Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan néz ki egy hűséges férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan néz ki egy hűséges férfi?

Figyelt kérdés

Sokan dobálóznak itt azzal, hogy a nők nem veszik észre a hűséges férfiakat. Én egy igazán nyitott ember vagyok, ahhoz hogy beszélgetni kezdjek valakivel annyit várok el tőle, hogy ne legyen koszos/büdös és tudjon összerakni értelmes mondatokat.

Nyilván egy kapcsolathoz több kell ettől, de értitek...

Szóval honnan kellene észrevennem hogy egy férfi hűséges tipus? Mert van az a sztereotípia, hogy aki hűtlen az úgy néz ki mint egy tipikus alfahím, de az a baj, hogy a hűtlen úgy is ki tud nézni mint egy tök átlagos fickó, aki "good guy"-nak tartja magát és egész életében irigykedett az alfahímekre és miután a kapcsolatban felépítette az önbizalmát, előnyt kovácsol belőle és hűtlenkedik.



2020. márc. 8. 21:30
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Akkor tegyük félre a külsőt. Milyen belső tulajdonságok vannak amik hajlamosítanak hűtlenségre vagy vészcsengőt kellenne üssenek a fejemben?
2020. márc. 8. 21:53
 12/33 anonim ***** válasza:
91%

"

Alacsony, ronda, kövér. "


Az aztán hűség, ha kenyszerbol fakad.

Pont az ilyenek hasznalnak ki minden alkalmat.

2020. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
26%
#16 nem igaz, nekem pl még életembe nem volt nőm.
2020. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
87%

#14

Akinek nem inge...


Akkor a gyengébbek kedvéért, ezekre értettem:

1, 2, 3, 8

2020. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
49%
#18: Aham. Szóval, ha képtelen vagy megfogalmazni, amit mondani akarsz és csak trágárkodni tudsz, akkor mások a gyengébb értelmi képességűek. Nincs több kérdésem... :D
2020. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
21%

#19

A kérdésre válaszoltam, mi a további problémád?

2020. márc. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
28%
#20: Mondtam, hogy nincs több kérdésem. Nem vártam, hogy felfogd a mondatom, szóval a "problémám" sem érted... :D
2020. márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Múlt évben láttam egyet, igaz őt akkor temettük. Ő nem csalja meg a párját:))
2020. márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan néz ki egy hűséges férfi?"


Most akkor küldjek képet magamról?

😆😊


Egyébként nem lehet megmondani senkiről ránézésre, vagy az ismerkedés alatt sem ,hogy hűséges lesz e. Ezt jobb ha elfogadod így.

Ugyanúgy nőknél sem lehet tudni hogy végig hűséges marad e az illető. Telnek múlnak az évek , változnak az emberek, lehet valaki évekig hűséges volt , mondjuk 10 évig , aztán egyszer csak hopp...

Nem egy ilyet hallottam már,sajnos!

Nekem is nagyon fontos lenne ha a jövendőbeli párom , hűséges lenne hozzám (az egyik exem megcsalt szóval tudom milyen), nem szeretném újra átélni. De nem szeretnék ezen pörögni mert csak elrontaná az egészet. Az ha folyton gyanakszik az ember , meg a jeleket keresi, megöli az egészet szerintem. Gondold át.


Viszont azt azért megosztanám mit gondolok erről a dologról : aki az az igazi "jó ember" kedves, akiről például egy munkahelyen ezt mondják, tehát nincs előnyük abból ha fényezik , azok álltalában valóban olyanok is amilyennek mondják. Tehát nem a barátai, nem a testvérei , nem a szülei véleménye alpján. Ők elfogultak, ezért nyilván úgy ítélik meg. Szóval egy ilyen egyenes, kedves , ember lehet akár gerinces is (persze az ellentettjére is van példa) és elképzelhető hogy nem fog félremenni.


Én magamról azt mondom nem csalnék meg senkit, ugyanakkor nem tudom normálisan megfogalmazni hogy miként szűrd ki azt , és válaszd azt aki hasonlóan vélekedik mint én. Egyszerűen nem lehet. Ahány ember annyi féle !

2020. márc. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
83%

Külső alapján nem veszed észre ki hűséges, azt a személyisége, értékrendje határozza meg. Ismerd meg, figyeld mit mond, és nézd meg valóban így is cselekszik.

Ezért tartom rossz ötletnek, hogy manapság akár 1-2 éven belül házasodnak az emberek, miközben ennyi időn belül lehetetlen megismerni a másikat, nem kell semmit elsietni.

2020. márc. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!