Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi visz rá egy nőt arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá egy nőt arra, hogy egy házas emberrel kezdjen, holott rengeteg a szingli pasi?

Figyelt kérdés

Szerető státuszban lévő nők, hogyan kezdődött nálatok ez az egész? Mióta vagytok szeretők? Vártok-e a későbbiekben valamit ettől a kapcsolattól? Nem zavar titeket, hogy a férfi előttetek, azaz mellettetek párhuzamosan a feleségében is jár, plusz ő megkap több mindent is ennél (azt most felejtsük el, amikor a férfi azt hazudja, hogy nincs szex a feleséggel, nyilván tisztában vagytok vele, hogy otthon is van szex, de ha mégsem, biztos megfordult a fejetekben)? Nem sajnáljátok ilyenkor a feleséget, aki semmiről nem tud és mennyire átvernek egy embert, amiben te is részes vagy? Miért nem keresitek meg a feleséget és mondjátok el neki, hogy mi is a helyzet? Így összeségében mik az érzéseitek ezzel kapcsolatban.


Én már egy megcsalt feleség vagyok, már elváltam. Kiderült, hogy a férjemnek szeretője volt évek óta. Nagyon örültem volna neki, ha a szerető felkeres engem időben és hamarabb elváltam volna. Sajnos azóta született egy kisfiunk, természetesen szeretem a fiamat, de ha előbb tudom meg, akkor egy másik férfinak szülök és családban nevelhetem fel a gyermekemet, plusz így a fiatal éveim is a kukába landoltak, de szeretném megérteni azt, hogy egy embert mi visz arra rá, hogy részt vegyen ebben, a másik nő. Kiváncsi vagyok mit gondol és mit érez az a nő, aki képes házas férfival kezdeni. Sajnos nem tudom megérteni.

Házas férfiak, akik csalják vagy csalták a feleségüket, őket is szívesen meghallgatnám. Nem haragszom senkire félreértés ne essék, csak egy kicsit szeretnék belelátni mindezekbe. A válaszokat előre is köszönöm.



2021. nov. 5. 17:38
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/127 anonim ***** válasza:
66%

"vagy annyira igénytelenek, hogy mert valaki jól játszik a hanszeren, már szétrakják nekik. Mindkét esetben marha szánalmas. Az ilyen nőknek semmi tartásuk nincs."


Soha nem feküdtel le olyan emberrel akitől nem akartál kapcsolatot, sem semmit, csak érezted iránta azt a térdremegős vágyat?

Akkor még keveset éltél.

2021. nov. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/127 anonim ***** válasza:
46%

#61


Pontosan erről van szó kicsi szívem. Ha neked ezt jelenti az “élés”, akkor nagyon sajnállak. Én személy szerint soha nem feküdtem le olyan emberrel és nem is éreztem térdremegős vágyat sem idegen ember iránt látatlanba, sem házas ember iránt. Első sorban ahhoz, hogy ilyen vágyat érezzek, ahhoz nem csak egy jó kinézet kell, hanem egy olyan tulajdonságokkal rendelkező személy is. Számomra egy házas ember flörtölése egyáltalán nem vonzó, mivel ezáltal látom benne azokat a visszataszító tulajdonságokat, így lehet felőlem a legnagyobb hódító egy Brad Pitt vagy Jason Momoa (vagy képzeljétek ide akit akartok) szerű külsővel, ha tudom, hogy milyen ember is ő valójában nem fogok megbolondulni. Hidd el, hogy vannak nők, akiknek ennél azért több kell. Természetesen én is látom a jó pasikat, de nem vesztem el az eszemet. Éreztem már ilyen olyan férfinál, akinek mindene tetszett, tudtom szerint nem volt egy gerinctelen féreg, ezáltal tudta kihozni belőlem azt, amit. És még a tettre lépés előtt is átgondoltam, hogy mit fogok tenni, nem pedig ész nélkül nyitottam szét a kis lábaimat.

Nem mindenkinek a szex körül forog a világ, van azért aki már ennél egy magasabb szintre lépett szerintem csak sokatoknak ez hihetetlen, mivel képtelenek vagytok megérteni, hogy igenis vannak emberek, akiket nem a nemiszerve irányít és ha úgy helyes, akkor az elméjük irányít helyette, ergo nem fog ilyen baromságot érezni egy nem megfelelő személy iránt.

