Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi visz rá egy nőt arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá egy nőt arra, hogy egy házas emberrel kezdjen, holott rengeteg a szingli pasi?

Figyelt kérdés

Szerető státuszban lévő nők, hogyan kezdődött nálatok ez az egész? Mióta vagytok szeretők? Vártok-e a későbbiekben valamit ettől a kapcsolattól? Nem zavar titeket, hogy a férfi előttetek, azaz mellettetek párhuzamosan a feleségében is jár, plusz ő megkap több mindent is ennél (azt most felejtsük el, amikor a férfi azt hazudja, hogy nincs szex a feleséggel, nyilván tisztában vagytok vele, hogy otthon is van szex, de ha mégsem, biztos megfordult a fejetekben)? Nem sajnáljátok ilyenkor a feleséget, aki semmiről nem tud és mennyire átvernek egy embert, amiben te is részes vagy? Miért nem keresitek meg a feleséget és mondjátok el neki, hogy mi is a helyzet? Így összeségében mik az érzéseitek ezzel kapcsolatban.


Én már egy megcsalt feleség vagyok, már elváltam. Kiderült, hogy a férjemnek szeretője volt évek óta. Nagyon örültem volna neki, ha a szerető felkeres engem időben és hamarabb elváltam volna. Sajnos azóta született egy kisfiunk, természetesen szeretem a fiamat, de ha előbb tudom meg, akkor egy másik férfinak szülök és családban nevelhetem fel a gyermekemet, plusz így a fiatal éveim is a kukába landoltak, de szeretném megérteni azt, hogy egy embert mi visz arra rá, hogy részt vegyen ebben, a másik nő. Kiváncsi vagyok mit gondol és mit érez az a nő, aki képes házas férfival kezdeni. Sajnos nem tudom megérteni.

Házas férfiak, akik csalják vagy csalták a feleségüket, őket is szívesen meghallgatnám. Nem haragszom senkire félreértés ne essék, csak egy kicsit szeretnék belelátni mindezekbe. A válaszokat előre is köszönöm.



2021. nov. 5. 17:38
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/127 anonim ***** válasza:
23%
"Rá gondol amikor a feleség mellett fekszik este" Aha... pár esetben. Nem egy szeretőt vettem már rá, hogy 2x ne vegye fel a telefont. Harmadszorra már egyiket sem hívták. Könnyen pótolható, persze van, aki szerelmes a szeretőjébe, de ritka. A legtöbb azonnal új után kutat.
2021. nov. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/127 anonim ***** válasza:
40%

51-es, hát...nekem ez nem lenne bizonyíték.

Ha életem szerelme is lenne az illető, de ha hívom, nem hív vissza...úgy vagyok vele, hogy nem akar velem beszélni. Most kezdjem el zaklatni? Egyszer talán még megpróbálom, hátha csak elfelejtette...de ha akkor se veszi fel...akkor se hív vissza, akkor mi a kérdés? Ejtve vagyok, értettem, nem fogok nyomulni.

Tény, hogy nőként nem is érzem feladatomnak a nyomulást, de ha férfi lennék, akkor se hiszem, hogy zaklatni szeretnék bárkit is.

2021. nov. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/127 anonim ***** válasza:
37%
Egy két szerető azért elég furcsa a kérdés alatt is. Csak szexre kellett nekik a pasi, mert a hétköznapokban nem akartak volna vele lenni. Most vagy tudták, hogy esélytelen és beletörődtek vagy annyira igénytelenek, hogy mert valaki jól játszik a hanszeren, már szétrakják nekik. Mindkét esetben marha szánalmas. Az ilyen nőknek semmi tartásuk nincs.
2021. nov. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/127 anonim ***** válasza:
68%

16-tól 31-2 éves koromig csak idősebb (10-15 év) barátnőim voltak.

Mindegyik azt mondta, hogy vagy nem érdekli, hogy van-e párom, vagy ha van, akkor mondjam el, hogy az időbeosztást úgy tudja alakítani. Szóval az érett nők megértőbbek, főleg, amelyik maga is házas.

