Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, ha szeretőm van? És sokkal jobb vele, mint otthon ami van!

Figyelt kérdés

Meddig képes az ember ezt kezelni, koordinálni a kettős életet?


38 éves nős férfi



2013. márc. 27. 17:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell maradni az unalmas életben, fel kell pörgetni azt, fel kell újítani.El kell vinni a feleséged randizni néha, el kell tölteni egy görbe estét együtt
2013. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem!
2013. márc. 27. 17:49
 13/80 anonim ***** válasza:
88%

ha ellaposodott a dolog akkor nem félre dugsz hanem felpörgeted otthon a dolgokat,közös programok,pár új dolog az ágyban,de megnézném hogy hogyan reagálnál arra ha a feleséged dugna félre,meg ha kiderül és esetleg van gyereked akkor egy életre megfog utálni a gyerek is

megéri tönkretenni a házasságodat azért hogy mással dugj?

2013. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 anonim ***** válasza:
58%

Nem az a gáz hogy szeretőd van hanem hogy itt kérdezed hogy "szerintünk gáz-e".

Mert ha mi azt írjuk hogy hagyd ott akkor otthagyod, mert a GYK-n azt tanácsolták? :D

38 évesen tudd már eldönteni hogy mi a jó számodra és mi a helyes!

2013. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 A kérdező kommentje:
A sok feminin válasz után,kaptam használhatót is! Nem védekezni akarok,de ez nem volt betervezve,nem szándékosan kerestem! Igy alakult! Azért ne törjetek pálcát a fejem felett! Nem vagyok én azért olyan rossz ember! Életem első kalandja! Azért is kérdeztem, hogy miként kell kezelni! Nincs benne tapasztalatom! De hogy más is értse! Imádod a Milka csokoládét, mind két kezedben az van! Meddig bírnád ki, hogy nem harapsz bele?????????
2013. márc. 27. 17:53
 16/80 anonim ***** válasza:
45%

a feleségedet nem lehet összehasonlítani a milkacsokival-.-

amúgy én spec nem vagyok feminista,őket nem is igazán értem,ha annyira egyenjogúságot akarnak akkor ők is nyugodtan kinyithatják a pasik előtt az ajtót,stb és nem igazán olvasta itt feminista válaszokat,csak megmondtuk hogy ez így k*rvára nem helyes és vagy hagyd ott a feleségedet vagy ne dugj félre

19L

2013. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 A kérdező kommentje:
Látom nem volt jó 5let, itt kérdezni! Nem olyan jellegű válaszokat kapok amik segítenének nekem! Nincs kivel ilyenről beszélnem, jó lett volna valakivel megvitatni! És legalább annyira mar engem is belülről mint ahogy ti azt elképzelni sem tudnátok!
2013. márc. 27. 17:57
 18/80 A kérdező kommentje:
Kívánom nektek, hogy ti ne kerüljetek ilyen helyzetbe!
2013. márc. 27. 17:59
 19/80 anonim ***** válasza:
58%
Azért hadd ne sajnáljunk már!
2013. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 A kérdező kommentje:
Nem tudom el nem hinni, hogy mással ilyen nem esik meg! Vagy adott esetben egy NŐ ne esne ilyen szituba! Miért gondoljátok ti azt ,hogy erre csak egy férfi lehet képes???
2013. márc. 27. 18:01
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!