Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi visz rá egy nőt arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá egy nőt arra, hogy egy házas emberrel kezdjen, holott rengeteg a szingli pasi?

Figyelt kérdés

Szerető státuszban lévő nők, hogyan kezdődött nálatok ez az egész? Mióta vagytok szeretők? Vártok-e a későbbiekben valamit ettől a kapcsolattól? Nem zavar titeket, hogy a férfi előttetek, azaz mellettetek párhuzamosan a feleségében is jár, plusz ő megkap több mindent is ennél (azt most felejtsük el, amikor a férfi azt hazudja, hogy nincs szex a feleséggel, nyilván tisztában vagytok vele, hogy otthon is van szex, de ha mégsem, biztos megfordult a fejetekben)? Nem sajnáljátok ilyenkor a feleséget, aki semmiről nem tud és mennyire átvernek egy embert, amiben te is részes vagy? Miért nem keresitek meg a feleséget és mondjátok el neki, hogy mi is a helyzet? Így összeségében mik az érzéseitek ezzel kapcsolatban.


Én már egy megcsalt feleség vagyok, már elváltam. Kiderült, hogy a férjemnek szeretője volt évek óta. Nagyon örültem volna neki, ha a szerető felkeres engem időben és hamarabb elváltam volna. Sajnos azóta született egy kisfiunk, természetesen szeretem a fiamat, de ha előbb tudom meg, akkor egy másik férfinak szülök és családban nevelhetem fel a gyermekemet, plusz így a fiatal éveim is a kukába landoltak, de szeretném megérteni azt, hogy egy embert mi visz arra rá, hogy részt vegyen ebben, a másik nő. Kiváncsi vagyok mit gondol és mit érez az a nő, aki képes házas férfival kezdeni. Sajnos nem tudom megérteni.

Házas férfiak, akik csalják vagy csalták a feleségüket, őket is szívesen meghallgatnám. Nem haragszom senkire félreértés ne essék, csak egy kicsit szeretnék belelátni mindezekbe. A válaszokat előre is köszönöm.



2021. nov. 5. 17:38
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/127 anonim ***** válasza:
67%
#120hoz. Es én nem pénz vagy vagxon miatt nem valok, önálló, országosan jegyzett saját vállalkozásom van, a pénz nem lényeges ebben az ügyben. Tehát ne gondolj bele mást, csak amit írtam.
2021. nov. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/127 anonim ***** válasza:
35%

Amikor összeházasodtatok hűséget fogadtál!!

Innentől kezdve nincs értelme együtt maradni! Szegény férjed megbízik benned, te meg kihasználod.

Neked jól esne fordított helyzetbe, hogy ha kiderülne a férjed megcsal, akivel mindent felépítettetek, hogy a "korod" miatt inkább mással hempereg?

Nem értem hogy vagy képes tükörbe nézni.

2021. nov. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/127 anonim ***** válasza:
65%
#122: Igen, igazad van, 20 éve ezzel a szituban nem számoltam, ez hiba volt, most már tudom.De akkor most mit kéne tennem? 1:hűséges vagyok- ez a vonat már elment. 2: szeretőt kirugom, vallok, valunk. 3:szeretőt kirugom, hallgatok, ezt nem bírom megtenni. 4:titokban marad a szerető. Úgy látom, 2 és a 4 között lehet választani. És Te nyugodt lélekkel szavazol a 2-re? Hello, Ti olvasók! Ti hogyan szavaztok?
2021. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/127 anonim ***** válasza:
0%

A pároddal le kéne ülni megbeszélni, hogy mi a helyzet.

Nem kell kirúgni a szeretőt ha fontosabb neked a szex, mint a férjed..viszont joga van tudni.

Majd Ő eldönti, hogy így is melletted maradna vagy inkabb elválik..te meg fojtathatod a szexet.. akár szingliként, akár a férjed tudtával.

2021. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/127 anonim ***** válasza:
73%
Nem szólnék neki semmit.Ilyen idős korban már nem jó megbolygatni az életét.Amúgy sem hülye gondolom,ha nem is hozza szóba,de biztos gondolkodott rajta akár régebben is.Szereted,gondoskodsz róla,ez a fontos.
2021. nov. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/127 anonim ***** válasza:
58%
#125: Kedves vagy, hogy vetted az energiát, hogy leird ezt. Köszönöm. Szerintem ez a lenyeg, mert nem az ideális megoldást keresem, hanem az elfogadható jót. És ez valóban "csak" erkölcsi kérdés, 1,5 évig tényleg úszni jártam és fél éve is. Semmi sem változott, csak én hazudok.Ugyanakkor nekem is csak ez az egy életem van, és ha nem megy "erkolcsosen", akkor menjem így. A férjem boldog, nyugodt, elégedett. És én is elégedett vagyok mert így működik a dolog, szerető nélkül pedig már nem működne. És akkor se lennék erkolcsosebb szerintem, ha magára hagynám a férjem ebben a korban.
2021. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/127 anonim ***** válasza:
0%
Engem a pénze motivált.
2021. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!