Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi volt az eddigi legdurvább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legdurvább megcsalás amiről hallottál?

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 21:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/152 anonim ***** válasza:
96%

Ismerőst a férje az esküvőjükön csalta meg a nő jó barátnőjével. Amikor kiderült még a "barátnőnek" állt feljebb és a férjnek.


Off nekem is totál elment az életkedvem ezektől a sztoriktól. A legtöbb embernek nem való a monogámia, ezt eddig is tudtam, inkább azon lehet kiborulni, hogy mennyire alja módon csinálják.

2019. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/152 anonim ***** válasza:
56%

A páromnak azt mondtam hogy elmegyek a barátnőmhöz. Kimentem az ajtón, és átmentem a szomszédba. Szar érzés volt, de egyben jó is.

Együtt maradtunk, eltelt nyolc év, házasok vagyunk. Erre egyik napról a másikra szóltak nekem a szomszédok, hogy látják az uram átcuccolt a szomszédba.


Hát igen...változnak az idők.

2019. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/152 anonim ***** válasza:
94%
Legdurvább mikor egy igencsak magas beosztású nőről hallottam, hogy néger pasitól szült. Csakhogy a férj fehér volt, és a megcsalás csak a szülőszobán derült ki.
2019. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/152 anonim ***** válasza:
84%
Úristen...elképedve olvasom a történeteket és konkrétan hánynom kell mindjárt.
2019. nov. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/152 anonim ***** válasza:
42%

Fiatalkoromban borzasztóan hűtlen típus voltam. Volt, hogy 3 hónapos terhesen is megcsaltam még a pasimat. Még beszéltem is a magzatomhoz úton a szeretőm felé, hogy bocs, ez most nem apa lesz, de minden oké. Aztán legközelebb szülés után fél évvel folytattam a hűtlenkedést. A gyerek másfél éves korában le is buktam. De már amúgyis szétmenőben voltunk.

Amúgy 10 évvel később már el sem tudom képzelni, hogy megcsaljam a férjemet. Őt már soha nem is csaltam meg.

2019. nov. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/152 anonim ***** válasza:
70%
Szegény gyóntatóatyáknak miket kell meghallgatniuk. Aki bűnös legalább tartsa magába, ne zúdítsa rá másokra a mocskait. Éljen a bűntudattal, tegye jóvá amennyire csak tudja és hagyja békén a vétleneket.
2019. nov. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/152 anonim ***** válasza:
44%
Élni tudni kell. Hjahjj de szép is az élet, főleg ha zajlik.
2019. nov. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/152 anonim ***** válasza:
86%

Volt főnököm nejét dugták mint a lopott biciklit. Bárki,aki akarta. Nem válogatott,ócska r.banc volt(sztem most is az) Párom is ott dolgozott ahol én,a r.banc néha bejött a férjéhez és a szemem előtt akart flörtölni a párommal. Odasúgtam neki,vagy leállítod magad vagy bele verem a fejed az asztalba. 😁

Na ,amikor a főnök haverjai is végigmentek rajta együtt jártak ezek a haverok a nemibeteg gondozóba is,mert mind elkapta tőle ugyanazt a retket. Ott mesélték a főnök haverjai,hogy szex előtt kérdezték a ribitől"nem tusolsz le? - neeem tegnapelőtt reggel tusoltam" majd szex után"nem mosod ki magad? -neeem,csordogálhat,majd a bugyi felfogja"

Pfejjj.. És sz a bamba volt főnök meg észre sem vette,hogy a nejét az nem viszi csak,aki nem akarja(és főleg,aki tudja,hogy egy kórokozótanya a valaga)

2019. nov. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/152 Barnabas333 ***** válasza:
99%
Én olyat is tudok, hogy a nővérrel járt, majd elvette feleségül a húgát...
2019. dec. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/152 Barnabas333 ***** válasza:
98%
De Volt olyan férfi kollégám is aki az esküvő előtt pár nappal szexelt az egyik kolléganővel. Meg volt olyan is aki olyan nőt vett el, hogy már pár hónappal az esküvő után rányitott amint mással kefél a felesége... El is váltak hamar. Nekem meg volt olyan fodrász barátnőm, hogy mielőtt kitettem 3 sráccal kefélt a lépcsőházunkban...
2019. dec. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!