Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi visz rá egy nőt arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá egy nőt arra, hogy egy házas emberrel kezdjen, holott rengeteg a szingli pasi?

Figyelt kérdés

Szerető státuszban lévő nők, hogyan kezdődött nálatok ez az egész? Mióta vagytok szeretők? Vártok-e a későbbiekben valamit ettől a kapcsolattól? Nem zavar titeket, hogy a férfi előttetek, azaz mellettetek párhuzamosan a feleségében is jár, plusz ő megkap több mindent is ennél (azt most felejtsük el, amikor a férfi azt hazudja, hogy nincs szex a feleséggel, nyilván tisztában vagytok vele, hogy otthon is van szex, de ha mégsem, biztos megfordult a fejetekben)? Nem sajnáljátok ilyenkor a feleséget, aki semmiről nem tud és mennyire átvernek egy embert, amiben te is részes vagy? Miért nem keresitek meg a feleséget és mondjátok el neki, hogy mi is a helyzet? Így összeségében mik az érzéseitek ezzel kapcsolatban.


Én már egy megcsalt feleség vagyok, már elváltam. Kiderült, hogy a férjemnek szeretője volt évek óta. Nagyon örültem volna neki, ha a szerető felkeres engem időben és hamarabb elváltam volna. Sajnos azóta született egy kisfiunk, természetesen szeretem a fiamat, de ha előbb tudom meg, akkor egy másik férfinak szülök és családban nevelhetem fel a gyermekemet, plusz így a fiatal éveim is a kukába landoltak, de szeretném megérteni azt, hogy egy embert mi visz arra rá, hogy részt vegyen ebben, a másik nő. Kiváncsi vagyok mit gondol és mit érez az a nő, aki képes házas férfival kezdeni. Sajnos nem tudom megérteni.

Házas férfiak, akik csalják vagy csalták a feleségüket, őket is szívesen meghallgatnám. Nem haragszom senkire félreértés ne essék, csak egy kicsit szeretnék belelátni mindezekbe. A válaszokat előre is köszönöm.



2021. nov. 5. 17:38
 71/127 anonim ***** válasza:
38%

70.

Hát nem tudom, ja nem vagy igénytelen, csak 2 pasi is használt egyszerre ütítésre. Annyira nem kell bizonygatnod, hogy milyen szuper nő vagy, mert akkor szuper pasid lett volna mindig, szexkapcsolatok helyett, általad is egyszerűnek tartott pasikkal.

2021. nov. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/127 anonim ***** válasza:
30%

70. Minden szavaddal egyetértek.


Habár én sose láttam a feleséget akivel egyszer megcsalt egy férfi, de egy barátnőm azt mondta, hogy elég csúnya lett.

Szerintem épp ezért fűzött a férje hónapokig, mert csinosabb voltam.

Ez nyilván nem jelenti, hogy emberileg is rosszabb lenne nálam, nem ismerem.

De mivel erkölcsösebbek azok a nők akik játszák a vakot, tudják, hogy a férje félrelép, de engedik, mert egyszerűbb az élet úgy?

Egyébként ezt is megtudom érteni, de ez a szerető igénytelenebb, mint a feleség háát.. ez furcsa

2021. nov. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/127 anonim ***** válasza:
60%

71: mondjuk ha neked a szexualis elet azzal egyenlo, hogy a ferfi ‘beleurit’ a nobe, akkor nem csodalom, hogy a pasid inkabb masbe tette a farkat. godolom, fekszel sotetben, misszionariusban, mint egy tengericsillag mozdulatlanul es varod, hogy a pasi ‘beleeduritsen’ es vege legyen ennek a csunya, gonosz szexnek, amit a nok elszenvednek. na azert kurnak felre a ferfiak, francnak sincs kedve egy hozzad hasonlo doglotthallal szexelni, aki utiteskent eli meg az egeszet.

