Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, ha szeretőm van? És sokkal jobb vele, mint otthon ami van!

Figyelt kérdés

Meddig képes az ember ezt kezelni, koordinálni a kettős életet?


38 éves nős férfi



2013. márc. 27. 17:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
62%

Áá primitív, jellemtelen ember vagy!!


"dehát nem csak az én hibám"

Ezért meg külön gratulálok. A 8 éves unokaöcsém szokta ezt a kifogást használni.

2013. márc. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:
59%
és azaz elgyengült pillanat már egy hónapja tart
2013. márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
74%
Megkérdezted hogy nagyon gáz-e ha szeretőd van.mi megmondtuk hogy igen..akkor most képzeld el hogy ebben a szent pillanatban a felsségedet egy kollégája dugja...jó érzés nem? Es miert lennének feminista válaszok? -.- bocs hogy egy erkölcsös helyesenlátó ember már feminista
2013. márc. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:
90%

25 éves lányként nem tudok tanácsot adni, de 1-2 dolgot mondanék. Azért jobb a szeretőddel, mint otthon, mert az újdonság varázsa mindig jobb, emellett izgalmassá teszi a helyzetet a titkolózás. Ha esetleg kiderül és otthon kiborul a bili és hallgatni kell az asszonyt vagy a válás nehézségeire kerül a sor, lehet, hogy azt fogod mondani, hogy jobb lett volna a lapos megszokott élet, dehát ki tudja...

A másik: itt nagyon ágálnak a nők az ellen, hogy a férfinak szeretője ven. Viszont arra kíváncsi lennék, hogy ha ők kerülnének olyan szituba, hogy egy fiú/férfi, akivel naponta találkoznak pl. munkahelyen, állandóan flörtölne velük, bókolna nekik, úgy nézne rájuk, hogy majd' felfalja őket (összegezve azt kapnák, amit a férjüktől már régóta nem), vajon kibírnák, hogy ne bonyólódjanak kalandba? Elvekről könnyű beszélni, de megélni egy kísértést teljesen más..

2013. márc. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
87%

Kedves 30-as!

Attól, hogy valaki fiatal még tudhat sokkal többet és mélyebben egyes dolgokról. Pont 8 éve élek komoly kapcsolatban és igen nálunk is kezdett ellaposodni a kapcsolat csak az a különbség, hogy mi leültünk megbeszélni!

2013. márc. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
89%

És képzeld sikerült is megtalálnunk a módját, hogy ez ne legyen többé probléma. Azóta jobb a kapcsolatunk mint az elején. Nyáron esküszünk.

Akinek fontos a célja az megoldást keres, akinek nem az kifogást. Ennnyi!!

2013. márc. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 34-es, ott kaptam olyan választ amire számítottam! A többiek úgy kezelnek mint egy tömeggyilkost! Azt magamtól is tudom, hogy helytelen amit tettem! De azért nem kéne elítélniük az embert ennyire!
2013. márc. 27. 18:19
 38/80 anonim ***** válasza:
87%
36os! (Y) osztom
2013. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 A kérdező kommentje:
A 31-es meg ne minősítsen engem ,mert azzal az írással inkább sokkal jobban magát minősítette, mint engem! Hogy jössz te ahoz, hogy így beszélj velem??????
2013. márc. 27. 18:20
 40/80 anonim ***** válasza:
73%
KÉRDEZŐ!!! ROHADTUL KÈPZELD MÀR EL A SZITUÀCIÓT A FELESÈGED SZEMSZÖGÉBŐL!!! ....-.-
2013. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!