Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalt/megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt/megcsal a férjem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár éve kezdődött, de épp terhes voltam a gyermekünkkel, gond is volt a terhességgel, így hittem neki.

De megint furcsa lett.


Az első ami furcsa volt, hogy elkezdett futni.

Aztán egyik nap elmentem a nagyobbik gyermekünkkel a szüleimhez, férjem később jött volna, mert még valamit be akart fejezni a ház körül. Elvittem a gyereket anyuékhoz, én meg hazamentem, gondoltam meglepem. Egyedül volt, telefonált, állítólag munkaügyben. Ami miatt itthon maradt azt nem csinálta meg.


Eljött a karácsony. Mondta elmegy fürdeni, meg beszél tesójával. Mondom oké, bent várom, de hallom, hogy bezárja az ajtót. Soha nem szokta. Már az előzőek miatt, meg volt egy furcsa érzésem is, felhívtam a tesóját. Felvette, tehát nem vele beszélt.

Mikor végzett, kérdeztem végig tesójával beszélt-e, mondja igen. Kérem, mutassa meg a híváslistát. Az utolsó hívást kitörli mielőtt megmutatja, mikor rákérdezek miért, azt mondja munkaügy volt, ne foglalkozzak vele. Ezen vitázunk kicsit, hisz ha látom, hogy pl. Bélával beszélt, nekem semmit nem mondd a név, nem értem miért törölte ki, hacsak nem női név volt ott, de végül ráhagyom, nem vagyok jól.

Eljön szilveszter este, telefonja töltőn. Leveszi, pár perc múlva csörög, hogy bekapcsolt a munkahelyén a riasztó menjen be. Hazaér, mondom boldog évfordulót. Azt mondja, mi lenne ha másik naptól számolnánk, nem onnan ahonnan 12 évig! Miért?


Lefekszik, nem vagyok rá büszke, de belenézek a telefonjába. Híváslista, üzenetek üres. Reggel megkérdezem miért? Mert tiszta lappal akarta az újévet kezdeni.

Ezekután már futni se jár el....


Most megint furcsa lett. Mindenbe beleköt, szex csak akkor van, ha én kezdeményezek, de akkor se mindig jön össze.


Szerintetek akkor megcsalt? És most? Mit tegyek?



2020. máj. 22. 23:23
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
86%
A közelben lakhat a másik nő, ha képes volt lezavarni a találkákat az idő alatt, amíg futni volt.
2020. máj. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
68%

@29 Ebben mi a pöcsöm volt naiv neked? :D Ha férjed megölne valakit, vagy sikkasztás miatt börtönbe kerülne annak is jobban örülnél, csak nehogy megcsaljon? Azért ott vannak gondok akkor...

Egyébként annak se nagyon van kedve szexelni, aki éppen a börtön szélén táncikál vagy uzsorások fenyegetik. :) Itt egyedül te vagy naiv, el sem tudsz képzelni egyéb gondot, minthogy "jajjistenem, megmártotta valaki másban is a farkát!" :D

2020. máj. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
86%

31 valaszolonak igaza lehet. Nezz kozbe a kornyeken kiket ismertek, szerintem azok kozott lesz. Valoszinuleg azert torolte azokat a hivasokat mert a nev ismeros lehet neked.

Ha esetleg a kesobbiekben sem talalsz kezzel foghato bizonyitekot, en a helyedben bloffolnek neki. Pl "tudom, hogy szilveszterkor a szeretodnel voltal, elarulta nekem mivel ismerjuk egymast... " Vagy valami ilyesmit.

2020. máj. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
16%
32-es nagyon el van tevedve es keveri a dolgokat. Itt se nem gyilkossagrol, se nem sikkasztasrol van szo, ezt kar is volt idekevernie. Nem relevans a valasza. Arrol van szo, hogy a ferj megcsalta, minden jel tipikusan arulkodo. Uzleti manovereket nem szoktak elkenni, ha csak nem valami illegalis dolog.
2020. máj. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem nem megcsalás. Vagyis igen, csak nem "úgy". Valószínűleg belekeveredett valami flörtbe, lelki dologba, amolyan szeretlek édesem de jó lenne veled beszélgetős kapcsolatba. (Tudom, ez is megcsalás, még ha "csak" lelki is.)

Valószínűleg történt valami, amiért észbe kapott, akár amiatt, hogy kvázi lebuktattad, akár másért, de lezárta a dolgot. Ezért volt az új év új kezdet kamuduma.


Elfelejteni nem tudnám, de ha *tényleg* minden gyanús jel megszűnt, akkor adnék neki még egy esélyt. Pláne két gyerekkel, családdal... Ez persze csak akkor igaz, hogyha nincsenek más problémáitok, és hirtelen fellángolás volt a dolog.


Viszont írtad, hogy most megint furcsa lett. Nekem ez lenne az a pont, hogyha megint felmerül a megcsalás gyanúja, akkor már nem erőlködnék. Menjen, ha akar.

2020. máj. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim válasza:
58%
Valamit erőteljesen titkol, de nem biztos a megcsalás.
2020. máj. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 Brigol20 válasza:
43%
Szerintem is nagy esélyes, hogy megcsalt akkor. Most viszont nem hiszem, ha “csak” ezek a jelek vannak eddig, hogy beleköt mindenbe és a szex hiánya, hasonló nincs a korábbiakhoz, akkor szerintem valami elmúlt/ megszakadt benne.. Szilveszter után próbált újra normális, rendes férjként viselkedni, de eddig bírta.🤷🏼‍♀️
2020. máj. 23. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
90%

Vagy megcsalt vagy csak flörtölget.


De ha tudni akarod, ne kérd számon.

Csak figyelj, és előbb utóbb lebukik.

2020. máj. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
25%

Nekem is voltak ilyen telefonjaim, sőt, én is elmentem otthonról kamu indokkal. Miért? Mert a sógornőm (férjem nővére) segítséget kért, de nem akarta, hogy bárki tudom róla. Ennyi. Húsz éve titkolom, hogy abortusza volt, ő tudja, a férje és én.


Nincs szex? Lehet, hogy nekem se lenne hozzá kedvem, ha így kutakodna utánam a férjem, csak mert van egy titkom.

2020. máj. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
32%

most amugy nem ártana tisztázni mi is a megcsalás


mert teszem azt csak némi érzelmi eltévelyedést már tartasz annak vagy csak a dugást?

2020. máj. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!