2021. nov. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/127 anonim ***** válasza:
37%
Nem olvastam a többi hsz-t, nem tudom, miért keletkezett ennyi, de én nem látok ebben semmi komplexet. Lehet, hogy van rengeteg szingli férfi, de ha hidegen hagynak vagy én őket, akkor hiába, teljesen mindegy. Az adott - történetesen házas/kapcsolatban élő - férfival ezzel szemben kölcsönösen megmozgatunk egymásban valamit. Ja, tudom, hagyni kell, és inkább "pókhálósodni" tovább, amíg nem jön egy olyan, aki egyedülálló is vagy le kell állni olyannal, akit a hátam közepére se', csak mert ő egyedülálló, így akkor erkölcsileg rendben van. Köszi, nem, nekem is csak egy életem van, arról pedig nem tehetek, ha akkora pechem is, hogy olyannal van meg a kölcsönös vonzalom, aki nem szingli.
2021. nov. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/127 anonim ***** válasza:
30%

Ez nagyon egyszerű,csak a ringyók csinálnak ilyet 😃

Irtani kéne az összeset

2021. nov. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/127 anonim ***** válasza:
16%

64.-re.


Te még sosem voltál szerető? / Neked sosem volt még?


Dagadt vagy? Ronda vagy? Csóró vagy?

2021. nov. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/127 anonim ***** válasza:
63%
64: ahhoz a ‘ringyohoz’ egy pasi is kell nyomikam. azokat nem kene irtani? annyira tipikus, h a no el van hordva mindennek, a ferfi meg, aki az igazi szemet ebben a dologban valahogy el van felejtve. pedig altalaban a pasika hajkurassza a ‘ringyokat’ es tori magat ertuk, nem forditva.
2021. nov. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/127 anonim ***** válasza:
32%

Nem vagyok szerető, nem is voltam és nem is tervezek az lenni! 😃

Egyébként a szeretőkkel együtt az olyan férfiakat/nőket is írtani kéne akik megcsalják a párjukat

2021. nov. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/127 anonim ***** válasza:
0%

Én nem akarok senkit sem támadni, de a 65-ös válasz felettébb bosszantó. Aki volt már szerető, az azt hiszi, hogy mindenkibe benne van a kisördög és a másik is csinált már valamilyen turpisságot, ha meg nem, akkor biztos dagadt vagy ronda. Mindeközben túlértékelik saját magukat, azt hiszik a férfi otthon boldogtalan és ők képesek megadni azt a boldogságot, amit a másik nő nem, holott abból, amit egy nő tud nyújtani, a feleség kb. mindent megad, csak a kalandot és a szabadság érzését nem, a szerető meg csak a kalandot és a szabadság érzését adja, de ők emiatt értékelik túl magukat.

