Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt feleségek akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt feleségek akik nem váltak el,miért nem?

Figyelt kérdés
2022. nov. 4. 16:38
 61/110 anonim ***** válasza:
25%

Én ezt a dolgot nagyon könnyen kiküszöböltem! Válás után megpróbáltam egy új személlyel, akiről kiderült, hogy rajtam kívül még másik három nőt tartott, ezért nem lesz kapcsolatom már! Ráadásul sikerült összeszednem tőle egy jó kis nemi úton terjedő fertőzést...

Nem akarok már se gyereket se családot, mivel nem tudnám elviselni, ha megcsalnának és kényszerből maradnom kellene egy ilyen kapcsolatban, háztartásban. Lemondtam minden ilyesfajta álmomról, főleg, hogy már kezdek benne lenni a korban. Inkább rohadjak meg egyedül, de ezt nem akarom!

Az emberek, azon belül is jobban a férfiak, brutálisan szexorientáltak lettek. Mindig azon aggódjak, hogy most hol lehet, kivel lehet, mit csinálhat? Ha nem ír vissza fél napig vagy este, akkor miért nem teszi? Köszönöm szépen, de nincs szükségem ilyenre!

Majd ha feltalálnak olyan szert, hogy ha rajtam kívül mást is megdugna, akkor lerohad a farka, vagy olyan alsógatyát adhatok rá, amit én tudok csak levenni, akkor lesz kapcsolatom, addig nem. Az én lelkem nagyon megsebezték ezzel és emiatt soha többé nem fogok tudni bízni egy férfiban sem! Így felesleges is belefognom bármiféle kapcsolatba. Mindenki jobban jár, én főleg!


30/n

2022. nov. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/110 anonim ***** válasza:
78%
61. Fura, mert nem olyan könnyű szexhez jutnia egy férfinek! Én házas vagyok, de fogalmam sem lenne arról, hol találnék egy igényes, diszkrét nőt szexre. Szerintem évek mennének el arra hogy talán valaki szóba álljon velem, holott sem a külsőmmel, sem az egzisztenciámmal nincs gond. Én nem tudom te milyen férfiak társaságában vagy, de akiket én ismerek és nőznek a házasságuk mellet, ultra igénytelen nőket találnak csak. Szóval vagy tróger férfiak, vagy ultra menők közelében mozogsz. Az átlag férjek akkor is elvannak maguknak, ha egyáltalán nincs szex otthon. Ők ilyenkor hobbit választanak maguknak. Nagy tévedés azt hinni, hogy a férfiak csak úgy leakasztanak egy nőt a szögről, kisvárosban meg ez kb. lehetetlen küldetés.
2022. nov. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/110 Tamara2022 ***** válasza:
82%
#61:' főleg, hogy már kezdek benne lenni a korban.' Amikor idáig értem, azt gondoltam, hogy min. 50+ vagy! 30éves nőként még fognak változni az elvárásaid, preferenciáid, és lesz egy számodra is kielégítő párkapcsolatod! OK, volt két rossz tapasztalatod, ezekből okulsz, a következőt jobban fogod csinálni! Persze tudom én, hogy nem megy akarattal a 'bizalom', de adj lehetőséget magadnak és ne zárkózz be direkt! Sok sikert neked!
2022. nov. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/110 anonim ***** válasza:
69%

#62

" Fura, mert nem olyan könnyű szexhez jutnia egy férfinek! "


Nagyon sok olyan hétköznapi foglalkozás van, ahol tálcán van kínálva a lehetőség, ahol ha a férfi kicsit élelmes és feltalálja magát a kisujját alig kell mozdítani

Rengeteg a kapható nő, még az igényesebbek között is. Rengeteg az elvált, magányos, szexuálisan elhanyagolt potenciális jelölt.

