Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a férjem lekódolta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem lekódolta a telefonját, és nem adja ki a kezéből, és tavaly már félrelépett akkor most megint van okom gyanakodni, vagy csak túl bizalmatlan vagyok és én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés

#féltékenység #Kapuzárási pánik férfiaknál
2022. aug. 15. 13:22
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
100%

"Így hogy esetleg tőlem 30 évvel fiatalabbal hasonlít össze"


És? Te is hasonlítsd össze 30 évvel fiatalabb férfiakkal.

Főleg, hogy átlagos. Egy közel 60 éves magyar átlag pasiról meg jobb nem beszélni.

2022. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:
Sajnos, vagy lehet inkább különösen hangzik, de amióta ismerem, sose érdekelt senki más. Sose néztem meg férfiakat sehol, sose engedtem meg semmiféle bizalmaskodást. És azt is elkerültem, hogy négyszemközt maradjak egy férfival. Ez gondolom elég szánalmasan hangzik, de úgy éreztem, hogy a házasságban így tisztességes. Egyébként amikor összeismerkedtünk, ő mondta ki elsőnek, hogy házastársak közt a hűség és őszinteség alapdolog. Arra is megkert, ha egyszer találok mást, legyek őszinte. Erre részemről nem került sor.
2022. aug. 15. 15:21
 23/53 anonim ***** válasza:
79%
Kefélj egyet te is egy kiéhezett harmincas pasassal. Ne legyél már ekkora szánalmas!
2022. aug. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
100%
Még lekódolás nélkül is lenne. De megértem, hogy ez nem segít. Olyan párt érdemes választani, aki ilyet soha nem tenne. Mivel könnyen nem tudtad elfogadni a helyzetet valószínűleg lehet ilyet, nem csak az van, hogy vagy összejön vagy nem. Minden kapcsolatban ahol megcsalás történt, ha alaposan megnézed voltak erre utaló jelek már az elején is, ami növeli az esélyét. Tök oké, hogy ezt nem láttad. Az viszont nem, ha nem akarsz ezekről tudomást venni. Több önismeret, majd a kövi párválasztás jobban megy.
2022. aug. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:
A válaszokból merítettem elhatározást. Csütörtökön mindketten itthon leszünk, és megpróbálom rávenni hogy mindkettőnk érdekében üljünk le beszélni őszintén. Úgy érzem, a bizonytalanságtól még az is jobb lenne, ha bevallaná, hogy van valakije. Akkor véget vehetnék a házasságnak, talán egyedül is jobb lenne mint így.
2022. aug. 15. 15:48
 26/53 anonim ***** válasza:
100%
A 23 éves kolléganőnek csak, akkor fog kelleni a férjed, ha atomgazdag, amúgy le se fogja sz@rni. Viszont a szexpartnerkeresőn már találhat magának valakit :( Egyébként az, h regisztrált már bőven szakítóok, mert a megcsalásra való szándék már ott van. Én nem hiszem, h vele maradnék.
2022. aug. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
59%
Az a baj ezzel az egésszel hogy valahol titkon azt várnád el a férjedtől, amit te érzel iránta.De ez csak illúzió, hogy milyennek szeretnéd látni.Hogy csak te legyél számára képben.De ez nem így megy...erőszakkal nem tudod rákényszeríteni hogy ő is szerelmes legyen beléd, imádjon és csak te létezzél a szemében!Ez sajnos nem így van, ez elég egyértelmű.A korábbi megcsalás egy intő jel, azt megúszta, gondolom kicsit lapított, meghúzta magát, most megint nem bír magával.Ha őszinte lenne veled,és szeretne, akkor nem titkolózna és nem lenne takarnivalója.De neki van...és hát nem vagy hülye annyira mint írják, hisz azért feltűnt a dolog számodra.Én a helyedbe arról beszélgetnék el vele hogy mi a probléma a kapcsolatotokkal!? Mert neki van valami problémája, van valami kiváltó ok, ami miatt másokat hajkurászik..miközben otthon imádja a felesége! Ne azt próbáld kideríteni hogy megint félremegy-e...hanem a miértjét...hogy miért csinálja ezt?
2022. aug. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
100%
27: mert egy hímrbanc. azért csinálja
2022. aug. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:
Igen, itt mindenkinek igaza van. Sajnos mindig megpróbáltam mindenkiben a jót keresni. Valószínűleg ezért lettem ilyen hiszékeny, könnyen becsapott. Túlságosan naiv vagyok. Ironikus, de mikor megismerkedtünk, a férjem azt mondta, túlságosan jó vagyok, és ezt sokan kihasználják. Most meg ő is ezt teszi. Kihasználja a szerelmemet, a gondoskodásomat,azt hogy hiszek a házastársi hűségben.
2022. aug. 15. 17:37
 30/53 anonim ***** válasza:
100%
Tekintettel arra, hogy egyszer már megcsalt, amit nem sikerült helyrehozni, nincs változás, szerintem nem kérdés, hogy újra megteszi. A kérdés csak az, hogy mikor.
2022. aug. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!