Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a baratnőm ugy érzi nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a baratnőm ugy érzi nagyon boldog a házassága akkor jobb nem elmondani neki hogy megcsalta a férje?

Figyelt kérdés
Ilyenkor hagyni kell a rozsaszin felhőkben repkedni?
2021. szept. 2. 10:55
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
39 ott a pont
2021. szept. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
0%
Biztosan barát vagy te?
2021. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:

Szerintem az is fontos, hogy csak egyszeri eset volt-e, vagy folytonos. Illetve a fárj megbánta-e. Ha megbánta és egyszeri volt, semmiképp nem mondanám el. Ha folyamatos, akkor helyzetfüggő, hogy beleszólnék-e.


És igen, kizárólag akkor, ha tutira tudod - és a "xy mondta" az nem elég tuti. Meg az sem ha messziről láttál egy puszit / ölelést.

2021. szept. 7. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
62%

# utolsó vagyok

Olvasgatom a kommenteket - Nagyon sokan elfelejtik vagy nem tudják, hogy milyen rohadtul fáj egy ilyet megtudni, és utána ezzel együtt élni. Ha nincs jelentőssége a jövőre nézve, mármint ha minden rendben és boldogan megy tovább, (mert csak egyszeri eset volt, megbánta) akkor szerintem kár az "árulkodással" mindent elrontani.


Nyilván más kérdés, ha mondjuk rendszeresen összejárogat egy nőcskével, emiatt kevesebb idő jut a feleségre vagy ilyesmi - na akkor minden valamire való barátnőtől elvárható, hogy vagy a hapsiból zsarolja ki, hogy elmondja, vagy ő maga vegye kezébe a dolgot.

2021. szept. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
Utolsonak. Te sem tudod, mit jelent a baratsag es a lojalitas. AZ elet folyamatos dontesekbol all. Te is minden egyes alkalommal palcat rosz, valami mellett, vagy ellene. Amikor ugy dontesz, hogy magadban tartod az informaciot, ami a masikat egeszen biztosan erdekelne, akkor voltakeppen a baratsagot dobod el. Mert onzo vagy es attol felsz, hogy haragudni fog rad. Nem szeretem a megalkuvo embereket. Ha ennyire nem vagy biztos a baratsagotok erejeben, hogy ezt barmikor meg tudd vele beszelni, akkor az egy felszines baratsag. Egyutt ragjatok a gittet azt kesz. Egy igazi barat elmondana ezt is barmit is. Es igen, a baratok azert is fontosak, mert barmikor tukrot tudnak allitani nekem, en pedig nem sertodom meg, akarmi is ennek az eredmenye. Tudom, hogy nekem akarnak jot es a maguk eszkozeivel tesznek is erte. Van egy rossz hirem. Neked nincsenek barataid, ha ennyire erthetetlen szamodra a baratsag fogalma. Maximum gittrago pajtasaid vannak. A kerdezo az elso kategoriaba sorolta magat, te meg a masodik kategoriabol valaszoltal. Nem relevans a valaszod.
2021. szept. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
45 Ez az, hogy te azt hiszed, hogy ez egészen biztosan érdekelne kivétel nelkül mindenkit.Pedig csomó olyan ember és élethelyzet van, ahol jobb nem el mondani bizonyos okokból kifolyólag, vagy csak azért, mert akinek elmondanád, az bizony nem akarja tudni.Ehhez kell igazi barátnak lenni, és elég bölcsnek, hogy jó döntést tudjon hozni.
2021. szept. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
Mindenki magabol indul ki. HA te alomvilagban elsz, akkor nem akarnad tudni. En biztos vagyok benne, hogy tudni szeretnem, ha elarultak-e. Te ugy latszik nem. Nekem eleg magasan van az erkolcsi mercem, szigoruan meghuzott hatarokkal, nalad ilyen nincs. A megcsalasrol en egyertelmuen el tudom mondani, hogy az rossz dolog, nalad ez mar relativizalodik. Na pont az ilyen hozzaallasu embereket kell mar a parkapcsolat elejen kiszurni. Veled en tuti nem kezdenek parkapcsolatot, a huseg nalad egy megkerdojelezheto dolog, es elbagatelizalod a jelentoseget. Ki a fenet erdekel, hogy a masik megbanta-e? Szamitott ez valaha is, barkinek? Csak mentalisan serultek maranak ennek ellenere kapcsolatban. Te nem bolcs vagy, meg igaz barat, hanem egy hutlensegre hajlamos, aki csak az alkalomra var.
2021. szept. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
Na, ez meg a másik hülyeség, hogy mindenki magából indul ki.Tudom jól hangzik ezt az óvodás szintű közhelyet puffogtatni, attól még nem igaz.Sajnálom, hogy az őszinteség mögé bújva próbálod palástolni, hogy mennyire korlátolt vagy és milyen csekély emberismerettel, élettapasztalattal,rendelkezel.
2021. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
47 Egyébként hogy jön ez ide, hogy szerinted én miként vélekedek a megcsalásról?Ha nem sikerült felfogni, a kérdés az volt, hogy mindenáron belekotnyeleskedsz-e mások magánéletébe, ha bizonyítani sem tudod amit állítasz.
2021. szept. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
Te tevedsz. Ez nem beleszolas mas maganeletebe, ha szolsz rola, hogy megcsal a ferjed. Akkor szolnal bele, ha meg is mondanad, hogy mit kene csinalnia. De ezt majd megoldja o, a nala levo informaciok alapjan. Tovabbra is szereptevesztesben vagy. A maganelet az nem a vadregenyes szent akarmi, hanem lepten nyomon visszajelez a kornyezeted. Csaladtagok, baratok, ismerosok. Te pedig ezekbol a visszajelzesekbol azt es annyit fogadsz meg, amennyit akarsz. Itt a szandek a lenyeg. Ok a legjobbat szeretnek neked es jelzik, ha valami rossz jutott a tudomasukra. Nem az a hibas, aki ilyenkor szol, hanem az aki onzo modon kussba marad. Az ilyen baratnak sem jo, erkolcsileg keves.
2021. szept. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!