Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jogos volt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos volt, hogy megpofoztam a feleségemet?

Figyelt kérdés

Tegnap este veszekedtünk. Ő elkezdte szidni az anyámat, aki már meghalt. Én mondtam rá valamit, már nem is tudom, hogy mit, de megpofozott. Én meg vissza kézből olyat lekevertem neki, hogy leesett a földre.


Tudom, hogy van egy olyan szabály, hogy nem ütünk meg nőt, de ha egy nő üt meg egy férfit, akkor az nem baj?



2019. márc. 14. 17:56
 41/92 anonim ***** válasza:
74%

#39 csak hogy tiszta legyen:


a férfinak kellett volna válnia visszaütés helyett

2019. márc. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/92 anonim ***** válasza:
66%
39 vagyok. Szerintem meg a nőnek.... Én egy ilyen agresszív ember mellett sose akarnék lenni, legalább esélyem lenne a boldogságra. Nagyon nincs rendben, hogy a földre került a nő. Legközelebb agyon veri? Az élet más területein is így oldja meg a problémát?
2019. márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/92 anonim ***** válasza:
45%

#42 értem, hogy elfogult vagy a sajat nemeddel szemben.


Én sem toleràlom, hogy egy férgi bantalmazzon egy nőt. De fordítva sem.


Lényegében azt mondod, hogy az belefér, hogy egy nő megpofozzon egy férfit, azért nem kell elválni, vsak akkor, ha a férfi üt.


De az a helyzet, hogy az olyan nőnek sem való kapcsolat aki pofozkodik, nem csak az ilyen férfinak.

2019. márc. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/92 anonim ***** válasza:
83%
Lakótelepen miért nem tudod kitenni a lakásból? Én is ott lakom, van ajtó, van lakáson belül és kívül.
2019. márc. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 anonim ***** válasza:
78%
Engem nem érdekel, jogos-e , de váljatok már el! Ezeket a sorokat még olvasni is szörnyű volt!! Ti már nem szeretitek egymást, inkább ne ezen lovagoljatok, hogy ki volt a hibás, meg hogy mi volt a jogos lépés, és mi nem; hanem azon törekedjetek, hogy minél hamarabb külön tudjatok költözni. Itt már elhalványult a tisztelet, a szeretet; erre próbáljatok még ügyesen, kedvesen megközelítve a dolgot egy jó megoldást találni, hogy minél hamarabb el tudjatok költözni egymástól. (A kérdés alatti kommenteket még nem olvastam, szal nemtom pl gyerekek vannak-e, de ha vannak, ha nincsenek, nekik is jobb lesz úgy, hogy nem kell nézniük, hallgatniuk esetlegesen, hogy a szüleik bunyóznak. Nem jó dolog, inkább legyetek külön, de legyen béke.)
2019. márc. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/92 anonim ***** válasza:
85%

Az iskolaérettségi vizsgálaton a nagycsoportosoktól kérdezzük meg, hogy "Mit csinálsz, ha a játszótéren egy kisebb gyerek neked megy, és verekedni kezd?" A "Visszaadom." a nulla pontos válasz.

Ha meg akarjátok menteni a házasságotokat, keressetek egy jó párterapeutát. Nem kell és nem is szabad egy nézeteltérésnek odáig fajulni, hogy a feleséged szidja az anyádat, pláne nem, hogy megüt. Viszont neked is tudni kellene annyira uralkodni az indulataidon, hogy ütés nélkül megvédd magad. Hiszen erősebb vagy.

2019. márc. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/92 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy le leszek pontozva de leírom. Igaz én még csak 20 éves vagyok de semmilyen körülmények között sem ütnék meg egy nőt. A feleségemet meg biztosan nem. Ha ő ütne meg engem akkor sem ütnék vissza. Nem helyén való, hogy megütné a másikat de ha egy nőt megütnék utána nem tudnék a tükörbe nézni a szégyentől. Utána szerintem kerülném a nőket emiatt a szégyen miatt.
2019. márc. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/92 anonim ***** válasza:
37%
Csak mert lyukkal született a lába között nem tehet meg bármit. Főleg nem gyalázhatja a megboldogult édesanyádat. Verbális erőszakra fizikai erőszak. Miért is ne? Csak nekik szabad vagy mi? Megvédted magadat. Helyesen cselekedtél. Nem kell eltűrnöd. Erre a pár férfigyűlölő feministára ne hallgass. A véleményük jelentéktelen.
2019. márc. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/92 anonim ***** válasza:
73%

Szitu a következő a kérdező szerint: ül békében otthon, boldog mosollyal az arcán, majd jön a hárpia felesége, elkezdi mocskolni csak úgy a kedves mamát, aki ilyen szent életű embert nevelt fel, majd jól pofán vágja és a kedves férj meg úgy megküldi őt, hogy érezze a törődést a hárpia, hogy a földre esik. Bár lehet szándékosan feküdt a földre, hogy sajnáltassa magát. Aztán a kérdező dillemája, hogy nem kellett volna ekkorát adni.


Gondoltam leírom összegezve is, hogy lássa mindenki.

2019. márc. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/92 anonim ***** válasza:
85%
erőszakra megoldás nem az erőszak. mindketten bűnösök vagytok:D mindkettőtöknek szépen bocsánatot kell kérni a másiktól.
2019. márc. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!