Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi visz rá egy nőt arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá egy nőt arra, hogy egy házas emberrel kezdjen, holott rengeteg a szingli pasi?

Figyelt kérdés

Szerető státuszban lévő nők, hogyan kezdődött nálatok ez az egész? Mióta vagytok szeretők? Vártok-e a későbbiekben valamit ettől a kapcsolattól? Nem zavar titeket, hogy a férfi előttetek, azaz mellettetek párhuzamosan a feleségében is jár, plusz ő megkap több mindent is ennél (azt most felejtsük el, amikor a férfi azt hazudja, hogy nincs szex a feleséggel, nyilván tisztában vagytok vele, hogy otthon is van szex, de ha mégsem, biztos megfordult a fejetekben)? Nem sajnáljátok ilyenkor a feleséget, aki semmiről nem tud és mennyire átvernek egy embert, amiben te is részes vagy? Miért nem keresitek meg a feleséget és mondjátok el neki, hogy mi is a helyzet? Így összeségében mik az érzéseitek ezzel kapcsolatban.


Én már egy megcsalt feleség vagyok, már elváltam. Kiderült, hogy a férjemnek szeretője volt évek óta. Nagyon örültem volna neki, ha a szerető felkeres engem időben és hamarabb elváltam volna. Sajnos azóta született egy kisfiunk, természetesen szeretem a fiamat, de ha előbb tudom meg, akkor egy másik férfinak szülök és családban nevelhetem fel a gyermekemet, plusz így a fiatal éveim is a kukába landoltak, de szeretném megérteni azt, hogy egy embert mi visz arra rá, hogy részt vegyen ebben, a másik nő. Kiváncsi vagyok mit gondol és mit érez az a nő, aki képes házas férfival kezdeni. Sajnos nem tudom megérteni.

Házas férfiak, akik csalják vagy csalták a feleségüket, őket is szívesen meghallgatnám. Nem haragszom senkire félreértés ne essék, csak egy kicsit szeretnék belelátni mindezekbe. A válaszokat előre is köszönöm.



2021. nov. 5. 17:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/127 anonim ***** válasza:
53%

Nem mondtam ilyet,de azért a feleségek jó része se szép,se karrierjük nincs,se csodás életük,intelligenciájuk.

Ha megus igy van,mindent elmondd,hogy a férj inkább egy csúnya kis selejtet választ.Mert akinek ilyen tökéletes felesége van,az nem adja lejjebb.

2021. nov. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/127 anonim ***** válasza:
65%

31.-re.


SOK, sikeres férfi, üzletemberek, felső vezetők, csodálatos feleség mellett állnak meg, szó szerint, útszéli qhu.rváknak és xopatnak egyett a fogatlan C csajjal, mert otthon anyu nem csinálja mióta megvan a gyerek...3 éve.


(Anno razziákon a Népligetben, a kis román fiúkákkal csodálkoznál kik buktak le, olyan pasik, nem is hinnéd!)

2021. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/127 anonim ***** válasza:
77%
32-nek nagyon igaza van, én is tudok 3 olyan nagyon híres magyar férfit (egyik politikus), akik szó szerint a putriba járnak be prostikhoz, holott aprópénz lenne nekik a luxus prosti is. Nem értem, hogy miért. Nővérem marketingesként dolgozik egy vadászattal foglalkozó nagy magyar cégnek, mikor jönnek a külföldi vadászok, vannak a nagy bulik, oda is sokszor kifejezetten kérik a külföldi nagymenő vendégek, hogy szakadt k.rvát hozzanak nekik. Én ezzel nem azt akarom mondani, hogy az összes szerető ilyen, tudom, hogy nem, de nem igényesség és külső alapján válogatnak általában. Akikről én tudok az ismerettségi körömben, hogy csalják a feleségüket, ők a világ legszebb nőjét is megcsalnák, pusztán, mert ki "kell" próbálni mindent. Tudni akarják milyen a kövér, milyen a sovány, milyen a ronda, milyen a magas, milyen az alacsony, milyen a kis mellű stb. Hajtja őket a vérük szerintem. Ilyen embereket a világra ne is teremtsen senki!
2021. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/127 A kérdező kommentje:

#18


Vannak olyan feleségek, akik hűtlenek, ők azok a típusú nők, akik szeretők is tudnának lenni, csak egy buta férfi feleségül vette, de attól független ugyanaz a nő maradt, akinek nulla az értékrendje. Amit a 14-es írt, azt hoznám fel példának. Ez a tipikus papucs férfi, aki feleségül vesz egy olyan nőt, aki csak szerető státuszba való, aztán csodálkozik, hogy megcsalja.


