Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy férj megcsalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férj megcsalja a feleségét, akkor ki a hibás?

Figyelt kérdés
Ez egy szavazós kérdés, kérem csak az válaszoljon szövegesen, aki nem talál megfelelő opciót.

2022. máj. 8. 18:48
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
48%

Egy kapcsolatot szétszedni az bizony bűn, hiába nem szeretnéd.

Egy rossz kapcsolat szétszedése IS bűn, ha szex formájában történik, és nem pl. tanácsadás.

2022. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
47%
Egy szerető addig felmenthető míg nem tud a feleségről, onnantól kezdve ő is benne van nyakig ha nem lép ki.
2022. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
48%

Igazából csodálkozom, hogy ennyi erkölcstelen ember van.

Én mindig úgy képzeltem, hogy jó, az emberek félredugnak - de legalább szégyellik.

Hát nem... hanem kutya erkölcsösnek képzelik közben magukat.

Agyrém.

2022. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
100%
#33! Ezt honnan veszed? Mármint ki képzelte kutya erkölcsösnek magát?
2022. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
48%
Aki itt sorra pontozza le azokat a válaszokat, hogy a szeretők IS felelősek.
2022. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
64%

35

Hát valakinek fáj az igazság :D Saját hazugságukba könnyebb ringatni magukat, mint hogy felvállalni a saját sarukat 🤷🏻‍♀️

2022. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
73%
#35! "Az emberek félredugnak"-"Kutya erkölcsösnek képzelik magukat." Itt most kicsit fogalmi zavarban vagy. Arról volt szó, hogy a szerető NEM dug félre, mert ő nem házas! Ha házas, akkor valóban félredug, de itt most nem arról volt szó, hogy a saját házasságában mit csinál, hanem kizárólag szeretői minőségében,vagyis NEM dug félre. Nem csal meg senkit, nem hazudik senkinek, nem szeg meg házassági esküt. Szabad emberként dug.(Nincs saját saram, mivel se megcsaló, se szerető nem vagyok.) De ha megcsalt lennék, biztos nem egy 3. idegen embert hibáztatnék, hanem a páromat, aki csalt, hazudott, esküt szegett stb. Inkább ez az önáltatás, hogy a kettőnk házasságáért egy idegen a felelős. Nem, a párom meg én. Az idegenéért meg ő, meg az ő párja, ha van neki.
2022. máj. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
64%

37

A megcsaló a főkolompos, de a tettestárs a szerető, ha tudta hogy a másik házas :D Erkölcsileg meg ha már ebbe annyira belemegyünk; a 10 parancsolatban is benne van hogy felebarátod házastársát ne kívánd, szóval te sem fogsz buskisimit kapni hogy milyen ügyes voltál, nyugodj meg :D Lehet hogy esküt nem szegtél, de attól még más szempontból te is nyakig a szarban vagy erkölcsileg.

2022. máj. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
28%

#38! Hányszor kell még leírnom, hogy nem vagyok szerető?🤦🏽‍♀️

A Tízparancsolat pedig nem erkölcsi kategória, hanem vallási. Erről is írtam már. Ha nem tartozol egy vallási felekezethez, akkor semmilyen szabályát nem kell betartanod.

Amúgy kitől kéne várnom a buksisimit, ha érintene? Van valami szerető szabályozó bizottság? Szerintem nem hibás a 3.fél, szerinted meg igen. A megcsalt így is úgyis megcsalt. Aztán ha szerinte a 3.fél miatt, tőlem nyugtathatja magát azzal, de attól nem lesz kevésbé megcsalva. A férje meg a szeretőtől függetlenül félre fog dugni, legfeljebb mással. Aztán lehet tovább mentegetni a férjet és hibáztatni a következő szeretőt, amíg világ a világ.🤷🏼‍♀️

2022. máj. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
100%

39

Te kicsit sem éreznéd szarul magad hogy ha tudnád hogy lehetőséget adsz a megcsalásnak? :D Főleg ha a pali elötte kamuzott neked az asszonyról? :D Én utána biztos nem feküdnék vissza az ágyába, nem csak a feleség szánása miatt, hanem mert hogy a pali nekem is a szemembe hazudott hogy nincs kapcsolata. Félre értés ne essék, a legnagyobb hibás a megcsaló, de azért én biztos nem dícsérném meg a szeretőt sem hogy milyen jó munkát végzett 🤷🏻‍♀️

2022. máj. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!