Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi visz rá egy nőt arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá egy nőt arra, hogy egy házas emberrel kezdjen, holott rengeteg a szingli pasi?

Figyelt kérdés

Szerető státuszban lévő nők, hogyan kezdődött nálatok ez az egész? Mióta vagytok szeretők? Vártok-e a későbbiekben valamit ettől a kapcsolattól? Nem zavar titeket, hogy a férfi előttetek, azaz mellettetek párhuzamosan a feleségében is jár, plusz ő megkap több mindent is ennél (azt most felejtsük el, amikor a férfi azt hazudja, hogy nincs szex a feleséggel, nyilván tisztában vagytok vele, hogy otthon is van szex, de ha mégsem, biztos megfordult a fejetekben)? Nem sajnáljátok ilyenkor a feleséget, aki semmiről nem tud és mennyire átvernek egy embert, amiben te is részes vagy? Miért nem keresitek meg a feleséget és mondjátok el neki, hogy mi is a helyzet? Így összeségében mik az érzéseitek ezzel kapcsolatban.


Én már egy megcsalt feleség vagyok, már elváltam. Kiderült, hogy a férjemnek szeretője volt évek óta. Nagyon örültem volna neki, ha a szerető felkeres engem időben és hamarabb elváltam volna. Sajnos azóta született egy kisfiunk, természetesen szeretem a fiamat, de ha előbb tudom meg, akkor egy másik férfinak szülök és családban nevelhetem fel a gyermekemet, plusz így a fiatal éveim is a kukába landoltak, de szeretném megérteni azt, hogy egy embert mi visz arra rá, hogy részt vegyen ebben, a másik nő. Kiváncsi vagyok mit gondol és mit érez az a nő, aki képes házas férfival kezdeni. Sajnos nem tudom megérteni.

Házas férfiak, akik csalják vagy csalták a feleségüket, őket is szívesen meghallgatnám. Nem haragszom senkire félreértés ne essék, csak egy kicsit szeretnék belelátni mindezekbe. A válaszokat előre is köszönöm.



2021. nov. 5. 17:38
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/127 anonim ***** válasza:
35%
Amugy hova lett a kerdező?Mondjuk egyik másik valasz olyan volt,mint a kérdező kommentjei.
2021. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/127 anonim ***** válasza:
16%

Legalja szint ez egy nőnél, mondom ezt úgy, hogy csalom a férjemet (tud ròla, csak nem szól érte)

Nős, és/vagy gyerekes férfi nekem nem kéne, fiatal, szingli pasit simàn talàlok 37 évesen is.

2021. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/127 anonim ***** válasza:
74%

Pfú ez a nő aki itt fröcsög, de gáz.

És próbálja ilyen stílus mellett előadni, hogy ő lenne a nagy igényes komoly feleség.

A férjed akinek csak ilyen nő jutott, mint te, ő nem szánalmas egyébként?

2021. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/127 anonim ***** válasza:
31%

93.-ra.


Miközben a férje lehet, hogy titokban a szemétégetőnél pumpál valami fogatlan C csajt, 3000-ért. :)

2021. nov. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/127 anonim ***** válasza:
63%
Azért lógtok itt a gyakorin 0-24ben, mert annyira normálisak vagytok, hogy netovább. Őszintén szólva 40 körüli emberek, akiknek kellene egy kis életének lenni 5 percenként írnak új kommentet felháborodva, hogy már pedig milyen szuper szeretőnek meg mindennek lenni. Az utóbbi időben néha fellépek a gyakorira, mert jelenleg nincs munkahelyem, tehát van időm itt bohóckodni, de akkor sem annyit, amennyit az itt kommentelők. Amikor “normális” voltam akkor eszembe nem volt itt lógni állandó jelleggel. Főleg nem egy kiegyensúlyozott ember fog itt lógni és osztani az észt állandóan, nekem ez a véleményem erről. Ez a ti kis izgalommal teli életetek. A megcsalt feleségek még érthető is, hogy miért vannak itt fent sokat, válaszokat keresnek és lelkileg nyilván nincsenek a legjobb állapotban, de ti is itt lógtok teljesen más okokból szóval nyilván egy szerencsétlen csődtömeg csürhe vagytok, ahogyan a gyakorizók 80%-a egy pancser.
2021. nov. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/127 anonim ***** válasza:
64%

95 - Nyomika, nem csodálom hogy nincs állásod, hogy nem kellesz sehova!!!

Ide sem...!

2021. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/127 anonim ***** válasza:
28%

“De mivel erkölcsösebbek azok a nők akik játszák a vakot, tudják, hogy a férje félrelép, de engedik, mert egyszerűbb az élet úgy?”


Teljesen igazad van, semmivel. Teljesen normális nő vagy. Ha már r*banckodsz, akkor fogadd el, hogy az vagy. Ne akard már bemesélni magadnak, hogy te egy normális nő vagy, mert nem vagy az. Semmi probléma azzal, ha az értékrend nálad nulla, de akkor fogadd is el, hogy te igenis az átlagos szint alatt vagy, a feleségbe meg nem dugdossák random faszik a brét, még a férje se sokszor, nektek meg egyszerre nem is egy.


