Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan néz ki egy hűséges férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan néz ki egy hűséges férfi?

Figyelt kérdés

Sokan dobálóznak itt azzal, hogy a nők nem veszik észre a hűséges férfiakat. Én egy igazán nyitott ember vagyok, ahhoz hogy beszélgetni kezdjek valakivel annyit várok el tőle, hogy ne legyen koszos/büdös és tudjon összerakni értelmes mondatokat.

Nyilván egy kapcsolathoz több kell ettől, de értitek...

Szóval honnan kellene észrevennem hogy egy férfi hűséges tipus? Mert van az a sztereotípia, hogy aki hűtlen az úgy néz ki mint egy tipikus alfahím, de az a baj, hogy a hűtlen úgy is ki tud nézni mint egy tök átlagos fickó, aki "good guy"-nak tartja magát és egész életében irigykedett az alfahímekre és miután a kapcsolatban felépítette az önbizalmát, előnyt kovácsol belőle és hűtlenkedik.



2020. márc. 8. 21:30
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

"az ilyen dolgoknak még a halvány emléke is eltűnik."

Szerintem azért nem így van mert a férfiakat is ki tudja ábrándítani egy csomó dolog, tehát van akivel képtelenek lennének, pedig jónak tűnt. Vagy mond valami olyat a nő amitől ő nem érzi magát férfiasnak.

Szerintem nem merték neked bevallani a haverok hogy érzelmesek, mert féltek hogy kicikized őket:) Azért lássuk be, haverok között nagyrészt a vetítés megy, fele sem igaz azoknak a sztoriknak.

2020. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Bárhogy. A hűség döntés kérdése. Nagydarab, erős 37 éves fickó vagyok és 15 éve hűséges. Nem tudnék odáig lealacsonyodni, hogy megcsaljam, egyszerűen összeegyeztethetetlen mindennel, ami én vagyok.
2020. márc. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
A külsőnek semmi köze ehhez. Én pl. nem a külsőre megyek, pontosabban az arc nem számat annyira nálam, a lényeg a fejen nekem a szép, igényes fogsor és mosoly és úgy amblokk, hogy igényes legyen a férfi... Szóval két ronda pasim is volt (mások szerint ronda) és össze vissza csaltak. Volt 2 nagyon jóképű pasim, róluk viszont sosem derült ki, hogy megcsaltak volna, sőt az egyik mindennél jobban szeretett és megbecsült (sajnos én őt nem, így jártam...). Sőt, ismerek egy modell pasit, akire nők ezrei mennek és jelenleg nincs senkije, de épp nem is akar, mert elege lett a krvákból egy időre. Na ő szerintem tuti nem csalná meg a párját, ha megtalálná az igazit, hisz még így, hogy épp senkije nincs, még így sem "krvázik" :D Szóval az égegyadta világon semmi köze a külsőnek ehhez, ez személyiségfüggő. Talán van abban valami, ha valaki nagyon ronda, akkor minden lehetőségnek örül... Franc tudja. Ja ami kimaradt: ismerek egy IGAZÁN RONDA, GUSZTUSTALAN FÉRFIT (úgy képzeljétek el, hogy tényleg baromi ronda, dagadt, púpos, minden, amit el tudsz képzelni) és agyba főbe csalja a feleségét... Bár az előbb azt állítottam, hogy személyiségfüggő, de így újraértékelve a tapasztalataimat és kiindulva az ismerősi körömből is, nagyobb az esélye, hogy megcsaljon, ha ronda... 34/N
2020. márc. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!