Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után kapcsolat helyreállítása?

Figyelt kérdés

Ha a párod magától bevallja, hogy hónapokig máshoz járt, megbocsátható?

Ha egyébként minden rendben van köztetek, akkor el lehet felejteni?

Nem jelentett semmit a másik, nem látszik, hogy bánkódna, és sokkal figyelmesebb mint azelőtt.

Közös programokból is több lesz, bújósabb, kedvesebb.

Nincsenek kapcsolatban, lezárta.

Mivel a megbocsájtás megtörtént, boldognak tűnik.

Én nem tartom vissza, magától maradna, és magától vallott be mindent.



2021. febr. 20. 18:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/257 anonim ***** válasza:
93%

“ de elmondása szerint nem tervezte egyik alkalmat sem, csak mindig úgy alakult.”


Nem tervezte, csak mindig úgy alakult. Te tényleg elhiszed ezt a dumát? Ha én valakivel nem akarok lefeküdni, akkor nem fogok! Ez a pasi tudatában volt, hogy mit csinál és nagyon is akarta a dolgot.

2021. febr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/257 anonim ***** válasza:
100%

Mármint munkahelyi kapcsolatra gondolok.

30-as vagyok

2021. febr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/257 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként meg nekem is volt egy kollégám, aki elég erősen hajtott rám, éveken keresztül. Érdekes módon 1x sem "alalult úgy", hogy szét tettem volna neki a lábaim.. Ez nem úgy megy.. A hűség döntés kérdése,nem lehetőség kérdése..
2021. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/257 A kérdező kommentje:

Nem munkahelyi

Csak egyik kereste mindig a másikat. :(

Nem tudom. Elmondása szerint lelkiismeret furdalása volt, csak vonzódott nagyon és ennyi év után megbotlott.


Legszívesebben beszélnék a szeretővel is, de nem akarok idáig süllyedni és nem is tudok róla. Csak annyit, hogy állítólag teljesen az ellentétem.

2021. febr. 20. 19:55
 35/257 A kérdező kommentje:

31-es. Tudom, hogy akarta, nem vagyok hülye, nem hiszem, hogy kényszerítették.

Csak annyit olvasgattam most ilyenekről és sok nő írja, hogy megmentette a házasságát és jobb lett mint előtte.

És sok férfi írja, hogy elvesztett mindent.

Ő azzal is kockáztatott, hogy bevallotta

Nem mentegetem


De ha osztok szorzok én a felesége vagyok, a másik nő meg csak pár hónapok kaland. Ezt nem lehet összemérni

2021. febr. 20. 19:57
 36/257 anonim ***** válasza:
90%
Csak az a gond, kérdező, hogy lehet, hogy komolyan megbánta és egy ideig hűséges lesz ismét. Nem tudom, mióta vagytok együtt. De mi van, ha nem most, hanek évek múlva ismét "elgyengül", mert belibben az életébe egy újabb nő? És sajnos férfiból van, az idő telik, egyre kevésbé lesz vonzó számára az idősödő tested. És ő már most megcsalt. Később mi lesz? Ah, én ebben a tudatban már nem tudnék mellette maradni. :(
2021. febr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/257 A kérdező kommentje:
25-ös és az exed azóta a másik nővel van? :o
2021. febr. 20. 19:59
 38/257 anonim ***** válasza:
100%
Keresték egymást, azért ez elég nagy gond.
2021. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/257 A kérdező kommentje:

36-os. tudom furán hangzik, de azt még előbb meg tudnám bocsájtani.

Legnagyobb dilemmám, hogy nem tudom eldönteni szeret-e.

15 évente egy megcsalás még megbocsájtható, de honnan tudjam valóban nem alakult-e ki több. Ettől félek.


És az ő teste is fog idősödni :) Garancia semmire sincs. Egyelőre ezt a nőt akarom megfejteni

2021. febr. 20. 20:01
 40/257 A kérdező kommentje:
38. Inkább a nő kereste. Elmondása szerint ő többször nem is akart beszélni.
2021. febr. 20. 20:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!