2022. nov. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/110 anonim ***** válasza:
80%

64. Ugyan már! Talán Budapesten ha kereskedelemben, vendéglátásban dolgozol. Vidéken nulla! Még Bp-en sem akkora a lehetőség. Gondolj bele, 40-50 éves vagy mint férfi. Egyáltalán nem vagy jóképű, max átlagos. Ezzel te nem mész semmire. Én 3 évig jártam nyitott szemmel, és elhiheted nagyon sok helyen szétnéztem. Nincs kapható nő. A neten értelmetlen keresni, ott a nők olyanok mint a férfiak, nagyságrendekkel jobbakat képzelnek el maguk mellé. A nők mondjuk meg is kapják ezeket 1-2 éjszakára. Tehát nekik ez rendben is van. Mint mondtam egy átlag 45 éves férfinak igazából esélye sincs. Hol vannak ezek az elhanyagolt nők? Ne hidd hogy belemennének bármibe is! Itt a gyk-n is elmondják hogy nem. Tudod kik olyanok? A pultos nők, a traffikos eladó nők. Róluk már bőven hallotam ezt azt. Már csak pénzt nem kérnek érte, bár kitudja!


Ez valami női becsípődés, hogy egy 45 éves férj bárhol talál nőt szexre! Ez akkora nagy baromság! Az egy dolog hogy boldog-boldogtalan próbálkozik! Arányaiban nagyon de nagyon kevesen jutnak szexhez, csak hát arról tudunk akinek összejött. Gondolj bele, hogy jelenleg is van olyan 500.000 pasi akinek kell szex. Ebből összejön olyan 5.000-nek. Ez az 1%-a. Lehet hogy még sokat is mondtam. Aztán azt is nézd meg, hogy kiknek jött össze, meg milyen nőkkel! Én is ismerek sok elvált vagy rossz kapcsolatban élő nőt, egy sem jár össze senkivel A másik meg hogy a férfiak túlnyomó része nem a jó kommunikációjáról híres. Ha annyira jó pasi lenne, akkor otthon is lenne neki szex.

2022. nov. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/110 anonim ***** válasza:
68%
Én arra lennék kíváncsi, hogy itt a legtöbb válaszoló akkor sem válna, ha évekig csalnák és a szemébe hazudnának. De biztos jó lehet homokba dugni a fejüket és megjátszani a tökéletes kis családot. Van egy ezer éves mondás, bármennyire is klisé, de igaz "akit tiszta szívedből szeretsz, azt nem vagy képes megcsalni". Azért nem válik sok nő, mert félti az addig felépített egzisztenciát, és hogy férjük jobban keres. Félnek új életet kezdeni, pedig a történetből számukra a legmegalázóbb az egész és ezt a férjek is nagyon jól tudják, ahogy azt is, hogy ezek a nők élvezik és hagyják magukat megalázni, ezért nincs eszükben sem leállni. Akinél kiderül és az asszony legyint rá, gyakorlatilag engedélyt ad a csalásra és ezt mindenki nagyon jól tudja.
2022. nov. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/110 anonim ***** válasza:
85%
66. Na és lehet hogy nekik van igazuk! Egy stabil élet jóval többet ér a mai világban, mint az hogy a férj félremegy. Menjen, ha otthon nem kap szexet. Nyugodt lehetsz afelől, hogy a nő is tisztában van vele miért megy félre a férje. Abban is biztos lehetsz, hogy a szexuális életük miatt, vagy elviselhetetlen a személyisége.
2022. nov. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/110 anonim ***** válasza:
81%

65-sel értek egyet. Itt most úgy csinálnátok, mintha minden házas férfi félrejárna, ráadásul mindenki nemi beteg lenne.

Fiatal koromban volt jópár pasim, és csókolóztam is, igen. És semmi nemi betegséget nem kaptam el. Hát, ha a férjed prostikhoz jár, az szar ügy.

Egyébként meg az én férjem is pl. nem jóképű, nem gazdag. Szinte sehova nem jár. Ő biztosan nem keresgél, egyébként meg nem gondolnám, hogy levadásznák, nem ő minden nő álma. Mondom ezt úgy, hogy szeretem, és jól elvagyunk, de így első ránézésre biztosan nem fognak ráugrani a nők.

Ismertem viszont olyan férfit, aki folyamatosan csalta a feleségét, vezérigazgató volt egy cégnél, ott természetesen minden kis ri.bi ráugrott, mert kellett volna a pénzes pasi.

