Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy férj megcsalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férj megcsalja a feleségét, akkor ki a hibás?

Figyelt kérdés
Ez egy szavazós kérdés, kérem csak az válaszoljon szövegesen, aki nem talál megfelelő opciót.

2022. máj. 8. 18:48
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
67%

#40! Nem, mert nem én adok lehetőséget, hanem a férj. Ha kamuzott, az eleve más, mert eddig végig úgy írtál, hogy a szerető tud róla, hogy a férj, férj. Ha nem tudja, akkor végképp nem lehet hibás, hisz fura lenne, hogy egy nő se fekszik le senkivel, hátha kiderül, hogy az illető pont a férje valakinek, csak elfelejtette mondani😂

Szóval nézzük úgy, hogy tudok róla, hogy az illető foglalt. Nem feküdnék le vele, de nem azért, mert jaj, szegény feleség, hanem, mert én nem szoktam érzelmek nélkül szexelni. Ha meg szeretem a pasit, akkor ugye magamat szívatnám. Nem akarnék második lenni. Tehát tök önző okból. A feleséget egyáltalán nem sajnálnám. Mit érdekel engem? Lehet, hogy nagyobb szaralak, mint maga a férj. Tudom, egy paraszt vagyok, de elég sok nőt ismerek, akik baromira nem jó emberek. (Nem feltétlenül kapcsolatban rosszak, feleségnek, hanem úgy általában EMBERKÉNT.) Férfiak és nők között is vannak mindenfélék, nem kell minden nőt szentnek képzelni. Az általam sz.r embernek tartott nőknek is vannak, barátaik, férjeik stb. Nem sajnálnám őket, ha tudnám, hogy csalják (persze nem velem), mert nem érdekelnek. Nincs bennem ilyen indokolatlan női szolidaritás.

Biztos, hogy engem is csaltak már meg, de ha felmerült, soha nem gondoltam úgy rá, hogy hú, mekkora r.banc. Nem, számomra egy ismeretlen nő. Lehet bunkó, lehet kedves, fogalmam sincs. Nekem nincs dolgom vele. A párommal van, mert ő a PÁRom. Az 2 embert jelent. Onnan, hogy bevont egy harmadikat, mi már csak formálisan lehetünk pár, valójában nem, mert az 2 ember. Szóval nem, hogy nem azon nem gondolkoztam, milyen nő lehet, semmin a nővel kapcsolatban. Csak a páromon és a kapcsolatunkon. Amiben nem mellesleg én is benne voltam.

Van olyan barátnőm is, aki emberként jó, de feleségnek, mondjuk ki, csapnivaló. Ő maga hűséges, persze, mert utálja a szexet😂 Nem akarta egyedül leélni az életét, meg akart gyereket is, ezért összeállt valakivel. De a szexualitást nem viszi túlzásba, hogy finoman fogalmazzak. Tegyük fel, megcsalja a pasi. Ki a a hibás? Természetesen a pasi igen, hisz korrektebb lenne elválni. Na, de könyörgöm, azért erre a feleség is számíthat valahol. Nem várhatja el, hogy egy kapcsolatban az "aszexualitásához" alkalmazkodjanak. Akkor várhatná el, ha a kapcsolat elején ezt közli. Mivel ezt a pasi a szülésig nem tudhatta, valahol ő is megtévesztette a pasit. Onnantól viszont tudnia kell, 2 kimenetel várható. A pasinak nem jön be, elválik, vagy félrelép. Arra van a legkevesebb esély, hogy elfogadja. (Hiszen nem annak tudatában házasodott, hogy onnantól szökőévente szexel.) Noha a feleség semmit nem tett azért, hogy a probléma (hűtlenség) ne álljon elő, sőt elősegítette azt, ő lenne a legjobban felháborodva, ha kiderülne, hogy csalják. Hát, bocs, de neked is megvolt a lehetőséged, nem kellett, szexel vele más.🤷🏼‍♀️ Na, és persze a szerető lenne a legnagyobb r.banc. Miért is? A feleség átverte a férjet. A férj átverte a feleségét. A szerető nem vert át senkit. Éli a boldog szinglik életét, szexel azzal akivel akar, a házasságukkal meg vesződjenek azok, akik benne vannak, és olyanná alakították, amilyen lett.

2022. máj. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
66%

41

Akkor sem érdekelne ha a feleség a legjobb barátnőd lenne? Vagy a nővéred akivel nagyon jóban vagy? Ha kiderül a megcsalás, akkor nem hiszem hogy csak a férjüket okolnák, téged is elhordanának mindennek. Vagy egyátalán lenne hozzá gyomrod harmadik félként belépni egy szeretted kapcsolatába? Mert szeretted vagy idegen, mind kettő ugyanolyan ember, annyi különbséggel, hogy az egyiket leszarod mert idegen számodra. Vagy ha téged csalnának meg a legjobb barátnőddel, nem hiszem hogy ugyanúgy állnál hozzá, bíznál benne mint eddig.

2022. máj. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
89%

"nem egy 3. idegen embert hibáztatnék"

"azért erre a feleség is számíthat valahol"

Az emberek roppant kétbitesek IS.

MONDTA VALAKI, hogy CSAK a szerető hibás???

Itt mindhárman hibásak. A szerető ÁLTALÁBAN a legkevésbé - de Ő IS! Azzal, hogy nem tartja be a közösségi normákat.

Amúgy létezik olyan megoldás is, hogy ha az asszony aszex, csak a gyerek kellett neki, akkor engedélyt ad.

