Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a baratnőm ugy érzi nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a baratnőm ugy érzi nagyon boldog a házassága akkor jobb nem elmondani neki hogy megcsalta a férje?

Figyelt kérdés
Ilyenkor hagyni kell a rozsaszin felhőkben repkedni?
2021. szept. 2. 10:55
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
49%
Más magánéletébe akkor szólnék bele, ha megmondanám neki, mit csináljon a hűtlen paraszt férjével. De én nem ezt teszem. Én csak megadom a megfelelő mennyiségű információt ahhoz, hogy megfelelő döntéseket hozzon a saját életében. Számára megfelelőeket, nem számomra. Az információhoz mindenkinek joga van és ahhoz is, hogy annak tudatában saját belátása szerint cselekedjen. Ha emiatt kikúrja a párját, az nem az én megcsalásról alkotott képem tükrözi, hanem az övét. Én eddig mindenkinek elmondtam, ha tudtam ilyesmiről és ezentúl is el fogom mondani. Erre pedig büszke vagyok.
2021. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:

50 Ne haragudj, de alapvető dolgokat nem értesz meg, több dolgot összemosol, meg butaságokat is írsz.

Milyen "szerepvesztésben" vagyok szerinted?

Még mindig ott tartunk, hogy az igen is belepofázás másnak a magáneletébe, ha olyat állítasz, amit nem tudsz bizonyítani.Talán kivétel ez alól, ha saját szemeddel láttad, hogy valakinek a házastársa smárol/szexel valakivel.Hogy csak pletykát hallottál, ezt tényként beállítva az orra alá dörgölni nem hogy nem barátias vagy őszinte, hanem kifejezetten aljas viselkedés.Az ilyen embereket hívják joggal szarkeverőnek, és mindenki gyűlöli.

2021. szept. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
Akkor ugy latszik nem kovetted a posztot az elejetol. A kerdezo leirta egy valaszaban, hogy biztosra tudja. Neked az a bajod, hogy nem birod elfogadni, hogy mas maskepp gondolkodik. A megcsalas nem akkor megcsalas, ha bizonyitek, fenykep, meg birosagi dontes van rola. Eleg ha szol a baratom, hogy a lattam tegnap a feleseged egy ferfival bemenni egy szallodaba. Ennyi nekem boven eleg. Tudod miert? Mert tokeletesen megbizok a barataimban. Ha o latta, akkor elhiszem neki. Ok pedig tudjak rolam, hogy bennem is megbizhatnak. Ezert mondom, hogy neked nincsenek barataid. Te nem bizol senkiben, es gyava vagy az igazi baratsaghoz.
2021. szept. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
53 Követtem a posztot, megkérdeztem honnan tudja a kérdező és azóta sem válaszolt.Majd később arra jutott, hogy inkább nem mondja el.Ebből nekem nem úgy tűnik, mintha annyira biztos lenne a történtekben.
2021. szept. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
53 Gondolom nem zavar, hogy én nem is az a hozzászóló vagyok, akinek eddig okoskodtál, hogy nincsenek is barátai (szerinted).Tartom a véleményem, hogy elég korlátolt vagy.
2021. szept. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Banom is en melyik vagy. Nem attol fugg, hogy a megcsalasnal felre kell-e nezni, hogy hanyan erveltek egy hibas ertekrend mellett. Az emberi sekelyesseg ettol nem valtozik. En el tudom fogadni, hogy ilyen vagy. Csak a fene lenne rad kivancsi. A sajat ertekrendedert neked kell felelned, nem nekem.
2021. szept. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem fogod fel az írott szöveget, csak ugyanazt a hülyeséget fújod, mint mikor beakad a lemezjátszó.Így felesleges más hozzászólóknak választ címezni.Részemről lezártak ezt a hiábavaló eszmecserét.
2021. szept. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!