Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt feleségek akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt feleségek akik nem váltak el,miért nem?

Figyelt kérdés
2022. nov. 4. 16:38
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/110 anonim ***** válasza:
69%
89-es, akármilyen meglepő, de az evolúció szerint a szex a gyermeknemzésért van. A macska meg a kutya sem párzik, ha kicsinye van. Értem én, hogy bennetek meg ott a késztetés, de azért ilyenkor kicsit vissza kéne fogni magad. Ilyenkor peteérése sincs a nőnek, talán nem véletlen.
2022. nov. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/110 anonim ***** válasza:
75%
91. Én arról beszélek, amikor már a gyerek 3-4-8-10 stb. éves. Nem akkor amikor megszületett. Azt mondtam, hogy a gyerek megszületése után már a végtelenségig elveszett a nő-férfi kapcsolat. Meló, háztartás, gyerek. Ennyiben ki is merül rengeteg házasság. Itt baj.
2022. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/110 anonim ***** válasza:
100%

Korábban már feltettem ezt a kérdést máshol is, hogy oké, ott a rutin, a hétköznapok, és a férfi mit tett azért, hogy ezen változtasson? Erre jött a felháborodás, hogy éjjel-nappal dolgozik a pasi, ez miért nem elég a nőnek.

Hát, mert nem elég.

A gyereket le kell passzolni a nagymamához, és el kell menni kettesben randira, mint régen, a gyerekek előtt. Ha ezek után sem lesz szex, akkor meg elbeszélgetnék a kedves nejemmel, hogy mégis mit gondol, hová tart ez a párkapcsolat. Azt mindenki tudja, hogy szex nélkül nincs házasság.

2022. nov. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/110 anonim ***** válasza:
54%
#91 ja igen, mert a férfiak állatok, b.sznának folyton mi? Ja és mi van ha nem csak arra vágynak, hanem a lelki gyengédségre is mellé? Az "emberies", nem állatias.
2022. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/110 anonim ***** válasza:
68%
93. Az a baj, hogy ez a randizós dolog sokaknál már ciki, esetleg mesterkélt. Én meg azt mondom, az emberek, vagyis a házas emberek egyáltalán nem a megfelelő emberrel élnek együtt. Szentségtörésnek hangzik, de baromira igaz. Kimerem jelenteni, hogy 10 házasságból 7 nem működik. Van pénz, van biztonság, van gyerek, de a felek, legalábbis az egyik azt érzi hogy csak az évei mennek el. Annyira nem gáz az életük hogy elváljanak, kifelé nem is igazán látszik semmi. Csak hát a férfi-nő rezonancia nincs meg. Lehet itt randizgatni, meg párterapeutához járni, meg milliókat költeni. Feleslegesen. Nem egyszerűbb lenne bevallani hogy nézd, nem érintesz meg érzelmileg, mást gondoltam rólad évekkel ezelőt. Egyáltalán nem ismered a kulcsot hozzám. Vagy gyakorlatilag aki te vagy, teljesen nem kompatibilis velem. 10-ből hét ember önmagának is hazudik. Tudja hogy nem működik a házasság, de hát adja a jó apát, anyát, dolgoznak, rendbe tartják az életüket. Mint egy cég. Tök szuper, csak sótlan az egész! LEhet szexelni önmagunk miatt is, lehet megfelelési kényszerből, az orgazmust hajszolva, meg hát mindenki szexel így nekem is kell stb... Csak hát ez idővel szertefoszlik, ha a párunk olyan emberileg/érzelmileg aki kiöli a libidót. Én pl. hiába mennék el a párommal Bali szigetére is 10 napra, egyáltalán nem szeretnék vele szexelni pusztán azért, mert hát most ez egy randizós utazás egy csodálatos helyre. Párterapeuta, szexuálterapeuta? Minek? Hazudtam magamnak évekig, ma már nem akarok. A párom és én nem illünk össze. Teljesen más minőséget képviselünk, ő olyan ami kiolt bennem minden szexualtást.
2022. nov. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/110 anonim ***** válasza:
25%
#95 Neked van egy rossz hírem...Ha nem feccolsz egy kapcsolatba, minddel ugyanarra a sorsra fogsz jutni, mint a házasságoddal...Ciki, meg mesterkélt a randizás? Kiölték a libidódat? És azt hogy? :) Ha téged nem kívánt a párod, annak is oka lehetett...Rezonanica? Amikor összekerültetek megvolt? Mindenen dolgozni kell...Mikor a férfi a pénzt keresi, akkor a munka mindenek előtt...egy kapcsolatban meg legyen meg gyengédség, gondoskodás, minden fityf*asz, csak ne kelljen tenni érte?
2022. nov. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/110 anonim ***** válasza:
68%
96. Akkor visszakérdezek: a feleségnek mi a dolga ebben a kérdésben? Mert nagyon f*sza hogy ma már ott tartunk hogy a férfi keressen pénzt, vállaljon másod állást, hazaúton vásároljon be, hazaérve főzzön, de a gyerekével is foglalkozzon, de mellesleg szervezzen le randit a feleségével, öltözködjön jól, járjon el konditerembe, teremtse meg a meleg otthont. Mindezt egy személyben, hogy a feleségének legyen kedve a szexhez? Ugye viccelsz?! Mert hát egy házasság kizárólag csak a férfin múlik.
2022. nov. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/110 anonim ***** válasza:
53%

#97


"a férfi keressen pénzt, vállaljon másod állást, hazaúton vásároljon be, hazaérve főzzön, de a gyerekével is foglalkozzon, de mellesleg szervezzen le randit a feleségével, öltözködjön jól, járjon el konditerembe, teremtse meg a meleg otthont. "


Ezt a férfiak egy nőtől ugyanilyen mennyiségben és minőségben szintén elvárják.

És itt jön be a képbe a "munka a kapcsolaton" vagyis a kommunikáció: munkamegosztásról, sérelmekről, érzelmekről...És igen, ezt akár párkapcsolati tréneren vagy randevúkon keresztül, mert a nők lelke ezt kívánja, ugyanúgy mint ahogy a férfiaké a gondoskodást.


Valamit valamiért, nem?

2022. nov. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/110 anonim ***** válasza:
53%

52: Komoly, hogy csak 15 év alatt derül ki valakinek a jelleme?

Ha meg akkor derül ki, bármi, ami eleve kizáró ok egy kapcsolathoz, akkor nem mindegy, mikor derült ki? Valami olyanról van szó, amivel képtelen vagy együtt élni.

Az ember ilyenkor nem tesz mérlegre semmit, mert a másik serpenyő az égben van, feje tetejére fordulva, és kihányja a belét, ha még 5 percig egy szobában kell legyen a másikkal.

2022. nov. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/110 anonim ***** válasza:
100%
98. Akkor az a legjobb, ha az ember nem házasodik, nem vállal gyereket. Elvárni el lehet bármit is a másiktól, lehet ezeket ideig-óráig csinálni, de az fix hogy minimum az emberek 80%-a a házasságot, a gyereknevelést, a férfi-nő dolgokat, a munkát, a házimunkát nem tudja egyszerre menedzselni! Szörnyű, de én azt látom magam körül, hogy a házasságok tönkremennek, akik meg még házasok, csak panaszkodni tudnak. A gyerekvállalás a mai korban meg istenverése nem áldás! Megvan a gyerek, és lehet visszaszámolni a válásig, a megromlott szexuális életig. Van értelme házasodni? Gyereket vállalni? Pluszban még egy ilyen gazdasági helyzetben? Kizárt! Részemről biztosan.
2022. nov. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!