Létezik ilyen.

Csak nem okos dolog, a férj ilyenkor fertőzést vihet haza.

2022. máj. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
24%

#42! "Vagy egyáltalán lenne hozzá gyomrod harmadik félként belépni egy szeretted kapcsolatba?" Mint már többször leírtam, SENKINEK a kapcsolatába nem lépek bele, innentől fogva okafogyottá a kérdés, hogy "gyomrom nincs hozzá", vagy magam miatt, önvédelemből.

Ha a szeretteimmel hasonlítasz össze egy idegent, pont a lényeget hagyod ki. Ott van egy érzelmi szál, ami az idegennel nincs. Ott van egy KAPCSOLAT! Nem csak szerelmi, hanem baráti kapcsolatban is vannak íratlan szabályok. Ahogy a saját párkapcsolatomban hűséggel tartozom, a baráti kapcsolatomért is tartozom felelősséggel. Soha nem árulnám el a barátaimat! Azzal, hogy a "barátommá fogadtam", ezt vállaltam! Ha nincs kapcsolat, akkor szabályok nincsenek, hisz nem vállaltam semmit. Egyébként eleve nem fordulhatna elő,mivel a barátaim párjait nem látom férfinak. Annyira tabu, hogy a kezdetektől úgy nézek rá kb., mintha nő lenne. Ha akarnám se tudnám kívánni. "Vagy ha téged csalnak meg a legjobb barátnőddel..." Ugyanez. Nincs olyan barátom, ahol ez opció lehetne, akkor nem lennénk barátok.

Ha valaki a barátomat csalná meg, és én tudnék róla, elmondanám neki. Ezt nagyon egyszerűen megoldottam azzal, hogy amikor még nem lehetett aktuális, megkérdeztem mindegyiküktől, HA (a későbbiekben) tudomásom lenne ilyenről, szeretnék-e, ha elmondanám. Minden esetben igen volt a válasz, tehát nem mondanának el mindennek, mert ők döntöttek így.

#43! Én sem állítottam olyat, hogy itt bárki szerint a szerető a legnagyobb hibás! A vita arról szólt, hogy egyáltalán bármennyire hibás-e.

Lehet, hogy van olyan, hogy engedélyt ad. Az az ő dolguk. A példában ilyen nem történt, mint írtam, a nő lenne a legjobban felháborodva. Barátként természetesen mellette állok, de az nem jelenti azt, hogy mindenben egyet is értek vele. Elvárhatja a férj hűségét, mindenki azt vár el, amit akar, de attól még az nem lesz jogos elvárás.

2022. máj. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
100%

"a baráti kapcsolatomért is tartozom felelősséggel"

Na, ez szép dolog.

Akkor most már csak azt kellene megtanulnod, hogy ÁLTALÁBAN az emberekért IS tartozol felelősséggel.

Például nem ölheted meg, nem verheted el, nem veheted el a párjától, nem veheted rá arra, hogy megcsalja a párját, stb.

2022. máj. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
26%

#45! Azt nem fogom megtanulni, mert, már most is tudom, csak a felelősség határa más, sose lesz egyforma. Például, hogy nem ölhetem meg, az egyértelmű, hogy minden emberre kiterjed, a barátság viszont mindig privilégiumokkal fog járni. Ha pl.állok a büfésorban a barátnőmmel, mert mindketten kókuszgolyót akarunk venni, de mire odaérek, már csak egy van, nem fogom megvenni, csak azért, mert én állok előtte, ha tudom, hogy neki fontosabb. Ha egyedül állok, mögöttem áll egy idegen és hallom, hogy ő is kókuszgolyót akar, nem mérlegelek, hogy melyikünknek fontosabb, mert nem érdekel. A barátom igényeit a sajátom elé helyezhetem, de ez nem vonatkozik minden emberre. A saját életemben, az én számomra nem én vagyok az utolsó, és nem is leszek.

Nem ölök meg senkit, nem veszem el a párjától, és nem veszek rá senkit megcsalásra. De amíg az ölést másoknál elítélem, a "szeretőséget" nem. Nem véletlen, hogy az egyik büntetőjogi kategória is, a másik pedig nem.

2022. máj. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak pillanatnyi állapot.

Régen büntették, pl. nem is olyan régen halál járt érte.

Aztán a közelmúltban még börtön.

2022. máj. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de mi most élünk. Mindig az adott hely és kor törvényeit kell betartani. Olyan törvényre se hivatkozhatsz, ami régen kedvezőbb lett volna számodra, mint ma. Fordítva se működik.
2022. máj. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
100%

Az erkölcsi szabályokra viszont hivatkozhatsz, és ezek megmaradtak.

Nem erkölcsös, és kész.

2022. máj. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
26%
#50! De én azt egyszer se írtam, hogy erkölcsösnek tartom. Siman csak nem ítélem el. Attól, hogy ő viszonyt folytat függetlenként valakivel, attól az én szememben ő nem lesz se több, se kevesebb a többi embernél, akkor se, ha az én párommal teszi. Ő a saját szabályrendszere szerint él, semmi közöm hozzá. A párom viszont kevesebb lesz, mert ő a kettőnk által alkotott szabályrendszert rúgja fel. Ha a barátnőm fekszik le a pasimmal, ő is kevesebb lesz, mert ő is egy kettőnk által alkotott szabályrendszert rúgott fel. Van különbség, óriási!
2022. máj. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!