Kolléganőmnek szintén több milliós fizetéssel igazgató a férje, naná, hogy több beosztottja is bepróbálkozott nála, volt, amelyiknek sikerült is.

Szóval van ilyen, de azért az átlag férfinek nem olyan egyszerű.

Továbbra sem hiszem, hogy én vagyok az igénytelen és ostoba, amiért azt gondolom, hogy a férjem nem csal meg. Vagy ha átgondolom, és azt mondom, hogy netán ha előfordul, utána nem fogok a nemibeteg gondozóban kikötni. Sajnálom azt, akivel ez történt, de azért nyugodjatok meg, nem ez az általános egy házasságban.

2022. nov. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/110 anonim ***** válasza:
23%

“ Itt most úgy csinálnátok, mintha minden házas férfi félrejárna, ráadásul mindenki nemi beteg lenne.”


En pl nem gondolom, hogy minden nos ember felrekamatyol, de ha itt valaki azt mondja, az o ferje biztos nem, akkor leszedik a fejet, mert biztos csak nem tud rola, vagy homokba dugja a fejet, vagy naiv, stb.

En tavasszal fogok ferjhez menni, igaz akkor meg csak 3 eve leszunk egyutt, ami valojaban keves ido, de bizok abban, hogy nem csal meg a parom. Nem is latom a tipikus megcsalos jeleket. Pedig meg csak azt sem tudom mondani, hogy mennyire tokeletes a kapcsolatunk, mert nem az, de megsem gyanakodok. En hiszek abban, hogy nem minden hazassagban tortenik megcsalas. Persze ezek utan ram fogjak azt mondani, hogy alomvilagban elek.

2022. nov. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/110 anonim ***** válasza:
71%
Itt vagyok én mint példa! Több év óta próbálkozom hogy találjak szeretőt, soha nem jött össze! 40+ -os férfi vagyok, házas. Meséljétek már el, hol lehet nőt találni pillanatok alatt szexre, és aki nem krva! Koromhoz képest bőven eladható vagyok, nem vagyok csóró sem. A neten képtelenség összehozni valamit is, ott a nők az extra top-full szexpartnerekre hajtanak, mintha egy férfi is csak a fittness modelelkre mondana igent. A környezetemben nincs olyan nő aki belemenne a dologba. Akkor? Mert mindenki azt mondja, hogy a pasiknak olyan egyszerű a szex. Szóval akkor hogyan is kell ezt csinálni? Én nagyon szívesen elkalandoznék otthonról, elvileg Dunát lehet rekeszteni az elhanyagolt háziasszonyokból meg a szexéhes elvált nőkből! Melyik bolygón is? Az meg vitathatatlan tény, hogy egy nőre kb. 100 pasi jut ha a szexről van szó! Egy nő olyan pasival megy el, amilyent csak megálmodott. Ott van a szembe szomszédom, nő. Elvált vagy még lehet hogy azt sem. Középszerű, átlagos, semmi különös nincs a külsejében. Hetente 1-2 fullos pasit vissz haza, rommá dugatja magát velük, aztán ennyi. Mondom mégegyszer: teljesen átlagos szürke egérke nő, fullos pasikkal dugatja rommá magát. Sajnos lehet hallani. Dugásra egy nő bármikor talál egy tucat férfit. Egy átlagos férfi vonzereje szexre nulla. Ha már őt válassza valaki, az a nő már tényleg a legalja! A képlet is egyszerű: kereslet-kínálat. Nőre, szexre a kereslet óriási. A nők meg válogathatnak az óriási választékból, miért állnának le egy középszerűvel, ha fullos is lehet nekik? Még azt is kiválaszthatják, hogymekkora legyen a farka a pasinak, meg hogy jobbra vagy balra görbüljön neki! Ezzel szemben te mint átlagos férfi beállsz a sorba, és tudomásul veszed hogy senkinek nem kellesz. Szóval nyugodtan lehetnek azok a feleségek, akinek csak átlagos a férje!
2022. nov. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!