Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt feleségek akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt feleségek akik nem váltak el,miért nem?

Figyelt kérdés
2022. nov. 4. 16:38
 71/110 anonim ***** válasza:
0%
69. Azt is tedd hozzá, hogy nagyon sok férj félremenne, ha lenne rá módja! Mivel a piacon értéktelenek, így megmaradnak hűségesnek. Úgy is mindenki azt mondja, hogy a magyar férfiak mennyir eigénytelenek, semmi sárm, semmi stílus, rossz rájuk nézni. Valószínűleg a párod is ilyen, szóval nem kell izgulnod! Nyugi, én is ilyen vagyok, meg a magyar férfitársadalom 90%-a. Azt elhiszem hogy a 10%-uk meg rommá csalja a párját, ők azok akikért odáig vannak a nők, meg első blikkre szétteszik a lábukat. Az átlag férfire meg azt mondják hogy fúúúúújjjjjj, hagyjál már vele, jobb esetben meg azt hogy aranyos, barátságos, de szexre ő lenne az utolsó! Jó, vannak extra igénytelen nők is, ők bevállalnak átlag pasikat is, de szerintem az már a legalja!
2022. nov. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/110 Tamara2022 ***** válasza:
73%
Definiáljuk már, milyen az 'átlagpasi' és miben jobb az, aki 'fullos'. Nő vagyok, a 'női korom' utolsó időszakában, nem keves tapasztalattal, de mégse értem én ezt! Volt szeretőm, de nem 'centiztem', hogy 'milyen magas? Kockás a hasa? Mi a foglalkozása? Mennyi a jövedelme?' Szóval mindezt nem néztem, hanem belenéztem a szemébe és elszédültem. És amit szédülten megnéztem még: milyen a fogsora, a körmei, a cipője?Mennyire magabiztos az első mondatoknál? Mennyire tudja kezelni a szitut, mennyire határozott, de nem erőszakos a viselkedése? Na, akkor én most fullos pasit kerestem? Vagy - átlag nőként- egy olyan pasit, aki a feleségének és a szomszédasszonyának vélhetően átlagos, de engem első pillantásra elsodort, és pont ettől a sodrástól lesz fullos? Vagy másként kérdezve: milyen paraméterekkel kell rendelkeznie egy férfinek ahhoz, hogy fulloosnak minősüljön és a szeretős vásárban gyorsan elkeljen?
2022. nov. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/110 anonim ***** válasza:
53%
Koszi #71, az en parom ne azert ne csaljon meg, mert nincs ra alkalom es senkinek sem kell. Atlagos paros vagyunk, en nem tartom magam kulonosen vonzonak, ot annak latom. Nyilvan o magat nem latja szexinek, engem pedig igen. 26N-37F
2022. nov. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/110 anonim ***** válasza:
75%

Oké, átlagos 40-es. Apu test, néhol kopaszodik, semmi stílusa, az öltözködése teljesen kommersz. A munkahelyén beosztott, fizetése elmegy a hónapban a megélhetésére. Külsőre olyan hogy észre sem veszed, stílusa unalmas, kommunikációjában semmi sem fog meg.


Fullos: Egyből megakad rajta a szed, de a többi nőnek is. Jól öltözködik, magas, sármos az arca, testre igényes, szálkás, izmos. Jól keres, jól bánik a pénzével, soha nem lehet zavarba hozni. A szavak mestere, mindig tudja mit és hogyan mondjon.


Ha férfiként szétnézek, a legtöbb, úgy a 95%-a a férfiaknak átlagos vagy átlagon aluli. Az is tény, hogy ez már azt is jelenti, hogy ignorálva vannak, tehát a kommunikációs képességeit már elő sem tudja venni.

Nőként nem nagy kunszt szeretőt találni, mivel végtelen a választék. Átlag férfiként teljesen esélytelen, de még az otthoni szex is házas emberként. Kuka, hulladék kategória. Arra vagy jó hogy elintézd a családdal kapcsolatos dolgokat, pénzt keres, segíts a házimunkában. Viszont a külsőd, az egész lényed annyira gáz, hogy még az átlagos feleséged is elutasít. Akkor ezek után hol találsz szeretőt? Ne viccelj már!