“mondjuk ha neked a szexualis elet azzal egyenlo, hogy a ferfi ‘beleurit’ a nobe, akkor nem csodalom, hogy a pasid inkabb masbe tette a farkat. godolom, fekszel sotetben, misszionariusban, mint egy tengericsillag mozdulatlanul es varod, hogy a pasi ‘beleeduritsen’ es vege legyen ennek a csunya, gonosz szexnek, amit a nok elszenvednek. na azert kurnak felre a ferfiak, francnak sincs kedve egy hozzad hasonlo doglotthallal szexelni, aki utiteskent eli meg az egeszet.”


Látom a szövegértelmezéssel is problémáitok vannak, nem csak az értékrenddel. Igen, beléd űrítenek, vagy veled d*gnak, a feleséggel szeretkeznek, de te sosem fogod tudni a különbséget, mert veled mindig csak d*gnak, így felesleges magyarázni. Nektek egyenlő a szexuális élet azzal, hogy van egy férfi, akivel szexelsz és ennyi. Egy normális nőnek ennél több kell veletek ellentétben, akinek csak annyi elvárása van, hogy d*gja meg a férfi jó keményen. Ettől függetlenül tud vadul szeretni a normális nő is, csak az egy kicsit magasabb szint, amire a magadfajta erkölcstelen ösztönlény sosem fog eljutni.

A válaszod többi részét nem teszem be ide, de válaszolok rá. Karótnyelt fapina? Én a férjemmel szinte mindent megcsinálok az ágyban, nem fogom neked részletezni, de kb. mindent képzelj el, amit csak lehet. Nyugalom nem a sötétben csak misszionárius pózban szexelünk. Illene már felfogni, hogy attól, hogy egy nő nem olyan r*ngyó, mint te, nem lesz értelemszerűen fapina te okostojás. Természetesen a párjával/férjével tud igazi vadmacska lenni az ágyban, de nem más férjével és nem idegen férfiakkal, ezt hívják úgy, hogy valaki uralkodik magán, van tartása, ezt hívják nőnek, téged meg tudod minek. Az hogy egy ordas nagy K vagy, nem jelenti azt, hogy jobb vagy az ágyban, mint egy tisztességes nő.

2021. nov. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/127 anonim ***** válasza:
75%

97.

Mást se csinálsz csak személyeskedsz.

Ez még egy dolog ami jó sokat elárul rólad.

Miért fújod ennyire vadul itt az igazadat?

Mégis arra kell gondolnom, hogy voltál már megcsalva, ebből ez a nagy frusztráció ami árad belőled. Gyanítom egy igénytelen, nálad rondább és butább nővel. Hát hogyne.


Tulajdonképpen mi a bajod?


Én nem hiszem, hogy ez a dühöngés, ócsárolás ez jellemezne egy "normális" nőt.


Tisztázzuk, számodra a "normális, tisztességes" kifejezések azt jelentik, hogy egy nő hűséges és nem foglalkozik házas emberrel?

Ezen kívül lehet akármilyen gusztustalan egy anonim oldalon, normális marad? Mert akkor elkell keserítselek a te értékrendeddel is bőven akadnak problémák. Egy kis önismeret, mielőtt másokat jellemzel.

2021. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/127 anonim ***** válasza:
55%

98.-ra.


Az a baja, hogy lecserélte az előző kanija, most meg együtt van egy verébbel, aki nyomja neki, hogy milyen különleges.

2021. nov. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/127 A kérdező kommentje:
Én elég régóta nem írtam ide, nem akarok támadni senkit és a 98-as tényleg nem fogalmazott valami szépen, mindettől függetlenül ez az ő egyéni véleménye, és én azt nem értem, hogy ti miért gondoljatok azt, hogy őt lecserélte az előző párja. Az én édesanyám is ugyanezen a véleményen volt világ életében, viszont édesapám soha nem csalta őt meg (édesapám az első és egyetlen férfi az életében így más sem csalta meg). Jelenleg 65 évesek és mai napig ritka boldog házasságban élnek, sőt most hogy nyugdíjasok kb. újra szerelmesek, így én ezzel egyáltalán nem értek egyet, hogyha valakinek van egy véleménye ő biztos sértett a dologban. Én személy szerint sértett vagyok a dologban, mivel megcsaltak, de engem sem cseréltek le, én váltam, volt férjem azóta kuncsorog utánam, tehát harag bennem például egyáltalán nincs, csak az érzéseitekre voltam kiváncsi. Nyilván nem tudok azonosulni vele, de ez van. A válaszokat nagyjából meg is kaptam, elég sok ideje nem írtam ide, pedig aztán én tényleg benne vagyok/voltam.
2021. nov. 6. 23:32
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!