Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt feleségek akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt feleségek akik nem váltak el,miért nem?

Figyelt kérdés
2022. nov. 4. 16:38
 81/110 anonim ***** válasza:
81%
Semmi gond a válással, ha egymásra találtatok! Én azt nem értem meg, mi a fene annyira rossz a szexben? Arra nem jön rá ez a sok szexmegvonó, hogy pont a megvonással teszi tönkre a házasságát? Mi a francnak ment férjhez ha prűd vagy asszex? Egy normális nő szerintem vonzódik a normális férfjéhez. Ha meg van férje aki normális ember, és ennek ellenére szabotálja a szexet, az meg maximálisan megérdemli hogy rommá csalják, majd a férj lelépjen a szeretőjével és új életet kezd vele. Nem értem meg, hogy hogy képzeli el az ilyen feleség a házasságot? Nem gondolja hogy egy egészséges férfinek vannak szexuális vágyai, van libidója? Mi az hogy ő ezt egyoldalúan megtiltja? Ez nekem túlságosan magas! Valaki magyarázza már el nekem, nagyon megköszönném!
2022. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/110 anonim ***** válasza:

#80-as. Miként kerestél nős férfit? Mármint hogyan sikerült? Honnan tudtad, hogy vevő lenne rá? Adtad a jeleket? Puhatolóztál?


Jelenleg én is egy férjes nőt keresnék, de egyszerűen ötletem sincs hogyan közeledjek egy ilyenhez anélkül, hogy ne legyek túl nyomulós és ne tűnjek totál idiótának. Szóval a nőnek kell adnia az első jelet, hogy vevő a dologra?


Régen amikor szingli voltam még, akkor volt kalandom férjes nővel. Az egyik egy egyészakás volt amit nem is terveztem, nem is volt kimondottan az esetem...csak megtörtént. A másik pedig adta a jeleket szinte az elejétől...

2022. nov. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/110 anonim ***** válasza:
100%

Én sem gondolom, hogy aki 20 évesen jó pasi volt, az 40-esen is az lesz. Elég ha elmegyek osztálytalálkozóra, és döbbenek, hogy némelyik volt osztálytársamat meg sem ismertem. A férfiak el vannak hízva, szinte mind. A nők még egész jól tartják magukat.

És felőlem lehet a 120 kg-s férfinak tök jó a dumája, attól még nem fogom megkívánni.

2022. nov. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/110 Tamara2022 ***** válasza:
100%
#82:Üzemszerűen csináltam. Regeltem egy ilyen jellegű partnerkeresőbe és erősen szűrtem korosztály és családi állapot alapján. Nos, aki azt hazudta, hogy nőtlen, az kiesett.( azt meg általában nem szokták hazudni, hogy nősek, pedig nem is:)) Szóval én neten ismerkedtem, de nagyvárosban lakom, itt biztosan könnyebb, mint egy kisebb közösségben.És állítólag nőként is könnyebb.Ezt mondja a 'halacska ' is, akivel kölcsönösen kifogtuk egymást.
2022. nov. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/110 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan keresnek férjezett nőket szexre! Miért? Mert nincs annyi macera velük! Nem kell eljárni velük sehova, nem fognak a nyakadon ülni.
2022. nov. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/110 Tamara2022 ***** válasza:
100%
#85: Vagyis pont annyit várnak el házasságban élő nőként, amit a másik, házasságban élő férfiként nyújtani tud. Persze, ezek a keretek. Hogy mi van a két ember között - a kereteken belül, de ott már szabadon - az egyértelműen a két személyiségtől függ.
2022. nov. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/110 anonim ***** válasza:
28%
A félrelépések döntő része meg sem történne, ha normális kereteken belül működne a házastársak közötti szex. Á, én est sosem fogom megérteni! Minek házasodnak össze? Vagy mi az az óriási tragédia, amikor az egyik nemet mond a másiknak? Aztán azzal szembesülnek a nők, hogy a társkereső piac tömve van házas pasival, akik lekamuzzák a csillagot is csak hogy végre már szexhez jussanak egy külsőssel. Nem egyszerűbb lenne otthon? Én itt a gyk meg az életben is sok férjjel beszéltem, és az a bajuk, hogy otthon egyáltalán nincs szex. Ha van is, az amolyan könyöradomány havonta 1X. Ez lenne egy házasság???
2022. nov. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/110 anonim ***** válasza:
50%
#87 igen ez a házasság titka. Szóval jól gondold meg. Persze lehet mondani, hogy egy idő után nem az a fontos...
2022. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/110 anonim ***** válasza:
62%
88. Szerintem szex nélkül halott dolog egy házasság, ha az egyik félnek igénye van rá, a másiknak meg nem. Elég gáz amikor egy gyerek születése után eltűnik a nő, és helyette kizárólag az ős anya maradt. A férfi onnantól kezdve már csak apa, és hogy már így is szólítja. Szex? Annak már vége!
2022. nov. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/110 anonim ***** válasza:
100%
Mi még a gyerek előtt megbeszéltük, hogy nem lesz "apázás" meg anyának szólítás, hanem maradunk a nevünkön. Aztán amikor a kezünkbe vettük, ez spontán jött mindkettőnknél. Sőt, mindkettőnknél a gyerek került prioritásba, és tény, hogy a szex ebben az időszakban bicsaklott meg. Sok meló, fáradtság, kedv és kedvetlenség ütközése vonta maga után a dolgot.
2022. nov. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!