Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt feleségek akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt feleségek akik nem váltak el,miért nem?

Figyelt kérdés
2022. nov. 4. 16:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/110 anonim ***** válasza:
90%
Anyagiak.
2022. nov. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/110 anonim ***** válasza:
84%
Gyerekek, anyagiak, lecsúszás valós veszélye, a brutális kudarc élménye.
2022. nov. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/110 anonim ***** válasza:
100%
Az anyagiak miatt nem szoktak elválni.
2022. nov. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/110 anonim ***** válasza:
65%
Az sem biztos, hogy egy válás megoldás. Leginkább nem az, de erre csak később jönnek rá. Válj el, kezd új életet és várj vele 10 évig. Majd utána nyilatkozz.
2022. nov. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/110 anonim ***** válasza:
80%

Pénz.

Amúgy sok vita sincs és elvagyunk. A legtöbben hűtlenek amúgy is. Lebukott és utanna nekem is lett szeretőm és ennyi. Mindenkinek kényelmesebb így.

N

2022. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/110 anonim ***** válasza:
62%
Engem nem csaltak meg, de nem válnék, ha ő velem akarna maradni. Óriási törés lenne a csapatnyi gyerekünknek. Úgy megborulnának, hogy abból senki nem állna fel épen. Mindketten váltunk már, vannak hozott gyerekeink is. Évekig tartott, hogy kisimuljanak. Még egy válásba belebolondulnának.
2022. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/110 anonim ***** válasza:
68%

Engem nem csalt meg a férjem, és remélem, hogy nem is fog, de szerintem sem egyértelműen válóok.

A szüleim elváltak, elég nagy nyomorban éltünk utána, ráadásul lelkileg is kivoltunk. A bátyám pont akkor tanult tovább, lesz.arta a tanulást, csak egy kritikán aluli középiskolába került be. A mai napig mondogatja, hogyha nem akkorra időzítették volna a válást, az egész élete nem így alakul. Amúgy ő később leérettségizett levelezőn, de tény, hogy rossz volt a pályaválasztás.

Szóval ilyenkor én több dolgot mérlegelnék.

Először is azt, hogy milyen körülmények között történt. Egyszeri alkalom volt, céges bulin, piásan, vagy esetleg pont mosolyszünet volt köztünk? Vagy tartósan félrelépett a hátam mögött? Én mennyire voltam hibás, elhanyagoltam őt, nem volt itthon rendszeres szex, sokat veszekedtünk?

Ilyenkor nem csak a nő életére van hatással a dolog, hanem az egész családra. A gyerekek életét is figyelembe kell venni, nem csak a sértett hiúságot. Ha a viszonylagos családi béke fenntartható, akkor maradnék. Ha napi szintű balhék lennének, akkor persze nem, mert akkor a gyerekeknek is jobb a válás.

Mindenki olyan megvetéssel mondja, hogy az anyagiak miatt, de bizony mérlegelni kell azt is. Egy egyedülálló nőnek eltartani 2-3 gyereket úgy, hogy mellette még arra is legyen ideje, hogy nevelje őket, azért nem egyszerű. Másodszor is férjhez menni 30-40 évesen 2-3 gyerekkel meg szinte kizárt. Max. szexpartnert lehetne találni, de akkor azt a férj mellett is lehet.

2022. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/110 anonim ***** válasza:
26%
Mert sokan képesek rá a pénzért,hogy bármit eltűrjenek,csak akkor nem kell panaszkodni.Az önbecsülés hiánya szánalmas.
2022. nov. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/110 anonim ***** válasza:
68%

#8

Nem egy család összetartása a szánalmas, hanem a félrekúrás. Meg a szeretőként létezés. Utóbbinál miben nyilvánul meg az önbecsülés?

2022. nov. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/110 anonim ***** válasza:
67%
Ott már nincs család….
2022. nov. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!