Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi visz rá egy nőt arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá egy nőt arra, hogy egy házas emberrel kezdjen, holott rengeteg a szingli pasi?

Figyelt kérdés

Szerető státuszban lévő nők, hogyan kezdődött nálatok ez az egész? Mióta vagytok szeretők? Vártok-e a későbbiekben valamit ettől a kapcsolattól? Nem zavar titeket, hogy a férfi előttetek, azaz mellettetek párhuzamosan a feleségében is jár, plusz ő megkap több mindent is ennél (azt most felejtsük el, amikor a férfi azt hazudja, hogy nincs szex a feleséggel, nyilván tisztában vagytok vele, hogy otthon is van szex, de ha mégsem, biztos megfordult a fejetekben)? Nem sajnáljátok ilyenkor a feleséget, aki semmiről nem tud és mennyire átvernek egy embert, amiben te is részes vagy? Miért nem keresitek meg a feleséget és mondjátok el neki, hogy mi is a helyzet? Így összeségében mik az érzéseitek ezzel kapcsolatban.


Én már egy megcsalt feleség vagyok, már elváltam. Kiderült, hogy a férjemnek szeretője volt évek óta. Nagyon örültem volna neki, ha a szerető felkeres engem időben és hamarabb elváltam volna. Sajnos azóta született egy kisfiunk, természetesen szeretem a fiamat, de ha előbb tudom meg, akkor egy másik férfinak szülök és családban nevelhetem fel a gyermekemet, plusz így a fiatal éveim is a kukába landoltak, de szeretném megérteni azt, hogy egy embert mi visz arra rá, hogy részt vegyen ebben, a másik nő. Kiváncsi vagyok mit gondol és mit érez az a nő, aki képes házas férfival kezdeni. Sajnos nem tudom megérteni.

Házas férfiak, akik csalják vagy csalták a feleségüket, őket is szívesen meghallgatnám. Nem haragszom senkire félreértés ne essék, csak egy kicsit szeretnék belelátni mindezekbe. A válaszokat előre is köszönöm.



2021. nov. 5. 17:38
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/127 anonim ***** válasza:
38%

103: Két bátyám van és van édesapám. Férfi létükre ugyanez a véleményük az ilyen nőkről. És ha a férfiak nagyrészét megkérdezed ugyanez lesz a véleménye hiába szexel vele. Azért, mert van 1-2 kivétel, aki beleszeret a szeretőbe az édes kevés azokra a férfiakra vetítve, akik csalják a feleségüket.

A szerető nem csak szerető egész életében azt mondod, nem, de ha én egyszer elveszítettem a szüzességem, onnantól nem vagyok szűz, ha te egy normális nő voltál, aztán r*bi lettél, nem lehetsz már újra normális remélem érted. De már nem olvasom el a többi kommentet amúgy, mert a nagyrésze arról szól, hogy valójában én is ugyanúgy vágytam csak szexre férfival, valójában engem megcsaltak, valójában én megkeseredett vagyok. Tehát folyamatosan olyan dolgokat írtok, ami nem igaz rám, így felesleges tovább beszélgetni. Én még mindig csak a tényeket írom, amik igazak, mivel ténylegesen idegen vagy házas férfiakkal szexeltek, én nem írok mást, de ti mindent írtok, csak azt nem értem, hogy miért. Sosem csaltak meg, legalábbis nem tudok róla és nem is volt érzékelhető, így nem személyesen érint engem a dolog, akármennyire is ezt akarjátok elhitetni magatokkal meg egymással, így én itt le is zártam, innentől kezdve felesleges kommentelni.