2021. nov. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/127 anonim ***** válasza:
54%

47 . "Szóval ha meglátsz valamit, ami tetszik, de a tulajdonosa nem vigyáz rá, pl. egy kisgyerek felügyelet nélkül hagyja a cuki biciklijét és (gyerekednek, unokádnak) milyen jó lenne, akkor azt is viszed? Hiszen miért nem vigyázott rá jobban?"

A 46-os vagyok: szerintem te vagy szándékosan vagy más okból elképesztően csúnyán csúsztatsz!!!

Te a párodat, a házastársadat a tulajdonodnak tekinted???

Milyen arcátlanság már egy társat egy "cuki biciklivel" hasonlítani?!

Én szabad emberekről beszéltem: egy értelmes, szabad ember eldönti hgy kivel áll össze, kivel fekszik össze - és nem szempont az, hogy a másik milyen kapcsolattal rendelkezik: az az ő (szabad) döntése, hogy mit érez megcsalásnak, és ebbe a kategóriába mi fér bele!

Te vagy az a típus, aki elvett egy nőt (vagy férjhez ment), és onnantól kezdve nem teszel meg semmit, hogy a kapcsolat megőrizze a varázsát, hanem elterpeszkedsz, hogy a párom a tulajdonom, és innentől kezdve nem nézhet másra...

Hát, nem!!!

Szemrebbenés nélkül elcsábíthatják mellőled a párodat (lehet hogy csak egy kóbor numeráre) mert unalmas vagy, és birtokosnak hiszed magad!...

2021. nov. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/127 anonim ***** válasza:
69%
amugy birom, hogy itt a sok megcsalt, megkeseredett, frusztralt no azzal nyugtatja magat, hogy a szereto biztos valami ronda, alja no , aki senkinek se kell stb. de ez baromsag, semmi koze se a kulsohoz, se a belsonek ahhoz, hogy ki lesz szereto. de ha te ettol kevesbe erzed megalazva magad, akkor hajra, ringasd csak ebbe az illuzioba magad, hogy te BIZTOSAN jobb vagy minden szempontbol, mint a szereto, nyiiilvan. attol meg ugyanugy lehetsz te is egy darab szar rmberilrg, hogy teged epp megcsaltak. attol nem leszel automatikusan jo ember meg szep no, mucika.
2021. nov. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/127 anonim ***** válasza:
34%

Fene tudja, nyitott hàzassàgban élek, de még így sem kell hàzas férfi, csak nőtlen.

Aki szingli létére nős pasival kezd, az vagy szerelmes, vagy csak egy igénytelen szutyok.

2021. nov. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/127 anonim ***** válasza:
24%

Önbizalomhiányos voltam/vagyok, de már nem vagyok szerető.

Egyrészt nem csak velem csalta az asszonyt, hanem másokkal is. Ő mert nálam próbálkozni, a szingli pasik többnyire nagyon nem mernek, vagy tényleg be se jövök nekik.

Nem szerelemből álltam le vele, korábban már más nőkkel lebukott otthon, a veszekedésen kívül nem volt semmi, velem is bukott le később, elképesztően kimagyarázta magát. Sőt ők úgy jöttek össze, hogy az előző barátnőjét a mostani nejével csalta.

Nyilván zavarhatna engem is jobban morálisan, de mégse zavar annyira. Simán benne van a pakliban, hogy engem a jövőben megcsalhatnak, de mivel van tapasztalatom, hogy viselkedik egy "szerető férj", ha éppen csal, akkor nem tudnám úgyse bevenni a kamut és inkább szakítanék, meg persze jobban észre is veszem a jeleket, ha valaki sunyi. Azért elég jól ismerem már, hogy mi megy egy megcsaló fejében.

2021. nov. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/127 anonim ***** válasza:
59%
57: miert lenne igenytelen? ha csak szexkapcsolat kell beki egy pasitol, akkor tokmindegy, hogy a ferfi a privat eletet kivel eli, elvonatkoztat ettol es kesz. nem ez hatarozza meg az ‘igenyetelenseget’.
2021. nov. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/127 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszolónál a lényeg. Tapasztalatból írom.
2021. nov. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!