Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt feleségek akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt feleségek akik nem váltak el,miért nem?

Figyelt kérdés
2022. nov. 4. 16:38
 51/110 anonim ***** válasza:
31%

Visszakanyarodva a kérdező kérdéséhez:


A megcsalt feleségek szerintem azért nem válnak el, mert mérlegelnek és ebben benne van minden. Hogy kinél mi kerül mérlegre, az egyénenként változó.

Lehet, pénz, érzelmek, családi értékek tisztelete, vallás,... bármi.


Lehet felszarvazottnak, meg önbecsülés nélkülinek titulálni őket, de cseppet sem elítélendőbb a hozzáállásuk, mint pl. egy olyan rendszeresre bejáratott szeretőé, aki házas férfivel kezdett és tulajdonképpen ugyanúgy fel van akkor szarvazva...

.....Ha meg nem tudott róla, akkor egy vicc az önbecsülésre hivatkozni, ha vele marad, nemde?

2022. nov. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/110 anonim ***** válasza:
100%
Házasságról beszélünk nem ismerkedésről. Lehúztál valakivel 15 évet, kiépült az életed, erre tettél fel mindent, majd vagy te vagy a másik megváltozott! Feladnád az egészet vagy nem? Erről szól a kérdés! A feladásról! Feladhatod nem gond, de az 1000% hogy rengeteg új problémával fogsz szembenézni, a kérdés hogy melyiket választod? Lehet hősködni, meg nagy szavakkal élni hogy inkább egyedül! 2-3 gyerekkel egyedül? Albérletbe? Vagy vissza a szülőkhöz? Oké, azt értem hogy 100 méteres sorokban fognak állni a férfiak hogy rommá dugjanak, de hol találsz olyan férfit, aki nagyjából problémamentes, megbízható, vannak céljai, elfogadja a gyerekeid... Álmodozni lehet arról hogy egy válás megszabadít minden gondodtól, de szerintem sokkal többet hoz, főleg ebben a globális válságban!
2022. nov. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/110 A kérdező kommentje:
Nagyon jókat írtatok,sok mindennel egyetértek. Mi van abban az esetben,ha a férj mindig ígérget,de mégis mindig hazudik. Amúgy jó apa,anyagilag is mindent megtesz a családért a gyerekekért,mindig a felesége az első,viszont van egy harmadik fél. Nincsenek megcsalások,csak egy nő van,nem több. Szenvedjen a nő a gyerekekre hivatkozva? Vagy váljon el? Anyagilag fenn tudja magát tartani,van munkája,saját háza,autója..
2022. nov. 11. 20:43
 54/110 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Hiányzik a nőnek a szex? Ha nem, akkor hagyja a férjét kibontakozni. Ha hiányzik neki a szex és helyette mást qúr a férj, akkor meg lépjen
2022. nov. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/110 anonim ***** válasza:
100%

12: " és a családi életünk jó, akkor felőlem ahhoz megy akihez csak akar."

Sokan egyáltalán nem családi élet miatt akarnak egy férfit, hanem társnak. Legjobb barátot, szerelmeskedéseket, szerelmi kapcsolatot akarnak. Annak egy megcsalással (=átveréssel) lőttek.

2022. nov. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/110 anonim ***** válasza:
69%

12: *55: A 20-as amit írt, azt akartam én is mondani.

Én kaptam 2 nemi úton fertőző betegséget, ami halálos is lehetett volna, én 2 év alatt épültem fel belőle.

Amikor leesik, hogy átvertek végig, na az a legnagyobb pszichés erőszakkal való szembesülés.

Mert ez ugye nem úgy van, hogy eléd áll: bocs, de lefeküdtem a Rozikával szerdán.

Hanem tagad, tagad és tagad.

Közben meg életveszélynek tesz ki. Téged és a gyerekeket is.

És krvára nem érdekli, mert neki ezt - szerinte - szabad. Szerinte őneki ezt joga van megtenni veled és a gyerekekkel. Ti meg járjatok kórházba és dögöljetek bele.


Szerintem ő gruppenezett, megtaláltam a hirdetéseit szexpartnerkereső oldalakon, azt se tudtam, hogy férfiak is érdeklik.

2022. nov. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/110 anonim ***** válasza:
100%

24: Ez nem megcsalás.

Ez egy megegyezés a szexuális életről.

A megcsalás az átverés, ahol te húzod a rövidebbet, felmérhetetlen károkkal.

2022. nov. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/110 anonim ***** válasza:
68%

"Én nem mondom, hogy tapsolni kell, ha valaki félrelép. De előfordul egy 30-40 éves házasságban."


28: Nem is gondoltam ilyen esetre. Mivel 50+ életévem alatt egyetlen 30-40 éves házasságot sem láttam.

Sőt, egyáltalán nem is ismerek házasokat.

2022. nov. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/110 anonim ***** válasza:
82%

" Nem arról beszéltünk, hogy prostikhoz jár. Az nálam mondjuk válóok lenne, mert alapvetően az értékrendünk különbözik. Remélhetőleg ha megcsal, azért nem valami olyan nővel, aki bárkivel lefekszik. És csak tud védekezni a férjem."


28: Egészen másról beszélsz.

A megcsalás pont az, hogy nem tudsz róla, ÁTVER.

Védekezni.. te sem tudsz sokat a fertőző betegségekről annak ellenére, hogy már nemi életet élsz. Amit én elkaptam, májgyulladást, az csókkal terjed.

Egyébként az óvszer a betegségek egy kis csoportjától véd csak.

Pl. a nem gyógyítható nemi herpesztől nem véd.

Javaslom a kamaszoknak szóló alapszintű felvilágosító oldalakat...

2022. nov. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/110 anonim ***** válasza:
100%
Azért tisztázni kellene valamit! Sok olyan házasság van, ahol a feleség marhára nem akar szexelni. Igen, vannak asszexuális nők, vannak piszkosul alacsony libidójú nők, olyanok akik menet közben változtak meg, vagy prűdek stb. Azért vették el őket, mert a férfi hitt abban hogy meg fognak változni, vagy örült hogy talált egy egyébként normális nőt. Évek során meg a sok felhalmozódott szexuális elfojtást a férj már le akarja vezetni, a feleséget meg ez gyakorlatilag nem érdekli, csendben szemet huny felette. Sőt, lehet hogy még örül is neki, max az egóját bánthatja. Egyébként fordított esetek is léteznek bőven, amikor a férj inaktív. Sokkal ritkább az azonos libidójú párkapcsolat, mint azt sokan gondolják. Akiknél meg a libidó stimmel, más problémák vannak. Extrém nehéz egy hosszú távú kapcsolat ezer buktatója lehet.
2022. nov. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!