Én benne vagyok egy társaságban, ahol rengeteg férfi tapasztalja ugyanezt. Nem trógerek, nem szélhámosok. Szimplán átlagos 40-esek. Ennyi bőven elég ahhoz, hogy parkoló pályára tegyenek otthon. Csinálhatsz te bármit, lehetsz figyelmes, gondoskodó, a párodat a taszítod mint férfi. Ez egy ma már átlagos jelenség, pontosan ezért van az hogy annyi meg annyi férfi keres szexet házon kívül. Vagyis keresne! Nézz szét társkeresőkön. A 75%-a a 40-es korosztálynak nős, de ezt nem írják ki.

2022. nov. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/110 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem túllihegitek ezt a témát. Sok a válás manapság, tény. Nekem is sok ismerősöm elvált. De ezek nagyon kis százaléka azért, mert megcsalás történt. Az elhidegülés, közöny vagy ilyesmi miatt inkább. Ahhoz nem kell egy harmadik fél, lehet, hogy nem is egykönnyen talál.

72-es, de kis naiv. Belenézel a szemébe és elszédülsz. Vajon miért? Azért annak is biztos megvan az oka. Jó a dumája, jó a kisugárzása, van humora stb. 40 év felett azért már kevés az igazán jó pasi, némelyikük mégis talál szeretőt magának. Viszont én 40-es nőként azt mondom, a legtöbb korombeli pasit bottal sem piszkálnám. És ha körülnézek azért 40-es szép nőt még bőven találni.

2022. nov. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/110 anonim ***** válasza:
100%

75. Én negyvenes férfiként meg azt látom, hogy a negyvenes nők zömét bottal sem piszkálnám meg. Elég sokat látok amikor a lányom sulija előtt várakozok, hááát, mit ne mondjak. Emellett elég sokat utazok, ebben van tömegközlekedés is. Szerintem a fairplay alapján azt mondjuk, hogy a negyvenes korosztály tagjai erősen zuhanórepülésben vannak, már ami a külsőt illeti. Semmivel sincs több csinos negyvenes nő, mint jóképű negyvenes férfi.


Az viszont teljesen igaz, hogy ha szeretőzésről beszélünk, oda azért erősen javallott az erős szexuális kisugárzás! Azért mert Laci ügyesen összedobta az excel táblázatot a munkahelyen, attól még nem lesz vonzó a kolléganőjének. Vagy fordítva.

2022. nov. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/110 anonim ***** válasza:
41%

62

Ha neked ennyire kell a szex, akkor miért nem mész el kur#@zni? Ha kell a szex és nem jön össze, akkor fizess érte, ennyi! Te úgy akarsz csak szexet, hogy a nő legyen igényes, nézzen (gondolom) ki jól, ne legyen neki mindig másik faszi, lehetőleg előtte sem volt sok neki és mindig tegye szét a lábát amikor te csettintesz. Az ilyen nő ritka és pont nem a magadfajta fog neki kelleni. Ráadásul egy igényes, normális nő nem pont ilyen kapcsolatot szeretne, mint amire te vágysz. Szerintem maradj a kur#@knál és mindenki jól jár! Neked üres lesz a puttony, a kur#@nak tele lesz a pénztárcája, a feleséged (ez is téged minősít amúgy) nyugodtabb lesz, mert nem piszkálod, a normális nő pedig nem akad össze egy ilyen kangéppel hanem meglesz az esélye annak, hogy egy normálisat talál. Mindenki nyer!

Ettől függetlenül sok sikert kívánok, de ne nagyon reménykedj! 😂

2022. nov. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/110 Tamara2022 ***** válasza:
24%

#75:'Belenézel a szemébe és elszédülsz. Vajon miért? Azért annak is biztos megvan az oka. Jó a dumája, jó a kisugárzása, van humora stb. 40 év felett azért már kevés az igazán jó pasi, némelyikük mégis talál szeretőt magának.'

