Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt feleségek akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt feleségek akik nem váltak el,miért nem?

Figyelt kérdés
2022. nov. 4. 16:38
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/110 anonim ***** válasza:
69%

96-osnak nagyon igaza van. Egy kapcsolatba időt és energiát kell ölni, mert különben nem működik. Volt huszonévesen egy barátom, akinek amikor mondtam, hogy menjünk már el moziba, kijelentette, hogy minek, már tavaly voltunk. Szó szerint ezt mondta, most röhögök rajta, de akkor eléggé kiakadtam. Szakítottam is vele. Ha most ennyire unalmas, és csak otthon ül, mi lesz 60 évesen?

Egyébként meg "megszervezni" egy randit nem akkora hatalmas dolog. És sajnos tudom, hogy Magyarországon nem divat. De engem nem érdekel. Mi néha elmegyünk moziba például. Igazad van, 30 évesnél idősebb embert nem szoktam ott látni. De nem igazán foglalkoztat. De beülni egy moziba, meg utána elmenni sétálni egy parkba, az akkora erőfeszítés?

Vagy nyáron elmentünk koncertre, volt egy csomó mindenféle rendezvény, ahol ingyenesen voltak koncertek, pl. móri bornapok. Fantasztikus élmény volt. Ittunk egy kis bort, táncoltuk a koncerten. Hetekre feldobta a kedvemet, és ezáltal a kapcsolatunkat is. Sokba nem került. Megszervezni nem volt egy nagy dolog. Szóval nem csak ülni kell otthon, aztán panaszkodni, hogy már nem szeret az asszony, amikor semmit nem csináltok kettesben soha. Például mikor mondtad neki utoljára, hogy szereted? Mikor dicsérted meg? Vagy vettél neki valami kis ajándékot?

Elég szomorú, ha az ebbe fektetett energiát sajnálod, akkor nem is csoda, ha kihűlt a házasságod.

2022. nov. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/110 anonim ***** válasza:
30%
101. Ez nagyon szép így leírva! A gyerekeket meg felakasztod a szögre? Munkaidő? Pl. nekem kiszámíthatatlan az egész, de leginkább tervezhetetlen. Szülők mint segítség kiestek, a szomszédok nem olyanok. Aztán ott van egy olyan hosszú napi lista, hogy örülünk ha a 3/4-ig eljutunk. Egyikőnknek sincs kedve randizgatni, csak leginkább pihenni vagy aludni.
2022. nov. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/110 anonim ***** válasza:
69%
102: Akkor nektek nincs párkapcsolatotok.
2022. nov. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/110 anonim ***** válasza:
30%

Teljesen mindegy minek nevezzük. Van a nagybetűs ÉLET, mi ott élünk. Vannak lehetőségeink és korlátaink. Amiket meg írtál, az kb. egy szép nagy közhely gyűjtemény! Nekem mindenféleképpen.


Ma nem süt a nap, mert felhők vannak az égen! Ha nem lennének felhők az égen, sütne a nap! Ha futsz gyorsabban odaérsz. Ha sétálsz lassabban. Állj a tükör elé, és mond hogy szereted magad! Ha mondod, szeretve vagy! Kb. szabó péter féle 5 filléres kommersz okosságok, amik még a fb-on is giccsparádék.

2022. nov. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/110 anonim ***** válasza:
27%

102: a gyerekhez hívtam babysittert.

Most már szerencsére elég nagyok, hogy ellegyenek egyedül egy pár órára.

Folyton csak dolgoztok? Soha nincs szabadidőd? Hát akkor nem csoda, ha nincs párkapcsolatod.

2022. nov. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/110 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolat= magasfokú testi, lelki kapcsolódás, ami igazából az élet minden síkján megnyilvánul. Ha így nézem nincs párkapcsolatom, csak szimplán házas vagyok. Az nyugtat, hogy 100 emberből olyan 4-5-nek van "párkapcsolata". Szóval nem én vagyok az űber gagyi. Megtalálni az igazit? Ahhot meg óriási szerencse kell.
2022. nov. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/110 anonim ***** válasza:
53%

#106

Teljesen értem és meg is értem, amit mondasz, szerintem mások is látják ezt az oldalát is a dolognak.

Viszont hagy' mondjak én is egy közhelyet: időd arra van, amire szeretnéd/akarod, hogy legyen. Ha nincs, már nem akarod igazán.


