Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi volt az eddigi legdurvább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legdurvább megcsalás amiről hallottál?

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 21:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/152 anonim ***** válasza:
99%
Kicsi koromban élt az utcánk végén egy szegény romungro néni ket 25-30 körüli fiával 1 szobás házban. Volt 1 vagy 2 ifájuk (90es évek második fele) fuvaroztak csencseltek...Az egyik fuvarban volt a másik csaja dolgozott.... A fivér meg csinálgatta a testvére nőjét. Gyerek is lett belőle.
2019. okt. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/152 anonim ***** válasza:
58%

Unokatestvéremmel esett meg. A cusinom barátnője jóban volt a családdal, közben voltak összeveszéseik. Egyik ilyen alkalommal a cusin nevelőapja, be ment megvigasztalni a nőt, akit állítólag meg is farkalt közben. Az egész akció közben cusinom is a házban volt, a konyhában beszélgettek.

Miután szétmentek a cusinommal, én is jártam a nő ágyában egyszer.

2019. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/152 anonim ***** válasza:
97%
Egy házas tanárnő rokonunkat egyszerre dugta az egyik tanítványa és a srác apja is 😂
2019. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/152 anonim ***** válasza:
93%

Nő állandó délutános műszakba dolgozzik, a párja külföldön dolgozik,hétvégén van csak itthon. Több mint 14 éve vannak együtt

A nő férfiak között dolgozik, akik váltott műszakban vannak.

Na mind a két műszakból van neki pasija, akikkel bent a munkahelyen kefélnek.

Az egyikkel több mint egy éve tart ez, a másikkal csak pár hónapja.

És plusz még néha össze szed más férfiakat is.

És az egészben az a vicc, hogy senki nem tud a másikról.

2019. nov. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/152 anonim ***** válasza:
36%
Nem vagyok rá büszke,de én kb 9 évig kúrtam a tesóm feleségét kisebb nagyobb kihagyásokkal. Mindent megcsináltam vele,ami eszembe jutott! A bátyám távol dolgozott és csak 2 hetente járt haza. Sokszor lassan és csendben kellett kúrnunk nehogy felébredjen a pár éves gyerekük.. ezért gyakran a padlón,és állva csináltuk!
2019. nov. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/152 anonim ***** válasza:
99%

A cégemnél volt egy férjes nő. Azt dugta egy egyik csopi meg a targoncás is a WC-ben. Aztán összejött az egyik gépkezelővel, de közben a csopi továbbra is kezelgette, sőt valamelyik faluban is volt egy kanja , illetve még a a férjhez is visszajárt, akivel persze szakított.

Bekapta a legyet, csak egyenlőre nem tudni ki a gyerek apja! :D

2019. nov. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/152 anonim ***** válasza:
93%
Szörnyű ez a világ! Ennyi bűnös lélek! :)
2019. nov. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/152 anonim ***** válasza:
97%

Való igaz:

Osztálytalálkozóm volt. Mi voltunk az egyik teremben, a másikban lakodalom volt. Éjfél előtt egy kollégám megkért, hogy vigyem el autóval az állomásra. Az épület mellett egy mesterséges tó volt. Begyújtottam a motort, felkapcsoltam a lámpákat, amik a tópart rézsüjében (kb. 50 m) rávilágítottak egy fehér ruhás alakra, aki vízszintes testhelyzetben volt. "Közelében" sötét ruhában volt valaki, de nem a vőlegény, mert őt láttuk, amikor a lakodalmasok nyitott ajtaja előtt mentünk el az autóhoz...

2019. nov. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/152 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
44%
És általában az ilyen tróger moslékok járnak ide kérdést kiírni...
2019. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/152 anonim ***** válasza:
97%

Szomszédomban lakik egy pár. Egyszer a pasi átjött szerelni hozzánk és szimplán kibökte, hogy szívesen lefeküdne velem. Ha úgy gondolom, átmehetek hozzájuk is, ne zavartassam magam, ha otthon van a nője, majd a másik szibában csináljuk csendben.

Nos, nem éltem a nagyszerű lehetőséggel.

Amúgy a nője duci, de csinos, jószívű, tanult nő, a pasi meg egy iszákos, láncdohányos, segélyen tengődő szerencsétlen és már nem is olyan fiatal, de mindent megdugna, ami él és mozog. Itt már a környék összes nöjével kikezdett az a szerencsétlen meg megtűri a lakásában ezt a férget. Lakatja, eteti. Undoríto.

2019. nov. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!