2021. nov. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/127 anonim ***** válasza:
32%
Én soha nem voltam szerető és soha nem is leszek. Igazából már maga a gondolat is, hogy egy nős férfival kezdjek, függetlenül attól, hogy mennyire tartom 100/100-as férfinak, undorítónak tartom, hogy kezdjek vele. A másik meg, hogy igen is gondolni kell a feleségre..nem ér annyit egy dugás se, hogy majd pont én csesszem szét más kapcsolatát. A szeretők csak saját magukkal és igényeikkel foglalkoznak és a félrelépő férfi se különb. Az ilyeneknek nincs gerincük.
2021. nov. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/127 anonim ***** válasza:
71%
Attól,hogy te csak azzal fekszel le akit szeretsz nem vagy erkölcsös.Ha az lennél,nem hordanál le mindennek olyan nőket,akik élvezik a szexet mással is.Az erkölcsösség nem ezen mulik.En rib..anc vagyok,szerető,mégsem szólok meg senkit,nem bantok másokat csak azért,mert felsőbbrendűnek tartom magam.A szex egy termeszétes dolog,nincs benne semmi rossz,nem csak azzal lehet élvezni akibe szerelmes vagy.Ismerek par ilyen erkölcsös nőt,aki másokat rosszindulatból bajba sodorna,és közben meg arra büszke,hogy csak a férje dugta meg.Az olyan férfiakat is ismerem,aki lenezi a nőt,azzok tudnak a legjobban pitizni.És ismerek normálisakat is,akit én érdeklek,nem a szexuális partnereim száma.Sok jelentkező van,olyan us aki csak szexet akar,és olyan is aki elvett volna,pedig tudja milyen vagyok.
2021. nov. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/127 A kérdező kommentje:
108-as köszönöm a válaszodat a normális válaszodat, pontosan ilyenekre gondoltam. Biztosan nagyon rossz lehetett neked is, szerencsére nem vettél részt egy évekig tartó játszmában, ahol megalázottnak érezted volna magad a későbbiekben, hisz már csak ennyitől is lelkiismeretfurdalásod volt. Téged nem lehet abba a kategóriába sorolni, aki áttapos mindenkin. Teljesen megértelek téged örülök a boldogságodnak is most a férjeddel! Jó ember vagy és az írásod alapján teljesen érthetőek is a tetteid, én téged egy nagyon erkölcsös nőnek tartalak, légy büszke magadra, biztosan jó feleség vagy! Puszi
2021. nov. 7. 12:46
 115/127 A kérdező kommentje:

#113


Ne haragudj, én tényleg nem bántani akarlak, tudom, hogy a szex egy természetes dolog és nem csak azzal lehet élvezni, akit szeret az ember. Bár én is csak azzal tudom élvezni, de megértem, hogyha más nő nem, viszont hadd lehessen valaki büszke arra, hogy ő egy kicsit más. Régen is “büszkeség” volt ez és tiszteletnek örvendett, ma is az. Nem mondom, hogy nem lehet szexelni érzelmek nélkül vagy idegenekkel, de ehhez nem kell megcsalnom senkit. Mindenki építsen ki magának egy saját egzisztenciát és merjen kilépni, ne csalja meg a másikat, aztán mindenki szexelhet azzal, akivel akar, nincs ezzel semmi baj. Ugyanúgy megkérem az adott embert, hogy keressen engem újra akkor, hogyha egyedülálló lett. Szerintem. Nekem ez a véleményem. Nem kell elfojtani a vágyat, ha van, de legyen egy határ, amit az ember betart, legyen egy tartás, mivel emberek vagyunk és nem állatok és nem a világ vége, ha nem szexelek valakivel, aki bejön nekem! Ha meg annyira vonzódunk egymáshoz, hogy nem tudunk egymásnak ellenállni, akkor tegyük meg egymásért azt, hogy elválunk vagy elvál az egyik, aztán kiélvezhetjük egymás személyét. Szerintem ezt így kellene csinálni, és valaki büszke lehet arra, ha tiszta úton teszi meg ezt! Ezt hívják erkölcsnek, tisztességnek! És az az ember, aki ezt megteszi, az más dolgokban is így gondolkodik, nem lesz az élet más terén sem erkölcstelen, mert ha teheti, a tiszta utat járja. Én sosem sodornék rosszindulatból bárkit bajba, az általam ismert hozzám hasonló emberek sem! Esetleg a “látszat erkölcsös” nők teszik meg, akik valójában nem azok, amit mutatnak. Lehet valójában csalja a férjet vagy bármi hasonló. De nem akarok ebbe mélyen belemenni és nem is akarok bántani senkit sem és nincs baj azzal sem, ha szexel valaki szimplán csak a testi vágy miatt, és nem is akarok bántani senkit. Ez az én egyéni véleményem és nem akarok senki felett sem pálcát törni, mivel rengeteg olyan nő is van, mint a 108-as. Van, aki tovább ment és le is feküdt a férfival és szerető volt, sajnos túl nagy volt a vonzalom vagy szerelmes lett, viszont tudja vagy tudta azt, hogy ez nem helyes és nem azt hangoztatta, hogy ez teljesen normális és érthető dolog és tojok a világra, nem mutogat ujjal másokra, stb. Tehát önmagában nem azt ítélik el az emberek szerintem, hogy valaki szerető, hanem a hozzáállását meg a többit. És nehogy félreértsétek, én nem arra a nőre haragszom, aki megcsalt, hanem természetesen a volt férjemre, a szeretői részt csak mint ember voltam kiváncsi mindenre, olyasmire, mint amit a 108-as leírt.

