Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalt/megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt/megcsal a férjem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár éve kezdődött, de épp terhes voltam a gyermekünkkel, gond is volt a terhességgel, így hittem neki.

De megint furcsa lett.


Az első ami furcsa volt, hogy elkezdett futni.

Aztán egyik nap elmentem a nagyobbik gyermekünkkel a szüleimhez, férjem később jött volna, mert még valamit be akart fejezni a ház körül. Elvittem a gyereket anyuékhoz, én meg hazamentem, gondoltam meglepem. Egyedül volt, telefonált, állítólag munkaügyben. Ami miatt itthon maradt azt nem csinálta meg.


Eljött a karácsony. Mondta elmegy fürdeni, meg beszél tesójával. Mondom oké, bent várom, de hallom, hogy bezárja az ajtót. Soha nem szokta. Már az előzőek miatt, meg volt egy furcsa érzésem is, felhívtam a tesóját. Felvette, tehát nem vele beszélt.

Mikor végzett, kérdeztem végig tesójával beszélt-e, mondja igen. Kérem, mutassa meg a híváslistát. Az utolsó hívást kitörli mielőtt megmutatja, mikor rákérdezek miért, azt mondja munkaügy volt, ne foglalkozzak vele. Ezen vitázunk kicsit, hisz ha látom, hogy pl. Bélával beszélt, nekem semmit nem mondd a név, nem értem miért törölte ki, hacsak nem női név volt ott, de végül ráhagyom, nem vagyok jól.

Eljön szilveszter este, telefonja töltőn. Leveszi, pár perc múlva csörög, hogy bekapcsolt a munkahelyén a riasztó menjen be. Hazaér, mondom boldog évfordulót. Azt mondja, mi lenne ha másik naptól számolnánk, nem onnan ahonnan 12 évig! Miért?


Lefekszik, nem vagyok rá büszke, de belenézek a telefonjába. Híváslista, üzenetek üres. Reggel megkérdezem miért? Mert tiszta lappal akarta az újévet kezdeni.

Ezekután már futni se jár el....


Most megint furcsa lett. Mindenbe beleköt, szex csak akkor van, ha én kezdeményezek, de akkor se mindig jön össze.


Szerintetek akkor megcsalt? És most? Mit tegyek?



2020. máj. 22. 23:23
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
58%
A masodik terhesseg alatt csalt meg? Mert akkor azzal fugghet ossze.
2020. máj. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:
21./ Ha megcsalt, akkor igen, a második terhesség alatt.
2020. máj. 23. 00:21
 23/55 anonim ***** válasza:
93%
Elég gyanús nekem is.
2020. máj. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
79%
Az lehet akkor, hogy kidobta a no es mar nem akar emlekezni ra. Nem jar futni - nem talalkozik vele. Belekot mindenbe, nem erdekli a szex - depresszio a szakitas miatt.
2020. máj. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem a jelek alapján ez valószínűleg sajnos tényleg megcsalás lesz. (Ahogy írták fentebb, ez nem derül ki egyértelműen, ezért írtam, hogy szerintem, de te ismered jól a férjed, ha ez jutott eszedbe, akkor valószínűleg ez is történt. Nem csak a "női megérzés" üres sablon miatt gondolom ezt, hanem azért, mert az ember egyszerűen ismeri a másikat, és ez alapján következtet.)


De azért ennek ellenére tényleg azt kell, hogy mondjam, hogy szerintem primitív dolog valakit ismeretlenül válásra buzdítani. Nem azért, mert ott a gyerek, és nem azért, mert nem szabad szétszakítani egy családot. Minden kapcsolat más, mindenki mást tud megbocsátani, feldolgozni. Nekem egy nagyon kedves barátnőmet csalta meg a párja, neki azt tanácsoltam - mivel ismertem őket, és úgy éreztem, hogy jobbat érdemelne nála -, hogy szakítson és lépjen tovább. Ő nem így döntött, a mai napig együtt vannak, feldolgozták ezt az egészet, a fiú is rengeteget változott, s talán az övék a legharmonikusabb kapcsolat, amit ismerek. Én nem tudtam volna így tenni, de sosem tudhatjuk, mit szeretne igazán a másik, és mi az, ami jó lesz neki. (Nagymamám és a papám is megcsalták egymást egyszer, ennek ellenére együtt maradtak. A mamám utolsó éveiben teljesen a papámra támaszkodott, ő mosdatta és tette tisztába, mindenben támogatta. Miután meghalt, nem sokkal rá a papa is követte, mert nélküle nem látta már az élet értelmét.)


A válás igenis egy jó opció, de ezt a kérdezőnek kell eldöntenie. Ő ismeri saját magát, a férjét, és ő tudja eldönteni mérlegelve a helyzetet, hogy mi a jó döntés.

(Azóta mondjuk írta fentebb, hogy nem biztos, hogy meg tudná bocsátani, de ez az elején még nem derült ki azért. Felelőtlenségnek és meggondolatlannak látom azt, aki csak így ismeretlenül kijelenti, hogy "igen, megcsal, válj el tőle".)

2020. máj. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
67%
Hááát, írjátok itt néhányan, hogy nem biztos, hogy megcsalás, de ilyen szintű titkolózás mellett, ha tényleg nem az, kb. valami olyan kaliberű dolgot képzelnék el, hogy összetűzésbe keveredett az orosz maffiával, vagy valami. Ennél egy megcsalás ezerszer valószínűbb.
2020. máj. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
21%
Figyelj. Ha orosz, ukran vagy torok maffia, azzal nem lehet csak ugy osszetuzesbe kerulni. Azt nem lehet eltitkolni, max. nagyon rovid ideig. Ott mas a tet. Egyertelmuen megcsalasrol van szo.
2020. máj. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
87%
Meg csalás vagy nem, nemtudom, de azért akiknél a simlis üzleti ügyről rögtön csak a maffia ugrik be, azok kicsit túl sok filmet nézték mostanában. :D ezerféle "simlis ügy" lehet, amit az ember el akar titkolni a párja elől, és köze nincs a maffiához. :D
2020. máj. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
35%
28. nagyon aranyosan naiv. :-) De ugye ott van meg a nincs-szex dolog, nem is kicsit gyanus, de teljesen biztos, hogy nem business.
2020. máj. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
80%
26 vagyok, csak a félreértés elkerülése végett, ironizáltam, annyi volt a mondanivaló a válaszommal, hogy ennyi, és ilyen jellegű titkolózás mellett szinte kizárt, hogy ne megcsalásról legyen szó. Főleg, ha már szex sincs.
2020. máj. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!