Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan néz ki egy hűséges férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan néz ki egy hűséges férfi?

Figyelt kérdés

Sokan dobálóznak itt azzal, hogy a nők nem veszik észre a hűséges férfiakat. Én egy igazán nyitott ember vagyok, ahhoz hogy beszélgetni kezdjek valakivel annyit várok el tőle, hogy ne legyen koszos/büdös és tudjon összerakni értelmes mondatokat.

Nyilván egy kapcsolathoz több kell ettől, de értitek...

Szóval honnan kellene észrevennem hogy egy férfi hűséges tipus? Mert van az a sztereotípia, hogy aki hűtlen az úgy néz ki mint egy tipikus alfahím, de az a baj, hogy a hűtlen úgy is ki tud nézni mint egy tök átlagos fickó, aki "good guy"-nak tartja magát és egész életében irigykedett az alfahímekre és miután a kapcsolatban felépítette az önbizalmát, előnyt kovácsol belőle és hűtlenkedik.



2020. márc. 8. 21:30
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő, igazatok van abban amit írtok. Mégis úgy gondolom, értelmes ember nem fejlődik visszafelé. Amikor építgeted az értékrended és jön a kérdés, hogy hűséges ember vagy-e és te azt választod, hogy igen, akkor ezt, amikor mégjobb emberré igyekszel válni az évek alatt, nem akarod csak úgy "hopp" elb*aszni. Vagy csak én gondolom így?
2020. márc. 8. 22:24
 22/33 anonim ***** válasza:
Szerintem az hűséges aki tud dönteni, és rendes. Mert a szemetek is csalnak mert nem érdekli őket a másik, és a döntésképtelenek is, mert ők egyszerre mindkettőt akarják.
2020. márc. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
35%
Az a vicces az egészben, hogy egy megfelelő önbizalommal, önbecsüléssel rendelkező férfi nagyobb eséllyel lesz hűséges mint egy visszahúzódó, gyengébb férfi. Ő nem érzi, hogy bizonygatnia kell, hogy mekkora álomférfi. Sokkal kisebb eséllyel fog belemenni egy megcsalásba csak hogy bizonygassa, hogy ő igen is kell a nőknek. Én mindig azt látom, hogy az ilyen "én egy hú de rendes kedves pasi vagyok" béta férfiak azok akik kapnak az alkalmon. Van csomó férfi ismerősöm akiknek nincsenek komplexusai, van egy egészséges önbecsülésük. Érdekes módon mindegyik úgy beszél a párjáról mint a világ legjobb nőjéről pedig van aki már 30 évet lehúzott mellette. Viszont azok a férfiak akik nem túl magabiztosak, alárendeltebbek, gyengébbek rengetegszer próbálkoztak már be más nőknél vagy nálam hiába van párjuk.
2020. márc. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
20%
#24: Senki sem azért lép félre, hogy bizonyítson, lol...
2020. márc. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
37%
#25 Ó dehogy nem. Meglepődnél, hogy mennyi félrelépés történik azért, hogy "férfinak érezze magát" a delikvens vagy mert nem érzi, hogy kell a nőknek. Csomó felmérésnél ez jött ki leggyakoribb oknak.
2020. márc. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
18%

#26: Ezt valami női magazinban olvastad?

Az emberek azért lépnek félre, mert szexelni/csókolózni akarnak a másikkal. Mert vonzónak találják vagy mert vágynak magára az aktusra. Nem azért, mert bizonyítani akarnak valamit...

2020. márc. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem sem holmi bizonyítás miatt csinál ilyet egy férfi. Talán középiskolában létezik hasonló. Vagy inkább a nőknél, akik totál maguk alatt vannak az önértékelés terén és majdnemhogy sírni tudnának az aktus közben, de aláfeküdnek valakinek dacból, merthogy ők értéktelenek és amúgy sem kellenek senkinek stb. Férfi is lehet önbizalomhiányos, de onnantól kezdve, hogy lekerül a melltartó és a bugyi a farka meg felállt az ilyen dolgoknak még a halvány emléke is eltűnik. Egy férfi teljesen máshogy viszonyul a szexuális dolgokhoz mint egy nő. Egy férfinak az is pont olyan kielégítő szex lenne, ha egy nő az utcán berántaná egy bokor mögé mint amikor normális viszonyok között lefekszik valakivel. Nőknél ez nem éppen így van, nekik más is kell a szexhez nem csak egy farokkal rendelkező férfi. Nem is véletlen, hogy a nemi erőszakolások jelentős többségét férfiak követik el és ez nem azért van, mert ők az erősebbek vagy mert bizonyítani akarnának. Hanem azért, mert egyszerűen dugni akarnak.
2020. márc. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

28

Hát, azért nem kellene általánosítani. Az hogy te ilyen vagy, abból nem következik hogy a férfiak ilyenek, hanem te vagy ilyen. Van ilyen nőben is. És van sok férfi aki képtelen összefeküdni bárkivel.

2020. márc. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Én sem fekszek össze akérmelyikkel, de akivel megtenném, mert bejön azzal bármikor. És megnyugtlak, hogy mivel az életem 70%-át férfiakkal töltöttem barátok, iskolák, munkahelyek és hobbik terén is bőven van tapasztalatom abban, hogy mikor, kit és mennyien dugnának meg. Hűséges férfit sem egyszerű találni, nemhogy olyat aki akkor kihagyjon egy-egy dugást amikor nincs nője.
2020. márc. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

A ronda férfiak , hiszen azoknak nincs esélyük megcsalni téged.

Ha van pénze nem jó mert a ronda is tud not bérelni.


Tehát főleg a senkinek nem kell férfiak a megfelelőek

2020. márc. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!