A jó duma, kisugárzás, humorérzék nem múlik el 40 felett, hanem vagy volt 30 körül is vagy most sincs. Tehát a belső jellemzők megszilárdultak, a férfi stabil, tisztában van az értékeivel: ettől már lehet jó pasi. Az, hogy fizikálisan milyen: nem egy 20 éves testépítő külsejét várom a 40-es férjtől, mert én se vagyok 40 felett 20-as modell alkat. De ettől még én is, és ő is lehetünk szexuálisan vonzók, akkor is, ha már nem annyira feszes vagy cseppet kopaszodik. Az meg csalós ám, hogy '40 felett még bőven van szép nő'- én kifelé 50 felett is az vagyok, de csak én tudom, hogy ehhez miből mennyit kentem magamra. És ha lemosom, azért csökken a külcsímre adható pontszám. Ugyanakkor az összeszédülőssel lemosva és összeszédülünk, és nem hiszem, hogy azért, mert ő nem kopaszodik. A tekintete 'tarkóig homlok' alatt is érvényesülne:) Szóval túl van ez spilázva...



#74:'Oké, átlagos 40-es. Apu test, néhol kopaszodik, semmi stílusa, az öltözködése teljesen kommersz. A munkahelyén beosztott, fizetése elmegy a hónapban a megélhetésére. Külsőre olyan hogy észre sem veszed, stílusa unalmas, kommunikációjában semmi sem fog meg.' Az unalmas stílus, lapos mommunikáció nem kor és nem pénz kérdése, hanem személyiség kérdése. Ezek a férfiak vajon miért nem próbálnak meg szellemileg frissebbek, vidámabbak, érdeklődőbbek lenni? Ez jelent annyi pluszt, mint a kidolgozott test vagy a dagi pénztárca. De ha a férfi 'elengedi' a dolgokat, akkor tök mindegy, hogy 20-as éveiben engedi el vagy 40 felett. Ez viszont személyiség függő. Ezért gondolom azt, hogy aki OK volt 20-as/30-as éveiben, az OK lesz 40 vagy 50 felett is.

2022. nov. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/110 anonim ***** válasza:
30%

Tehát akkor ott tartunk, hogy aki jó pasi volt 20 évesen, az most is az. Ebben azért erősen kételkedem!


Amúgy meg egyszerű a képlet! 20 évesen még bármi lehet, senki nem házas, senki nincs lekötve. 40 felett meg már az emberek többsége házas, külsőre nem annyira vonzó. Sokkal nehezebb bármit is összehozni! A szex téma sincs túltolva, de egy 40-es férj vagy férfi még bőven aktív ahhoz, hogy szexmentesen éljen. Nem a feleségét kell védeni, hogy majd ő meg talál egy normális pasit. Nincs szex, mert bünti van. A bünti bármiért lehet, a lényeg ilyenkor a szexmegvonás, ami minimum 2 hét, de az átlag az 1 hónap. Majd egy hónap múlva emberi hangon közlöd hogy neked ez nem járja meg, akkor megint kapsz 2 hét szexmegvonást. Természetesen maximálisan helytállsz otthon, gyerek, házimunka, főzés, kényeztetés, fő és mellékállás. Vagy az is egy bevett szokás, hogy ha szexre kerülne a sor, előtte fél órával kirobbant egy műbalhét, majd egy hónap bünti. Szóval ezért gondolkozom a szeretőn. Kizárólag olyan nővel, aki hasonló cipőben jár.

2022. nov. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/110 Tamara2022 ***** válasza:
23%

#79: 'Tehát akkor ott tartunk, hogy aki jó pasi volt 20 évesen, az most is az. Ebben azért erősen kételkedem!'


Csak az a kérdés, hogy mitől volt jó pasi 20 évesen? Mert ha egy sötétfejű , 'eccccerű' fickó, akkor nem jó pasi 20 évesen sem, bármilyen kockás a hasa. Ha viszont értelmes, nyitott, akkor ahhoz is eléggé értelmes, hogy 40 évesen se legyen egy lepukkant, leépült öregember... De ez szerintem a nőknél ugyan így van. Ami a szexmegvonást illeti: nekem szintén szex hiány miatt volt szeretőm, direkt nős férfit kerestem, olyat, aki nem akar válni, mert hogy én se akartam. Most meg a csőben van két válás, mert egymásba szerettünk. Szóval nagyon óvatosan a szeretővel, megfelelően kontrollálva a dolgokat!:)

2022. nov. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!