2021. nov. 7. 13:07
 116/127 anonim ***** válasza:
34%
Szia Kérdező, én férjes asszony vagyok 20 éve és szerető kb fél éve. A részletek: 1. házasság 7 évig, hűséges voltam, de nem ment tovább, tehát elváltam. Pár év után újabb kapcsolat, ez tart 20 éve. Itt is hűséges voltam 19,5 évig úgy, hogy a nagy korkülönbség miatt az utolsó 1,5 évben már nem volt szex. Egy ideig azt hittem, fog menni így. Nem vagyok rá büszke, hogy fél éve szeretőm van. És a szeretőm nős, szintén közel 20 éve és utoljára 4-5 éve volt szex a feleségével. Már előttem is volt viszonya, de amikor találkoztunk, akkor éppen 'nős volt, szerető és szex nélkül'. Szögezzük le, genyó dolog, amit csinálunk, de gondolod, hogy az ő felesége nem sejti, hogy mi történik? És ha sejti, miért nem hozza szóba? Miért nem kérdez?
2021. nov. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/127 anonim ***** válasza:
68%

Szia kérdező! Én vagyok a 108-as hozzászóló.


Köszönöm a megértést, de amúgy én azt gondolom akkoriban még nem voltam jó ember. Rossz döntéseket hoztam, nem volt még kialakult értékrendszerem, a jó döntés az lett volna ha bele se kezdek ebbe az egészbe.

Manapság már bele se kezdenék, de akkor még naiv voltam, sok hülyeségbe belementem.

Ma már bánom, akkor is nagyon bántam, de ma már teljesen felnőtt fejjel, felelős döntéseket hozva, egy naiv,hülye pcsának gondolom az akkori énemet.

Nagyon nagyon megviselt a bűntudat, még a szerelmet is elnyomta bennem.


Én amúgy úgy gondolom, hogy ha a szerető tudja, hogy házas a másik fél, akkor ő is hibás. Nyilván a házastárs jobban hibás, de miért ne lehetne a szeretőre is haragudni, ha ő is részt vesz ebben? Igenis ő is hibás, hiába akkor menne a férj máshoz, ha nem utasítja el ő is benne van, akkor igenis részt vesz a játékban, ergo ő is hibás. Én utálom ha valaki próbálja a felelősséget hárítani, miközben igenis van felelőssége.

Nekem is volt felelősségem, okoztunk én és a "szeretőm" egy szép kis hullámvölgyet a házasságukba, én is benne voltam, én is hibás vagyok.


Illetve azt se értem igazán, hogy lehet a szexuális vágy erősebb a bűntudatnál, vagy az erkölcsi értéknél. Talán lehet, nincs mindenkinek ekkora lelkiismerete, és talán tényleg egyáltalán nem gondolnak bele más helyzetébe, én ezt a saját példámból kiindulva nem tudom elképzelni, de valószínűleg ez lehet a háttérben.

