Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, ha szeretőm van? És sokkal jobb vele, mint otthon ami van!

Figyelt kérdés

Meddig képes az ember ezt kezelni, koordinálni a kettős életet?


38 éves nős férfi



2013. márc. 27. 17:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
72%

igazatok van,fiatalon nem látunk bele úgy a dolgokba,én is csak 2 dolgot tudok:

1,azóta nem beszélek anyámmal amióta megcsalta apumat mert hányingert kapok tőle,megpróbálta megmagyarázni azt amit te,de láttam azt hogy nem törődik a kapcsolattal,azt hogy a családja helyett máshoz menekül a problémák elől

2,én pont ezért nem fogom megcsalni azt akivel együtt vagyok,mindegy hogy mennyi ideje tart,mert láttam azt hogy tönkrement a családom

lehet hogy csak egy okoskodó 19 éves vagyok,de szerintem van igazság abban amit leírtam

2013. márc. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
57%

"Szerintetek nagyon gáz, hogy szeretőm van"?


Mit vártál erre ami nem ítélkezés? :)

2013. márc. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
90%
Most gondolkodj el ezen kérdező jól megmondta a 19 eves fiatal. Ja és tönkre akarod vágni a gyereked/id életetét? Na meg a feleségedét meg a magadét...hidd szar érzés lesz ez: ha nem úgy csinaltam volna...ez kva szar...es alt az ember akkor jon ra mije volt es hogy nem becsülte meg eléggé ha már elvesztette.../tapasztalat/
2013. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
50%

37., itt leginkább otthon csücsülő kismamáktól, gyesen lévő anyukáktól, másnak nem kellő feleségektől, álmodozó tizen- és huszonévesektől kaphatsz választ, úgyhogy sok jóra ne számíts tőlük. Nem hibásak, régen én is így gondolkodtam, ahogy ők.

Viszont meg vagyok őrülve egy nős fickóért, akinél nem kezdeményezek épp amiatt, hogy nős, de ha ő lépne, tuti nem mondanék nemet. Teszem hozzá, én szabad vagyok.

(34. voltam megint)

2013. márc. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
59%
a gáz légnemű halmazállapot,úgyhogy maradjunk az undorítónál:)
2013. márc. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 A kérdező kommentje:
Olyan normális válaszokat mint a 41-es tud adni! Értelmesen,kulturáltan tud válaszolni! Ezt nagyon köszönöm neki! Nem kell, hogy számomra pozitív legyen a válasz amit adtok! De azért azt kikérem magamnak azt a stílust, ahogy sok eszét megjátszó unintelligens ember reagált itt a kérdésre!
2013. márc. 27. 18:26
 47/80 A kérdező kommentje:
44-esen érkezett egy intelligens, normális válasz! Köszönöm szépen!
2013. márc. 27. 18:29
 48/80 anonim ***** válasza:
62%
Kár, hogy Neked csak a buksisimi a "normális" válasz. No comment. Folytasd csak tovább, egészségedre.
2013. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 A kérdező kommentje:
Kedves 48-as nem csak az a jó válasz ami pozitív! Ezt már korábban is írtam! Lehet megrovó válasz is! De stilus az hagy némi kivetni valót maga után! Én szégyenlem magam amit tettem, de remélem azok is szégyellik magukat akik itt alpári stílusban osztják az észt!!!!!!!
2013. márc. 27. 18:37
 50/80 anonim ***** válasza:
57%
na a sok álszent, meg 0 tapasztalattal rendelkező jól megmondta :))) a nyári esküvőhöz meg gratulálok, remélem minden rendben lesz, de leírom azért az én példámat. 7 év után házasodtunk, előtte 1 kalap szart nem ért a kapcsolatunk, megbeszéltük, jajj de boldogság volt. esküvő, felhajtás, én olyan biztos voltam magamban, hogy igazán. aztán most 7 hónappal később nem hogy nem jó, de szarabb mint volt. hogy miért? mert a férjem átvágott. minden rendben volt a jegyesség alatt, ami kb fél év volt. nem hazudott, korrekt volt, kedves, bla bla. most meg rosszabb mint valaha volt. mit van mit tenni... na jól elkalandoztam. szóval kedves kérdező, nyilván nem helyes, h szeretőd van. ezt te is érzed, nem vagy dilis. kezelni is lehet, de ehhez erő kell. (nem beleszeretni, nem többet belegondolni abba, ami van, stb...) koordinálni is lehet, egész addig, amíg a játékszabályok a szeretőd előtt is tiszták és betartottak. de tudjon arról, hogy családod van. te pedig próbáld ezt a házasságodba pozitívumként bevinni. mert hidd el lehetséges. lásd meg a feleségedben azt, ami a szeretődből hiányzik, a boldogságodat, amit a szeretődtől hozol ragaszd át rá és még sorolhatnám...
2013. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!