Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a férjem lekódolta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem lekódolta a telefonját, és nem adja ki a kezéből, és tavaly már félrelépett akkor most megint van okom gyanakodni, vagy csak túl bizalmatlan vagyok és én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés

#féltékenység #Kapuzárási pánik férfiaknál
2022. aug. 15. 13:22
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
Kidobtad?
2022. aug. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:
Még holnap megnézek valamit, ami döntő jelentőségű lesz. Attól függ, mit teszek.
2022. aug. 19. 17:34
 43/53 anonim ***** válasza:
Beszéltetek?
2022. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:
Nos, kiderült hogy nem volt alaptalan a gyanakvásom. Csak éppen a kis útszéli tanácsokat adott neki, hogy tud ingyenes tarskeresőkre felregisztrálni. A saját email címét ajánlotta fel, hogy a hátam mögött tudjon félrelépni. Kitanitotta hogy hogyan csinálja, nyilván saját tapasztalat alapján. Szóval megmondtam, hogy szedje össze a holmiját és takarodjon az anyjával együtt, akivel évek óta ingyen laknak a lakásomban.
2022. aug. 20. 13:45
 45/53 Mathus ***** válasza:
0%

kellemes ember vagy kérdező. igazzy hárpia. jobb a férjednek, hogy megmenekült tőled, alig vártad már hogy meszabadulj tőle, ezek szerint csak az okát kerested.

jobb életet kívanok neki annál, mint amit veled töltött. neked meg ugyanolyat, ami átütött a soraidon.

2022. aug. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
100%

#45 te a férjnek adsz igazat?

Egyáltalán nem hárpia a kérdező. A férj aljasul viselkedett. Utcán a helye.

2022. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:

A 45 ös valószínűleg férfi. Nos holló a hollónak nem vájja ki a szemét. Nyilván, ő is belekóstolt már az ilyen társkeresőzésbe, egyértelmű hogy nem fog maga ellen beszélni. Egyébként kedves 45- ös,ki mint él, úgy ítél.

Le merném fogadni, azok a nők, akiket már megaláztak ilyetén módon,nem gondolják hogy én lennék a hibás. Aki becsületes, az nem titkolózik, és nem tesz ilyet. Kívánom neked hogy egyszer te is megérezd milyen megalázottnak lenni.

2022. aug. 20. 15:46
 48/53 anonim ***** válasza:
100%
A 45 egy incel férfi, aki csak vitát akar generálni, és azon élvezkedik, hogy "kiakadunk" rajta. Le kell. szrni.
2022. aug. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
89%
45 Te egy igazi barom vagy, nincs elég baja szerencsétlen kérdezőnek?
2022. aug. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:

Egy üzenet a 45-ösnek. Éppen most menekültem el a saját lakásomból. A férjem olyan részeg, hogy az udvaron ordítva közölte az anyjával hogy mit fog velem csinálni. Kitapossa a belem, agyonver egy ütéssel, a mocskos k...a anyámat szidta. Szerencsére nyitva volt az ablak ami az utcára néz, mindent hallottam. Összekapkodtam a holmim, és amikor bement az anyjához, elmenekültem.

De gondolom, szerinted ezt érdemli egy olyan hárpia, mint én.

2022. aug. 24. 16:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!