Mire az ember ráeszmél, hogy minden előrevalóbb volt, mint a párkapcsolatának szinten tartása, addigra a legtöbb kapcsolatból már kivész a motiváció...Persze, hogy utána már hiába erőlködsz, nem megy szívből.

2022. nov. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/110 anonim ***** válasza:
100%
107. Vagy tudsz kapcsolódni a másikhoz vagy nem. Le lehet élni egy életet a folyamatos programokba, virágcsokrokba, vacsorázásokba is, meg a nagy törődésekbe, figyelmességekbe. Meg le lehet élni úgy is, hogy szimplán csak érzed a másik ember frekvenciáját, gondolatait. Mint már mondtam, az emberek döntő többsége nem azzal van aki a valódi társa. Ilyenkor elhiszem hogy állandóan a tűzre kell dobni hogy ne legyen unalmas, vagy hogy legyen valami élvezhető is a kapcsolatban. Minél fejlettebb vagy mint érzelmi ember, annál kevesebb dologgal is beéred, de a pártalálás sokkal nehezebb is lesz. A baj forrása még az is, hogy a kor embere sokkal de sokkal többet képzel önmagáról mint aki valójában.
2022. nov. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/110 anonim ***** válasza:
69%

"Le lehet élni egy életet a folyamatos programokba, virágcsokrokba, vacsorázásokba is, meg a nagy törődésekbe, figyelmességekbe. Meg le lehet élni úgy is, hogy szimplán csak érzed a másik ember frekvenciáját, gondolatait."

Ezt szerintem rosszul látod. Miért is látod a másik ember frekvenciáját? Mikor figyelsz rá? Amikor túlórázol, ő meg otthon melegítőben pelenkázza a gyereket? Ugyan már. Ezek csak kifogások. A nőnek udvarolni kell utána is, hogy hozzád ment feleségül, különben kihűl az egész kapcsolat.

2022. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/110 anonim ***** válasza:
100%

Fura hogy miért csak a férfire hárul egy kapcsolat fenntartása! Hidd el, hogy rengeteg nő kiöli a férfiből azt, hogy udvaroljon neki. Értem én hogy mit mondasz, de szerintem lépjünk át azon hogy kizárólag a nő csinál mindent, ne állítsuk be a nőket áldozatnak. A mai világban már egy nőnek igen jó dolga van, a párválasztásban ő választ. Választott egy férfit, a férfi meg elfogadta a döntését. Miért van az, hogy azt akarja beállítani mindenki, hogy a férfiak miatt hül ki egy kapcsolat? Azért hül ki, mert már a rajtnál sem volt több mint próba és érdek. Vonj ki minden olyan dolgot ami az érdeked, akkor te benne lennél egy kapcsolatban? A gond ott kezdődik, amikor az érdekek nem fedik egymást. Hagyjuk azt hogy egy kapcsolatban nincsenek érdekek. Dehogy is nem. Vond ki pl. a szexet. Benne maradnál? Vagy vond ki az anyagi biztonságot, esetleg hogy olyannal vagy akivel nem lehet megjelenni a külseje vagy a viselkedése miatt. Ezek miért ne lennének érdekek? Pl. az én érdekem a nyugodt családi légkör, az érzelmek(vagyis az én érzelmeim), a szex, az anyagi biztonság. Én úgy érzem hogy ezeket megadom, akkor miért is ne lenne érdekem hogy ezt egy nő viszonozza? Látod hogyte is érdekekről beszélsz? Akkor egy feleségnek meg az az érdeke hogy ő is jól érezze magát? Tehát randi? Meg virágcsokor? Ha nem lennének érdekeink, akkor tulajdonképpel bárkivel is lehetnénk. Magunknak élnénk és jól van.


Voltál már te olyan nővel akit nem lehet szeretni? Mert mondom hogy ilyen is bőven van! Milyen az? Aki kijelenti hogy nem érzelmes, nem tudja fogadni azt amit adsz neki. Lenne kedved egy ilyennel randizni mondjuk 15 év után? Mégis mivel dobod fel a hangulatát? Leteszel az asztalra 1.5MFt-ot? Hogy szexelsz vele? Élveznéd? Mit jelent nála a figyelem? Teljesíts, neveld a gyereket, légy házias, hozz haza pénzt. Aztán ennyi?


Ne magadból indulj ki, el sem hiszed mennyi olyan nő van aki érzelmileg sivár, nem empatikus, fogalma sincs milyen egy férfi, mit kell vele kezdeni. Őket is elveszik feleségül, nekik is lesz gyerek, ott lesz egy férj.

2022. nov. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!