Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az a sztereotípia,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az a sztereotípia, hogy a nők hűségesebbek, miközben nem?

Figyelt kérdés

Sőt! Itt is és sok más helyen is a legdurvább megcsalásos sztorik nőkről szólnak.


És nem, ezzel nem azt mondom, hogy minden nő hűtlen és minden férfi hűséges, mert ez hülyeség és nem igaz.



2023. márc. 28. 13:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/122 anonim ***** válasza:
16%

14!


El vagy tájolva. Itt főként a nők kekeckednek folyton a férfiakkal. Ez a kérdés meg válasz két hasonló témájú, férfigyűlölő kérdésre.

2023. márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/122 anonim ***** válasza:
42%

"A végeredmény azt jelzi, hogy a nők az aljasabbak"


EGYIK NEM SEM ALJASABB A MÁSIKNÁL.

2023. márc. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/122 anonim ***** válasza:
14%

15!


És hogy dobják össze ezeket a ”hiteles” statisztikákat, nagyokos?


24!


Ez egy jó válasz.

2023. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/122 anonim ***** válasza:
34%

Én eddig 2 házas nővel feküdtem le. Az egyik 10+ éve volt együtt a párjával a másik kb. 7. Én ekkor független voltam.


Csalni az egyik barátnőmet csaltam meg (csak csók volt és érzelmek nélkül).

2023. márc. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/122 anonim ***** válasza:
67%
Az eddigi szeretoi viszonyok tobbseget no irta ki gykra.
2023. márc. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/122 anonim ***** válasza:
71%

Igaz nem mai, hanem 2009-es német kutatás, de ez a kutatók számára is meglepő eredményt hozott: eszerint a nők csalfábbak, mint a férfiak.

Úgyhogy szerintem országa, kultúrája is válogatja, melyik nem a csalfább. A német, különösen az NDK-s nőkről pont ilyenek terjedtek el a rendszerváltás előtt (lásd németek a Balatonnál sztorikat, imádták a kalandokat). De lehet, hogy a német nők amúgy is szabadosabbak, nem tudom. Kultúra- és mentalitásfüggő lehet a dolog:


[link]

2023. márc. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/122 anonim ***** válasza:
10%

26!


A német nők nagy krvák igen.

2023. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/122 NTBS ***** válasza:
94%
Szerintem mindkét nemnél hasonló az arány.
2023. márc. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/122 anonim ***** válasza:
55%

Azért létezik ez a sztereotípia, mert a valóságból merítkezik/táplálkozik.

Millió kutatás folyik és azt mutatja/bizonyítja:


[link]


"According to the Institute for Family Studies, “men are more likely than women to cheat: 20% of men and 13% of women reported that they’ve had sex with someone other than their spouse while married... "


[link]


"90% of women and 77% of men admit to committing emotional infidelity. Estimating that women cheat more than men when it comes to emotional infidelity.– 72% of men and 53% of women admit cheating through one-night stands. Estimating that men cheat more than women through one-night stands."

"40% of women and 30% of men admit to having cheated through cyber sex.20% of men and 13% of women admit to having cheated sexually on their spouse"


"According to the statistics, men still cheat more than women. Even though numbers keep changing, shifting, rising, and lowering this truth has been still despite the close numbers that the statistics have shown."


[link]


"Men cheat 54% more than women do.

According to research, 20% of men cheat.

And 13% of women cheat.

There are 54% higher rates of infidelity with cheating men."


Nyugodtan írd be a keresőbe, mindenhol azt írja, hogy a férfiak csalják meg a nőket inkább mint fordítva!


(Le lehet pontozni "férfiak" nyugodtan😂.)

2023. ápr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/122 anonim ***** válasza:
64%

29!


Ez a feminista hazugságokból táplálkozik. Most már csak azt mond meg te nagyokos, hogy mégis hogy mérik ezeket a statisztikákat meg kutatásokat?

2023. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!