Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a baratnőm ugy érzi nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a baratnőm ugy érzi nagyon boldog a házassága akkor jobb nem elmondani neki hogy megcsalta a férje?

Figyelt kérdés
Ilyenkor hagyni kell a rozsaszin felhőkben repkedni?
2021. szept. 2. 10:55
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
67%
Ha tudnám, hogy a barátnőm tudta, hogy a párom félrebaxott, de nem szólt, soha a rohadt életben nem állnék többet szóba egyikkel sem. Az ilyen barát a szememben nem barát, hanem ugyanolyan áruló
2021. szept. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
65%
Őszintén kérdezem: TE NEM AKARNÁD TUDNI? NEKED HOGY ESNE, HA UTÓLAG DERÜLNE KI, HOGY A LEGJOBB BARÁTOD KUSSOLT?
2021. szept. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
Elmondanám. Barátnők vagytok, nem idegenek... Nekem a lelkiismeretem biztosan nem bírná el, hogy ilyesmiről van tudomásom...
2021. szept. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
64%

Fura, hogy mennyire harciasak itt páran. Bár, nem tom nem ugyanaz írja e ezeket.


De a való életben ezek nem ilyen egyértelmű dolgok. Ha pl van egy jó kapcsolat, ami amúgy akár egy életre megmaradhatna, vagy gyerekeik vannak már és megtörténik egyik oldalon egy ilyen, úgy hogy tudja, hogy nem azt akarja, hanem házastársát és lezárja, akkor több kárt okozhat egy elmondás esetleg. És ráadásul itt nem a maga életébe avatkozik be az ember, hanem valaki máséba, ahol nem tudja, hogy mi lenne a másiknak a jobb.


Más a dolog megint, ha ez évek óta folyik, vagy ha újra és újra megtörténik, úgy hogy az illető keresi ezeket a helyzeteket és nem csak valahogy belesodródott.


Azt sem értem, hogy milyen barátságaik vannak az itt íróknak, hogy azért mert a másik másképp dönt egy ilyen helyzetben egyből megszakítaná vele a barátságot. Az ember nem azért nem mondja el, hogy mert át akarja verni a barátját, hanem mert nem tudja nem okozna nagyobb kárt neki azzal, ha elmondja. Én azt érzem, hogy aki ennyire könnyen ítélkezik az vagy nem volt semmi hasonló közelébe, vagy valahogy nagyon érzelem mentes.

2021. szept. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
0%

24 Persze, hogy nem voltak ilyen helyzetben.A valóságban ha nincs konkrét bizonyíték a megcsaló kimagyarázza, a barát lesz a szarkavaró.Az emberek többsége meg hamarabb a párját pártolja, mint egy akár közeli barátot.Aztán olyan is van, hogy bebizonyosodik, mégis együtt maradnak, aki meg szólt onnantól kezdve együtt utálják.

Akik itt azt írják, hogy ha a barát nem beszél, akkor irgum burgum, holott a valóságban nagyobb arra az esély, hogy ők is a barát ellen fordulnának.

Onnantól kezdve a barátnak meg lesz jó csomó ellensége, ő lesz a hivatalos sz.rkeverő, aki kapcsolatokat ront meg.

2021. szept. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnék rád barátként tekinti rád, ha utólag kiderülne, hogy tudtál róla. És ez kiderül...

Anno két barátnőm is látta, úgy döntöttek nem szólnak, mert nem az ő dolguk. Iszonyú nagyot csalódtam.

2021. szept. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
100%

#24 Én azt írtam, hogy puhatolja ki, a barátnő tudni akarná-e. (2-es hozzászóló vagyok)


Kérlek meséld már el nekem, hogy lehet "valahogy belesodródni" egy megcsalásba?

Már csak ketten voltunk az irodában, én meg a kolléganőm. Egyszercsak lecsúszott a gatyám, fel akartam húzni, de megbotlottam, hanyatt estem, és becsípődött egy idegem, amitől mozdulni sem bírtam, a farkam meg a hirtelen megnövekedett vérnyomásomtól felállt. A kolléganőm segítségemre sietett, de beakadt a szoknyája a nyomtatógép sarkába, és a lendület miatt letépte róla bugyistól, ő meg pont ráesett az álló farkamra. Majd mikor fel akart állni, megcsúszott és még szájjal is ráesett. Máskor ígérem nem hagyom otthon az övem, mert lecsúszik a gatyám, és ilyen helyzetbe sodródom. Na látod drágám, fölösleges hisztériáznod, mert én ebbe csak belesodródtam. Igazából én vagyok az áldozat.

...

Akik megállapodnak, hogy csak egymással szeretnék leélni az életüket, azoknál a legnagyobb árulások egyike a megcsalás. Szerintem. És felelősséget vállalva a tetteinkért a minimum, hogy odaállunk a másik elé, és bevalljuk. Már csak ennyit is megér az, akit szeretsz, tisztelsz.

Vagy szerinted nem így van? Várom a cáfolatod.

2021. szept. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
23%

#27 pl van egy buli, ahol egyedül van, fogy némi alkohol és megtörténik.


most ilyen esetben pl neked tuti jobb lenne ha tudnád? és esetleg folyton ez járna a fejedben, bizalom alá lenne ásva, miközben egy random valami volt, aminek nincs folytatása?


Épp friss kérdés. Na most itt jó, hogy pl megtudta az illető és nem képes így már tovább csinálni a kapcsolatot, amit amúgy akarna?:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

2021. szept. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
28, ez sem csak megtörtént. Döntött, hogy piál, döntött, elmegy azzal az emberrel. Folyamatos döntések sorozata. Én akarnám tudni, hogy kivághassam a francba azt az árulót, akinek a pia és a numera fontosabb volt nálam és a közös életünknél.
2021. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
#29 bocs, de ez nagyon úgy hangzik, hogy nem vagy kapcsolatban, vagy nem vagy oda a másikért nagyon.
2021. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!