Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a férjem lekódolta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem lekódolta a telefonját, és nem adja ki a kezéből, és tavaly már félrelépett akkor most megint van okom gyanakodni, vagy csak túl bizalmatlan vagyok és én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés

#féltékenység #Kapuzárási pánik férfiaknál
2022. aug. 15. 13:22
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:
50 feletti, változókorban lévő nőként az önbizalmam egyébként is a béka feneke alatt van. Így hogy esetleg tőlem 30 évvel fiatalabbal hasonlít össze, olyan érzés, mintha vegigtaposott volna rajtam az a másik nő. A férjem sajnos sosem fog belemenni semmiféle tesztbe, se párterápiába, szerinte egyszerűen képzelődöm. Úgy gondolom, én a házasságunkban mindent megteszek érte, keresem a kedvét, igyekszem ápolt és csinos lenni, de mindez most mintha semmit sem érne. Miért van az, hogy ilyenkor mindig a feleség a hülye, az ok nélkül féltékeny, a képzelődő a férfiak szerint. Miért érzik azt a férfiak, hogy ilyesmi belefér, és nem értik, hogy ezzel hogy megbántják a feleségüket.
2022. aug. 15. 14:13
 12/53 anonim ***** válasza:
80%
Igen, te vagy a hülye, hogy azt hiszed megváltozik megcsalás után.
2022. aug. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
74%

egy csomó 50-es pasinak van esélye 20-as, 30-as, 40es nőknél.

hozzám is mostanában egy 57 éves pasi közeledett, miközben egy 31 éves nője van, és én 39 vagyok.

2022. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
89%
Önmagában az okot ad kételkedésre, hogy egyszer már megcsalt. A telefondugdosással együtt gyakorlatilag biztos.
2022. aug. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 Mathus ***** válasza:
a kérdésre, és tovább: semmiért nem vagy hibás, hiszen mindenki magáért felelős. ez van. az hogy ő másképpen döntött, az az ő döntése. ezen sem kétségbe esned, sem pedig tiszteletben tartanod nem kell, még kevésbé pedig a saját értékedet leszállítani és magadat hibáztatni. ha már ő nem lesz része az életednek, attól még ott lesz a barátaid szerető közössége.
2022. aug. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:

Az én férjem teljesen átlagos, alacsony,mackós alkat. Tehát nem egy olyan, aki után megfordulnak a nők az utcán. De nagyon kedves , udvarias tud lenni főként idegenekkel. Van benne valami, ami szimpatikussá teszi. Ezenkívül főnöke a lánynak, ráadásul olyan helyen dolgoznak, hogy 24 órán keresztül csak kettesben vannak. Van olyan feleség, akinek ne ütne szöget a fejébe az általam leírt dolgok után, hogy mivel töltik el az időt, ha nincs semmi munka? Azt hiszem ez az az eset, hogy akit egyszer megmart a kígyó, a cipőfűzőtől is fél.

Egyébként aki azt írta, hogy hülye vagyok, igaza van. Hülyén hiszékeny, hülyén szerelmes, hülyén féltékeny, hülyén bizalmatlan. És igaz, hülye vagyok hogy így fáj a szívem valaki miatt, aki lehet hogy átver.

2022. aug. 15. 14:57
 17/53 anonim ***** válasza:
100%

"LEHET, hogy átver"??

Nem azt írtad, hogy megcsalt már?

2022. aug. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
És igen, hülye vagyok, hogy sírok valaki miatt, aki meg sem érdemli talán. Sírok egy olyan érzés miatt, ami lehet csak bennem él még mindig.
2022. aug. 15. 15:02
 19/53 A kérdező kommentje:

17.es. A megcsalást a tavalyi törtentekre értem. Ő tagadta a fizikai megcsalást,csak azt ismerte el, hogy több helyen regisztrált.

Ha érdekel, privátban elmesélem, mi történt.

2022. aug. 15. 15:07
 20/53 anonim ***** válasza:
100%
A múltbéli eseményeket is figyelembe véve, teljesen biztos lehetsz, hogy nem ok nélküli a gyanúd.
2022. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!