Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a baratnőm ugy érzi nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a baratnőm ugy érzi nagyon boldog a házassága akkor jobb nem elmondani neki hogy megcsalta a férje?

Figyelt kérdés
Ilyenkor hagyni kell a rozsaszin felhőkben repkedni?
2021. szept. 2. 10:55
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
46%
Mondd el neki!
2021. szept. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
74%
Nehéz kérdés, ehhez ismerni kellene barátnődet, a férjét, a megcsalás jellegét, és a házasságuk minőségét. Valahogy puhatold ki nála, hogy ő tudni szeretne-e mindenképpenróla, hogy ha megcsalnák. Ha igen a válasz, akkor mondd el neki.
2021. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
94%
Szeeintem akkor mondd el neki, ha van rá bizonyítékod, biztosra tudod és jót akarsz neki!Légbőlkapott pletykákat nem kell elkotyogni, tényként beállítani csak azért, mert jól esne tönkretenni a boldogságát.
2021. szept. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
49%
Ha úgy látom amúgy tényleg jó a házasság, csak ez becsúszott én nem hiszem, hogy elmondanám.
2021. szept. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:

Persze nem látok be teljesen a házasságukba de kuvulrol nezve boldog.

Az hogy a férj megcsalta biztosra tudom, nem pletyka csak.

De valoszinű hallgatni fogok, jobb nem belekeveredni.

2021. szept. 2. 11:18
 6/57 anonim ***** válasza:
36%
5 Honnan tudod?Bizonyíték van?Ha nincs, valószínűleg elsem hinné.
2021. szept. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
94%

Nézd, emberfüggő, de én, ha megtudnám, hogy egy barátnőm tud arról, hogy megcsal a férjem, és nem szól róla, akkor amint megtudom, a férjemmel együtt rúgnám ki páros lábbal az életemből.

A te barátnőd, neked kell tudnod, hogy ő hogyan áll ehhez a kérdéshez.

2021. szept. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
27%
Te tudod. Én komaradnék belőle.
2021. szept. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
24%
7 Na, az a tipikus esete, mikor azon töltöd ki a haragot, akinek köze nincs hozzá.Nekem is volt ilyen barátnőm, aki nagyon tudni akarta az ilyesmit, csak épp el nem hitte mikor megtudta, és arra haragudott, aki az igazságot elmondta.
2021. szept. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
85%

#9 Nem máson töltené ki a haragját.

Azzal, hogy nem szól, ő is részese annak az átb..szásnak,amit a férj művel.


Én megnondanám, hiszen a barátaim, és a barátaim fontosak nekem. Nem is tudnék a szeme elé kerülni, és tettetni hogy minden rendben van, ha nem tervezném, hogy elmondom.

Az, hogy erre mi a reakciója, az ő dolga.

2021. szept. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!