Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a baratnőm ugy érzi nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a baratnőm ugy érzi nagyon boldog a házassága akkor jobb nem elmondani neki hogy megcsalta a férje?

Figyelt kérdés
Ilyenkor hagyni kell a rozsaszin felhőkben repkedni?
2021. szept. 2. 10:55
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
98%
Volt itt egy kerdes a mult heten, amikor a feleseg huga tudta meg, hogy csalja a noveret a ferje. O elmondta, ferj kukazva lett, a csalad pedig osszezart. A te eseted mennyiben kulonbozik ettol? Joforman semmiben. Ha fontos a baratsagotok, akkor szolni kell. Ha csak latszatbaratsag, meg integettek egymasnak, amikor a busz fele mentek, akkor mar lehet merlegelni. Megerositem azt, amit a korabbi kommentelo irt, ha megcsal a felesegem es barmelyik baratom tud rola, de nem szol, akkor az is repulni fog. Hozzam legyen lojalis, ha az en baratom, minden mas csak utana jon.
2021. szept. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
97%
9-es, de, elvileg a barátnőm, ergo igenis van köze az esethez. Bűnösök közt cinkos, aki néma. Nekem olyan emberre nincs szükségem az életemben, aki képes elhallgatni előlem az ilyesmit.
2021. szept. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
0%

12-es igazad van!

De ezt akkor is írd le, amikor a feleség csalja a férjét!

Érdekes , akkor mindenki a hallgatás mellett érvel. Ugyan miért?

2021. szept. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
93%
Mondd el neki, joga van tudni. De ne befolyásold, majd ő eldönti, hogy ezek után megbocsájt vagy válni fog. Mindkét esetben támogasd, mert szüksége lesz rád.
2021. szept. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
71%
13, rossz ajtón kopogtatsz, én sosem érvelek a hallgatás mellett.
2021. szept. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez nehéz kérdés. Lehet leéli az egész életét úgy, hogy ki se derül. Lehet kipattan, aztán neked sír, miközben te tudsz róla. Na, így vigasztald meg. Inkább akkor szólj, ha van konkrét bizonyítékod.
2021. szept. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
78%
Az is lehet opció, hogy a hapsit kapod el, aztán rádörrentesz, hogy mondja el/húzzon el vagy elmondod te.
2021. szept. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom. Szörnyű lenne szólni. Az is fura lenne, ha én a barátnőmtől tudnám meg. Felmerülne bennem, h miért nem én jöttem rá.
2021. szept. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
41%
Tapasztalataim szerint a valóságban mindig az szívja meg, aki elmondja.Ha elmondja azért szakad meg a barátság, ha később kiderül hogy nem mondta, akkor azért.Ez tipikusan a nyuszika és a sapka esete.Látszik, hogy a nagy erkölcsrendőrök még sosem voltak ilyen helyzetben a valóságban.Ha csak nem kép vagy videó felvétel van róla, akkor fel kell rá készülni, hogy az is baj lesz ha mondod, de később az is baj lehet, ha nem mondta.
2021. szept. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
94%
Hu hát én nagyon megharagudnèk a barátnőmre ha ezt nem mondaná el nekem. Ez olyan mintha hagynád, hogy teljesen hülyére vegyèk pedig tehetsz ellene. Ha valahogy rájön és arra is hogy te ezt tudtad, annyi a barátságotoknak szerintem.
2021. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!