gondolom a noi orgazmus, egymasra valo odafigyeles, kolcsonos kenyeztetes es oromszerzes nem sokat mond a magadfajtanak. engem nem uritesre hasznalt senki, hanem kielegitett, ha tudod, hogy mit jelent ez a szo.


a szexre uriteskent vagy a nyomorek incelek vagy karotnyelt fap.nak szoktak hivatkozni, nem normalis felnott emberek.

tovabbra se leszek attol igenytelen, hogy ket ferfi is rendszeresen kielegitett. de frocsogj csak nyugodtan.


egyebkent most egy szuper, inetelligens, vicces, helyes pasim van, tehat benezted, akkor nem vagytam masra szexkapcsolaton kivul.

2021. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/127 anonim ***** válasza:
29%

73.

Hát ezt te nézted be igencsak, teljesen kielégítő a szexuális igényünk a párommal, aki nem csalna meg. Magyarázhatoda semmit, de te írtad, hogy olyan pasikkal szexeltél, akik gázok voltak. Na ez a különbség köztünk, hogy ilyenekre nekem sohasem kellett ráfanyalodnom, szóval akkora durranás mégse lehetsz.

2021. nov. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/127 anonim ***** válasza:
36%

73.

Hogyne lennél már igénytelen, messze vagyok a fap.nától, de most komolyan, általad is gáz pasikkal, ráadásul egyszerre, csak szexkapcsolatot fenntartani biztos menő, mifelénk az olyan nőknek, akiket bottal se piszkálnak meg.

2021. nov. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/127 anonim ***** válasza:
66%

Na, a sok okoskodó, meg személyeskedő lecserélt ex-nej, meg xopatlan kiskölyök nyomja a baromságot.

Pedig egyszerű a válasz:


- Otthon nem kap elég szexet és/vagy törődést.

- Nem kell neki fix pasi, mert 20 centi kolbászért minek tartson disznót valaki?

- Kell neki egy jó és menő pasi, de tudja, hogy kevés egy ilyen férfi mellé, ezért kiélvezi azt a keveset, ami neki jut.

- Vadász. Meg akarja, és meg is fogja kapni a kanit, elvéve a nejétől.

2021. nov. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/127 anonim ***** válasza:
67%
74-75: te amugy ertelmi fogyatekos vagy, vagy olvasni nem tudsz? hol irtam, hogy ‘gaz’ pasikkal szexeltem? idezd mar, legyszives. egy gaz pasival se szexeltem, attol, hogy nem jottem volna veluk ossze komolyar, meg nem gazak. negyedennyire jo pasik csak radneznenek, mar elsirnad magad, mint egy tinilany. nagyon nagyra vagy magaddal, hogy osszeallt veled valami kozepszeru suttyo es most oszthatod erkolcsi magaslatokbol az eszt, mint valami nagyon kapos no:Dddd
2021. nov. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/127 anonim ***** válasza:
34%

76.

Egyik sem szánalmas végülis egy nő részéről, ja de.😄

2021. nov. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/127 anonim ***** válasza:
51%

78.-ra.


A nő részéről miért is lenne?


- Mert nem dugja a puhapöts férje?

- Mert jobb a függetlenség?

- Mert realista, és tudja, hogy nem lesz övé a vezérigazgató úr.

- Mert vadász, és övé lesz a vezérigazgató úr?


Te vagy szánalmas, mert sosem lesz szeretőd, és te sem leszel az soha, mert kevés vagy.

2021. nov. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/127 anonim ***** válasza:
34%

77.

Megint mellé ment, a pasim az a kategóia, akinek még űrítésre se kellenél, ezenkívűl nagyra lehetek magammal, mert elég jó visszajelzéseket kaptam. A saját kommentedet olvasd vissza, hogy miért nem kellett volna a pasi neked a mindennapokra. Szerencsére én mindig válogathattam a pasik közül, úgyhogy kívűl-belűl a jobbakat kaptam meg. Valószínűleg egy szürke senki lehetsz, akit még az is szexre, aki unal asnak gondolja őt.😄

2021. nov. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!