Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt feleségek akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt feleségek akik nem váltak el,miért nem?

Figyelt kérdés
2022. nov. 4. 16:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/110 anonim ***** válasza:
71%

“Hazahoz valami nemi betegséget? Most komolyan, ezen kell aggódni? ”

Ja hat ha neked mindegy kiben jart a ferjed, lelked rajta. En nem biznek abban, hogy rendesen vedekezett, ha kepes volt megcsalni, miert higgyek el neki barmit is? Engem erdekelne, mert biztosan nem fekudnek le vele ezek utan, de mindenkinek mas az ertekrendje, valakinek beveszi a gyomra, valakinek nem.

2022. nov. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/110 anonim ***** válasza:
34%
A férjecskéd előtted már megdugott 20 nőt, de most veled van. Hú, most így már minden rendben van. Nem a tulajdonod, ezt kellene már felfogni. A hűséget meg nem a szex jelenti. Mint mondtam, engem nem zavar ha más máshogy gondolja, csak ne legyen már annyira erőltetett ez a válás téma. Válj, el, csússz le a béka s*gge alá, feküdj le utána 100 pasival, élvezd hogy te egy válás után milyen kapós vagy. Meg gondold azt hogy te milyen értékes vagy. Teljesen mindegy. Egy felépített, működő család és házasság egy válás után kuka.
2022. nov. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/110 anonim ***** válasza:
21%

"Ja hat ha neked mindegy kiben jart a ferjed, lelked rajta."

Mint írtam, engem nem csalt meg a férjem. De ha megtörténne önvizsgálatot tartanék, hogy miért történt.

Ezt az alpári stílust, amit itt képviselsz, kedves 31-es le kéne már vetkőzni, mert így nem lehet vitatkozni senkivel. Ezzel leginkább magadat minősíted, és nem engem.

És ahogy a 32-es írta, nem te voltál életében az első nő. Előtted is feküdt le másokkal. Azt is írtam, hogy egy ilyen eset után valószínűleg kizárnám a hálószobámból.

De egyébként kíváncsi lennék, hogy akik ilyeneket írnak hány évesek? Van gyereketek? Mert értem én, hogy rosszul esik, ha a férjed félrelép, de a gyerekeid életéért felelősséggel tartozol. Ha elváltok, és azzal megzuhan az összes gyerek, meg nem tudod biztonságban felnevelni a gyerekeket, az bizony a te hibád lesz, és nem a férjedé.

2022. nov. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/110 anonim ***** válasza:
67%

-Te onvizsgalatot tartanal, mert te ilyen vagy. Sokan masok pedig nekiugranak a ferjuk torkanak, de leginkabb a szeretonek, hogy szetdult egy csaladot az a budos krva es a tobbi..

-En ugyan nem minositem magamat. Ha neked ez alpari, akkor burokban elhetsz, ugyanis vannak ettol sokkal trogerebb megnyilvanulasok, eleg ha korbenezel ezen az oldalon.

-A masik, nem tudom mirol beszeltek, en meg nem vagyok ferjnel, gyerekem sincs. Egyikunk sem lepett felre, mondjuk meg csak 2,5 eve vagyunk egyutt. Nem azt mondom, ha 20 ev mulva valami megcsuszna, meg tudnam bocsatani, de a folyamatos szeretozest es felrejarkalast biztosan nem, hiszen azt az idot amit a masik nore szan, tolem es a kozos gyerekunktol venne el. Illetve a masik amivel szembesulni szoktam, hogy nem 10-20-30 eves hazassagban tortennek a felrelepesek, hanem inkabb az ilyen par eves kapcsolatokban. Ha valaki 3 ev utan csal, mifele huseget varhatunk tole a jovoben? Lehet erre epiteni?

2022. nov. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/110 anonim ***** válasza:
14%

Valahogy gondoltam, hogy még ilyen fiatal vagy.

