Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi visz rá egy nőt arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá egy nőt arra, hogy egy házas emberrel kezdjen, holott rengeteg a szingli pasi?

Figyelt kérdés

Szerető státuszban lévő nők, hogyan kezdődött nálatok ez az egész? Mióta vagytok szeretők? Vártok-e a későbbiekben valamit ettől a kapcsolattól? Nem zavar titeket, hogy a férfi előttetek, azaz mellettetek párhuzamosan a feleségében is jár, plusz ő megkap több mindent is ennél (azt most felejtsük el, amikor a férfi azt hazudja, hogy nincs szex a feleséggel, nyilván tisztában vagytok vele, hogy otthon is van szex, de ha mégsem, biztos megfordult a fejetekben)? Nem sajnáljátok ilyenkor a feleséget, aki semmiről nem tud és mennyire átvernek egy embert, amiben te is részes vagy? Miért nem keresitek meg a feleséget és mondjátok el neki, hogy mi is a helyzet? Így összeségében mik az érzéseitek ezzel kapcsolatban.


Én már egy megcsalt feleség vagyok, már elváltam. Kiderült, hogy a férjemnek szeretője volt évek óta. Nagyon örültem volna neki, ha a szerető felkeres engem időben és hamarabb elváltam volna. Sajnos azóta született egy kisfiunk, természetesen szeretem a fiamat, de ha előbb tudom meg, akkor egy másik férfinak szülök és családban nevelhetem fel a gyermekemet, plusz így a fiatal éveim is a kukába landoltak, de szeretném megérteni azt, hogy egy embert mi visz arra rá, hogy részt vegyen ebben, a másik nő. Kiváncsi vagyok mit gondol és mit érez az a nő, aki képes házas férfival kezdeni. Sajnos nem tudom megérteni.

Házas férfiak, akik csalják vagy csalták a feleségüket, őket is szívesen meghallgatnám. Nem haragszom senkire félreértés ne essék, csak egy kicsit szeretnék belelátni mindezekbe. A válaszokat előre is köszönöm.



2021. nov. 5. 17:38
 81/127 anonim ***** válasza:
34%

80.-ra.


"...ezenkívűl nagyra lehetek magammal, mert elég jó visszajelzéseket kaptam...."

"...Szerencsére én mindig válogathattam a pasik közül, úgyhogy kívűl-belűl a jobbakat kaptam meg...."


Gyros büfékbe is sokan esznek, de ugye...az nem egy Costes

2021. nov. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/127 anonim ***** válasza:
37%

Nem én fanyalodtam unalmas pasikra, aki az ágyban is biztos remekeltek.😄

Bocs, a te szinteden lévő pasik nem az én pályám, annál igényesebb vagyok. Bármelyik pasim mint külsőte,mint belsőre a toppon volt. Olyan pedig nem fordult elő, hogy olyan béna gézával kellett dugnom, hogy egy másik balféket is be kelljen mellé szerezni.😄

2021. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/127 anonim ***** válasza:
37%
Azert kicsit vicces, hogy azon megy a vita, hogy kevés a csajszi ahhoz, hogy szerető legyen mintha ez valami hű de nagy dolog lenne amivel dicsekedni kell 😃
2021. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/127 anonim ***** válasza:
89%

Ül a gazdag ember a feleségével az étteremben, amikor ráköszön egy szőke bombázó, szájon csókolja, majd továbbmegy. A feleség teljesen kiakad.

- Ki volt ez???

- Nem titkolózom tovább, ez a szeretőm – válaszolja a férj.

- Azonnal elválok!!!

- Te tudod. De gondolj bele, villa, kocsi, ékszerek, ezekről mind lemondasz? A feleség nagy csöndben van egy ideig.

- Te, nem a Kovács az ott a másik asztalnál? Ki az a nő vele?

- Az a Kovács szeretője. Az asszony megint elgondolkozik, majd megszólal.

- A miénk szebb.

2021. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/127 anonim ***** válasza:
80%

82: mondjuk nagyon nagy parti lehetsz, ha meg ertelmesen irni sem tudsz.


‘Bármelyik pasim mint külsőte,mint belsőre a toppon volt. ‘ MIND kulsore, MIND belsore esetleg, erre gondoltal ugye, te kis butus?

kulsore nem tudom, milyen no lehetsz (bar van egy-ket tippem), de belsore ritka ostoba vagy es rosszindulatu, ezek utan el tudom kepzelni a ‘topp pasikat’ akiket ossze tudtal szedni.


es meg mindig nem vagy kepes idezni, hol irtam, hogy unalmas vagy bena lett volna a pasi, akivel szexeltem? olvass mar vissza es legalabb azzal tamadj be, amit TENYLEG leirtam, ha mar oldalak ota frocsogsz ram, ne azzal, amit a te irigykedo, komplexusos agyad odakepzel. te top no.

2021. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/127 anonim ***** válasza:
100%
Nem ide tartozik,de a vőlegényemmel hármasoztunk párszor,most akkor engem hova soroltok?Olyan igénytelen vagyok,hogy kettőnek kellett megdugni,akik csak ürítettek belém?Azért egy igényes nő nem így jellemzi a szexet.
2021. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/127 anonim ***** válasza:
16%
Te írtad a kommentedbe te szerencsétlen, hogy a szeretőd mellett, aki unalmas volt, tartottál még valakit szexre. Biztos jók lehettek, ketten kitettek egyet?😄
2021. nov. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/127 anonim ***** válasza:
82%
68: Örvendetes, hogy te nap mint nap olyan környezetben mozogsz, ahol top pasik tömege mozdul rád, de nem mindenki ilyen szerencsés. A kevésbé szerencséseknél valóban "kínálathiány" van, ám nem azért, mert ők kívül-belül annyira gáz nők lennének, hanem mert mondjuk mindig többnyire nők között teltek és telnek a napjaik, utcán, boltban, hasonló helyeken pedig az esetek 90+%-ában csak a kritikán aluli alakok nyomulnak a nőkre. Igen, egy ilyen helyzetű nő életébe ha végre "beesik" valaki, aki férfi, teljesen rendben van !és! (ritkán teljesül) kölcsönösen meg is tetszenek egymásnak, akkor már lehet, hogy letojja a családi állapotát...
2021. nov. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/127 anonim ***** válasza:
13%
A 87-es ritka undorító egy nő lehet.Lerí róla milyen igényes.
2021. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/127 anonim ***** válasza:
23%

87: idezd be, hogy hol irtam, hogy UNALMAS a pasi. ne legyel

mar ennyire ostoba gyoker es ket onfenyezo kommented kozott legalabb arra vedd a faradsagot, visszalapozz. sehol nem irtam, hogy unalmas vagy gaz vagy bena. de gondolom most erre vered magad otthon, hogy nekem unalmas, gaz pasi jutott, nem baj, hogy sehol nem irtam ilyet:D okos vagy.

2021. nov. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!