Talán ezek az érzéketlen szeretők, nagyon önzöek.


Kérdező, amúgy gratulálok hogy ennyire méltósággal viseled ezt, és hogy ilyen erős a személyiséged! Remélem boldog vagy! :)

2021. nov. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/127 anonim ***** válasza:
23%

#116: mellé nyúltam, folytatom. Miért nem válik? Miért csinál úgy, mintha ez az állapot tök normális lenne? A szeretőm eszméletlenül potens, heti egyszer találkozunk, de olyankor órákig megy a szex. Ennek a férfinek a felesége mit gondolhat szerinted? És most nézzük az én oldalam! Nem vagyok csúnya, nem vagyok buta, nem vagyok ápolatlan, nem vagyok lepusztult. Jó ,

az átlag mérce szerint erkölcsös sem vagyok. Egy értelmes, intelligens , kedves, családszerető, becsületes férfi ugyan ilyen kvalitásokkal rendelkező felesége vagyok, és fél éve szeretőt tartok. A férjem úgy tesz, mintha az normális lenne, hogy nincs szex , de nem kérdez, nem célozgat, nem nyomozgat utánam.De nincsenek is gyanús jelek, ami felkelthetné a figyelmét. És ugyanaz van a szeretőm oldalán is: ott sincsenek gyanús jelek, nem változott semmi a viselkedésében sem, a házasságában sem. Mi ketten viszont 'boldogok' vagyunk együtt hetente egyszer. Nem szerelem ez,

de nagyon erős vágy, érzelmi, értelmi, szexuális összhang, közös extázis. Ez az eszköz ahhoz, hoyg működjenek a házasságok, mi így látjuk. Hogy a házastársaink hogy látják? Ezt nem tudjuk, mert ők nem néznek szembe a tényekkel, elfogadják azt, ami van. És ami a bili kiborítását illeti: sose borítanám ki, nem lehet olyan helyzet, hogy én azzal szembesítsem a szeretőm feleségét, amit ő ennyire elszántan nem akar észrevenni.

2021. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/127 anonim ***** válasza:
29%

Kedves 118-as!

A számok alapján már nem vagy csitri. Viszont hogy teheted ezt a férjeddel?? Neked a hűség a szex-el egyenlő? Ha nincs otthon szex egyből félre kell menni? Válj el akkor, aztán kedvedre kufircolhatsz ha már a férjed nem tiszteled! Gusztustalan, hogy egy 20 éves házasságot a szex miatt kinyírod. Én csak a férjed sajnálom, hogy egy ilyen nő mellett van, aki a korára nem hogy tekintettel lenne, de még nem is tiszteli.

Gratulálok..mindenki érdekébe válj el!!!

2021. nov. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/127 anonim ***** válasza:
79%
#119: OK,játsszuk végig gondolatban! Otthon semmi változás nincs, senki nem tud a heti egy alkalomrol, csak a szeretőm. Tehát nem bukom le, és ami nem derül ki, az nem fáj. Ugyan ez igaz a másik oldalon is. De tegyük fel, elvalok a nagy igazmondas jegyében. Szerinted mit kezdene a férjem egyedül 81 évesen? Gondolod, keresne új feleséget? Szerintem venne fel egy hazvezetonot és még ez a legjobb eset. De úgy is felborulna az élete, hiszen erzelmilwg is kötődik hozzám, kialakultak a szokásai, vannak olyan érzelmi, intellektualis igényei, amiket én maximálisan kielegitek. Boldog velem. Most akkor tuti, hogy mindezt el kellene vennem tőle azért, mert heti egy délelőtt uszodába és szaunába megyek? Azt mondod, hogy az életének a felrugasa tisztességes lenne, a mostani állapot meg tisztességtelen? Ilyen fekete és fehér ez?
2021. nov. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!