Pont ez a lényeg. Hogy megfelelően kell választani. Ha valaki hozzámegy a falu bikájához, akkor mégis mire számít? Ismertem olyat is, aki úgy ment hozzá egy férfihoz, hogy tudta, hogy már félre is lépett. Mit vár, mi fog változni egy papírtól?

Meg kell ismerni alaposan a másikat, és ha látod, hogy egyezik az értékrendetek, akkor kell összeházasodni. A sima kémia nem elég. Aztán ha ezek után még mindig valami félremegy, akkor meg kell nézni, mi romlott el. A folyamatos félrelépéseket nem bocsájtanám meg én sem.

Egyébként majd erre a témára térjünk vissza akkor, ha 10 év múlva lép félre a férjed, és lesznek közös gyerekeitek. Mi 17 éve vagyunk együtt, előtte 3 évig jártunk. Van 2 gyerek.

Nem mondom, hogy nem fordulhat elő, hogy félrelép a férjem, mert erre nincs biztosíték. De az tuti, hogy szándékosan nem keresi az alkalmat, és utána sem hanyagolná el a gyerekeket.

De sok olyan férfit ismerek, aki szerint a házasságban is természetes, hogy hajtja a nőket. Hát az olyanhoz aki hozzámegy, meg is érdemli.

2022. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/110 anonim ***** válasza:
100%

Na meg a vegen egyet fogunk erteni. :)

Van itt egy no, a parja evek ota felrejar, o azota kerdezgeti, hogyha hozzamegy es gyereket szul neki, akkor ugye mar soha tobbet nem csalja meg. Azota megvolt az eskuvo es a gyerek is megszuletett, mino veletlen, ugyanugy felremegy az ember. Abban igazat adok neked, hogy sokan nulla ismertsegre hazasodnak/gyereket vallalnak, aztan megy a siras rivas.

2022. nov. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/110 anonim ***** válasza:
73%

" A megfelelő társat kell választani" Ezzel az a baj, hogy a legtöbb embernek nem áll módjában választani. Örülnek ha jut nekik egy épkézláb ember, aki nem alkesz, le tudja írni a nevét helyesen, és eljár dolgozni. A pasik meg örülnek, ha jut nekik nő. Ebből a képletből nem nehéz kiszámítani, miért olyanok a kapcsolatok vagy a házasságok amilyenek!


Ha én is úgy választhattam volna nőt ahogyan azt én szerettem volna, 100% hogy nem a mai feleségemmel lennék! 10 dologból 5-6 dolog stimmelt, ez már jónak számított. Viszont a 4-5 fennmaradó témával meg kinyír, a hátam közepére sem kívánom őt!

2022. nov. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/110 anonim ***** válasza:
0%

#37

Hát... mint ember, azt tudod, hogy nulla vagy, ugye? Normális nőnél labdába sem rúgnál, ha ezt meghallaná tőled.

Milyen alapon vágysz a tökéletesre, ha te magad ilyen vagy?


Tudod, nem a hátad közepére kellene kívánnod a nejed, hanem kipucolni magad az életéből, hogy megtalálja a magához való társat.

Feltételezem még azért van veled, mert veled ellentétben Ő felfogja, hogy vagy nem kötjük valakihez az életünket vagy elfogadjuk, hogy senki sem tökéletes.

2022. nov. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/110 anonim ***** válasza:
30%

Még te mond meg milyen vagyok! Ítélkezem felettem? Oké. Várd a következményeit. Magadnak csináltad a karmát.


Picinyem! Csak normális nőknél rúgok labdába. Én nem vagyok tökéletes, de az átlagnál mindenféle képpen. Engem nem kell kipucolni, maximum téged, ha egy másik embert hulladéknak gondolsz. Na várj csak! Okoska. Vissza a feladónak.

2022. nov. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/110 anonim ***** válasza:
16%
#37-es férfiként nagyon egyet tudok ezzel érteni. "Beérem ezzel" alapon működnek a kapcsolatok, házasságok.
2022. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!