#20


Egyáltalán nem vagyok tele keserűséggel csak azért, mert elváltam. Egy életvidám nő vagyok. A környezetemben élők is úgy hivatkoznak rám, hogyha a társaságukban vagyok folyamatosan pozitív energiák veszik őket körül, óvónő vagyok és a gyerekek is imádnak, tehát úgy gondolom, hogy egy kicsit mellé lőttél. Szimplán csak érdekelnek más emberek érzései, ennyi. Amint látod érkezett komment olyan nőtől is, aki szerető stàtuszban volt még az első oldalon, egyáltalán nem támadtam őt, tehát nem értem, hogy ezt miből következtetted ki. Én kérek elnézést, hogy nem tudom megérteni azt a gondolkodásmenetet, hogy csak a szex miatt, ennél bővebben voltam rá kiváncsi, ettől nem hiszem, hogy megkeseredett lennék. Nem értem, hogy miért veszi azt támadásnak egy szerető, ha az ember kérdez tőle valamit, ti támadtok rögtön inkább azzal, hogy az ember, aki kérdez az biztosan megkeseredett.


De sajnos még mindig nem érted, hogy én ezt miért kérdezem, így szerintem hagyjuk is egymást békén és ne kommunikáljunk egymással, bár örülnek, ha lenne valaki, aki talán jobban elmagyarázza neked azt, hogy én miért is kérdezem ezt, mert megint azzal jössz, hogy a férj ha nemet mond nincs megcsalás meg őt kell ismernem. Én nem felháborodva vagyok azon, hogy egy férfi szeretőt tart, ne értsd már félre. Én nem a nőket hibáztatom egy férfi hűtlensége miatt. Teljesen másról zagyválsz.

2021. nov. 5. 21:11
 35/127 A kérdező kommentje:

#23


Ha ez nekem szólt, akkor igen felmerült bennem, bár a kérdéseim nagyrésze akkor is áll.

2021. nov. 5. 21:13
 36/127 anonim ***** válasza:
14%
Nem nevezném butának azt,akit nem érdekel,hogy a mádik megcsalja,mindegy,hogy férfi vagy nő.Attól,hogy valaki hűseges marad nem jelenti azt,hogy olyan magas az értékrendje.Két okbol csalják meg a másikat,vagy mindig hűtlen volt,vagy valami tönkre ment.Elválni csak hűtlenség miatt kevesen válnak.Szerető vagyok,de engem is imádnak a gyerekek,dolgoztam oviban.Én szeretem a szeretőm,decsak szex miatt is vele lennék.Okos,lehet veke beszélgetni,jó az ágybab,férfias,nem hisztizik.Melletem áll.
2021. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/127 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ezt engedjétek el mert azok akik voltak már szeretők azok minden egyes kérdésre vagy kijelentésre támadni fognak mivel szerintük semmi kivetnivaló nincs abban hogy félre megy valaki és nem is fogják látni a másik oldalt mert bennük nincsenek meg azok az érzelmek amik más emberekben igen. Számukra nem nagy dolog olyannal szexelni aki mással is szexel ők nem gondolnak ebbe bele csak élvezik az adott pillanatot egyszerűen képtelenek vizuálisan elképzelni azt ami a szex előtt vagy után van nem forog le a szemük előtt és nincs bennük empátia sem hisz sokszor aziránt sem éreznek semmit akivel folyamatosan kefélnek. Számukra a szex olyan mint például két kutya között csak arról szól hogy élvezzék az nem számít hogy mind a két kutya kefél másokkal is ez teljesen jelentéktelen ha jön az ösztön akkor szexelnek. Ebbe jobban nem gondolnak bele mindegy hogy milyen a másik ember élete vagy van e neki más ha élvezetes a szex akkor nem számít semmi. Az alapszükségleteket kielégítik azzal az emberrel akivel jó a szex. Nem kell értelmet keresni a gondolkodásukkal kapcsolatban kérdező mert ők nem gondolkodnak semmin csak szexelnek az adott emberrel mert az jó és ennyi.
2021. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/127 anonim ***** válasza:
89%

"Nem mondtam ilyet,de azért a feleségek jó része se szép,se karrierjük nincs,se csodás életük,intelligenciájuk."


Ez a férjek jórészére is igaz :D

2021. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/127 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, ilyen helyzetben annyiról van szó, hogy két (ócska) kereslet-kínálat találkozik. A világ legnagyobb viccei az ilyen emberek, jól tetted, hogy elváltak. Nálam is szoktak próbálozni házas férfiak, rendszerint jól megalázom őket, nem hogy még ilyennek megálljak 1 másodpercre is. Egészséges nő nem csinál ilyet, a többi meg hát... elég a bajuk és még lesz is.
2021. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/127 anonim ***** válasza:
60%
Ezt a hülyeseget utolsó.A felesegnek vannak érzelmeik a szeretőknek nem?Azért,mert olyan finom lelkűnek érzitek magatokat,nem vagytok azok.Nem minden férfi szexel otthon a felesegével.Nem mindegyik feleség beszélget a férjével.Minden eset más.Nem támadok,leírtam miért vagyok vele,azt is hogy az elején lelkiismeret furdalásom volt.De ez nem az én házasságom,semmi közöm hozzá.Oldják meg ők,ha annyira akarják.Szingli férfi nem volt olyan,aki megfelelt volna.Ő meg igen.Semmi misztikus dolgot nem kell keresni,miért lesz calaki szerető.Bele szeret,nem is tudja,hogy nős,csak dugni akar,esetleg támogatják.
2021. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!