Van, akinek igenis akad elég férfi az egyedülállók között is. Sokan írjátok, hogy nem fogtok bepókhálósodni, meg ha ő vonz, akkor miért ne, nem fogtok várni egy szinglire. Ebből is lejön az, hogy nincsen rátok kereslet. Pont ezért mondjuk azt, hogy a szeretők inkább a kissé igénytelen nők belső és külső szempontjából is. Ezért állnak le a házas férfivel, mert nincs más és nem akarnak bepókhálósodni, mint ahogyan ők is mondjak magukról. Ha visszaolvassátok a kommentjeiket, mindegyikből az jön le, hogy nem volt más, így már nem érdekelte őket az, hogy házas. Valakivel d*gni kellett, más nem számított. Szingli férfiak közül gondolom az alja kezdett ki velük az a tipikus segédmunkás elhízott igénytelen állat. Persze, hogy nem volt semmi, nem volt vonzalom. Aztán jött egy aránylag jól szituált házas férfi, végre egy átlagos férfi szemet vetett rájuk. Ennyi. Mert az egyedülálló normális férfiaknak nem kellenek, mivel komoly kapcsolatra kevesek, de a házas férfi nem társat keres, csak valakit, akivel megéli a testiséget, magyarul űriteni. És a kínálat hiányában ezek a nők belemennek. Mindebből szinten következtetve igaz az állítás, miszerint a szeretők inkább rondák és/vagy kövérek, buták vagy selejtesek. Normális nőből meg azért nem lesz szerető, mivel döglenek érte a férfiak, így ő az egyedülálló férfiak közül is tud olyat találni, akivel érzi a térdremegős vonzalmat, mivel rá van kereslet, és így van kínálat is, nyilván nem a házas férfit fogja választani. Na ezért szeretők a szeretők. Természetesen van pár nő, aki a szeretői státuszból a feleség státuszába lép, mert a férfi X idő után elkezd ragaszkodni. Az a nő (a szerető), nem kéri számon, mindig van kedve szexelni és mindent meg is csinálnak, vadul szeretkeznek és nincsenek hátrányok csak előnyök. A szeretőnek az is megfelel, ha eltűnik hetekre, meg az is ha 2 napon keresztül d*gnak miután két hét után elődugta az orrát. A szeretőnek semmit nem kell adni, de cserébe mindent meg kap. Nem látja a szeretőt a legrosszabb pillanataiban, mindig csak a legjobbat látja belőle, ez az idilli kép van előttük. Sok férfi ebbe az “érzésbe” szeret bele, majd feleség lesz a szeretőből, akit idővel szinten megcsal egy másik ugyanilyen nővel. Ennyi a történet.

2021. nov. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/127 anonim ***** válasza:
55%
Voltam szerető,normális és idióta férfiak is elvettek volna,jartak volna velem,vagy szexet akartak.A szeretőm is kaphatott volna minden fajta nőt.Ő is választott,én is.A mai napig szép vagyok,belsőleg se a legalja.Ugyanugy,ahogy a feleségek közt is vannak rondák,rossz emberek.Ezer oka lehet miért megy valaki szeretőnek,vagy miért keres másik nőt a felesége mellé.Nem kell túlkompikálni.
2021. nov. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/127 anonim ***** válasza:
73%

68: ostoba vagy es altalanositasz. pont errol beszeltem, hogy ilyen kifacsart elmeletekkel altatjatok

magatokat, hogy aki szereto, az tuti igenytelen, tehat te - igaz, higy magad is igenytelen, ronda, buta mo vagy - biztosan JOBB VAGY a szertonel, mert hat o tuti nem kell masnak. azt ki allitja amugy, hogy

1. a szereto nem kell masnak?

2. a hazas no a ferjen kivul kellett volna/kellene masnak? sot, valojaban mar a ferjenek se kell, tehat ha a te logikadat kovetjuk, akkor meg rosszabb is, mint az ‘igenytelen’ szereto.


volt, hogy kavartam egy hazas ferfival, nem vagyok buszke ra es mar nem tennek ilyet, nem korrekt dolog, elismerem. de ettol sem kulsoleg, sem belsoleg nem leszek ‘igenytelen’ barmennyire is szeretne a magadfajta erkocscsosz ezzel nyugtatni magat.

honnan veszed, hogy nem volt mas mellette vagy nem kellettem volna masnak? volt masik szexkapcsolatom is mellette, illetve rendszeresen probalkoztak nalam mas ferfiak is, es nem, nem

a te fajtad, a szakmunkas suttyok. tehat sokmindenkinek kellettem volna, mivel kulsoleg es belsoleg is igenyes vagyok, barmennyire is faj a hozzad hasonlo megkeseredett frusztralt embereknek. a ferfi, akinek a szeretoje lettem, egy 190 magas, sportos, jokepu orvos volt, az agyban pedig iszonyat odaado volt, tehat nem akartam kihagyni. igen, szexre jo volt, de mast nem akartam volna tole, mert amugy eleg egyszeru alak volt.

tehat baromsagokat beszelsz, hogy a szereto nem talal mast. talal, inkabb ugy fogalmaznek, nem erdekli, van-e valakije annak, akit talal.


abban meg mindig nem latom a logikat, a feleseg miert lenne igenyesebb no? valamiert csak felrementek mellette. sokszor tudja is, csak szemethuny felette ilyen-olyan okokbol, az ilyen not te igenyesnek nevened?

2021. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!