Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, ha szeretőm van? És sokkal jobb vele, mint otthon ami van!

Figyelt kérdés

Meddig képes az ember ezt kezelni, koordinálni a kettős életet?


38 éves nős férfi



2013. márc. 27. 17:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
89%

hág az biztos hogy én nem fogom megcsalni a páromat

nekünk is ellaposodott a kapcsolatunk és tudod hogy mit csináltunk?

bármilyen hihetetlen de megbeszéltük hogy ő is érzi hogy nincs minden rendben,több közös program,kipróbáltunk pár dolgot,de igazad van,egyszerűbb sajnáltatni magadat és játszani az áldozatot

meg pontosan mit akartál megbeszélni?hogy kivel jobb dugni?

2013. márc. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 A kérdező kommentje:
Látom együttérzést itt nem kapok! És nem biztos, hogy csak az én hibám az otthoni elhidegülés!
2013. márc. 27. 18:04
 23/80 anonim ***** válasza:
91%

Nem mondta senki, hogy erre csak férfi képes!

Bárkinek ellaposodhat az élete, de nem rögtön az kell a megoldás legyen, hogy félrekufircolsz! Mit tettél a házasságod megmentése érdekében?

2013. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:
82%
azért kéne megbeszélni,meg ne várd el hogy megsajnáljunk amiért félredugsz,ha meg zavar az elhidegülés akkor ne más ágyát melegítsd hanem tegyél valamit a házasságod érdekében,valakinek lépnie kell,ha nem teszi meg a feleséged akkor neked kell megtenned
2013. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 A kérdező kommentje:
Nem, koránt sem az volt a kérdés, hogy kivel jobb dugni! Azt hidd el tudom én!
2013. márc. 27. 18:06
 26/80 anonim ***** válasza:
90%

Nem esik meg velünk, mert mi még ismerjük azt a szót, hogy erkölcs, van morális értékrendünk tartásunk a társadalmi normák szerint élünk és a hűség nem csak egy üres szó hanem egy életre szóló döntés és ígéret a párunk felé. Plusz ami nagyon fontos, megvan a párunk felé TISZTELET. Szereti becsüli annyira élete párját, hogy nem alázza porig hanem ŐSZINTE (bocsi a sok ismeretlen szóért)

A legundorítóbb dolog a világon a megcsalás. Nem vagyok feminista de akkor is így gondolom. 24/L

2013. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:
75%

ha értelmezted volna a válaszomat akkor felfogtad volna hogy az érdekelt volna hogy mit akartál megbeszélni

a véleményünket elmondtuk,neked nem tetszik,a te dolgod,de elgondolkodhatnál rajta hogy ha ennyi ember mondja hogy ez nem normális és nem az a megoldás hogy mással fekszel le a házasságod meg nem érdekel biztos hogy van valami alapja

2013. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:
66%
Remélem kiderül és akkor majd mehetsz a szeretődhöz tiszta ingért és meleg kajáért. (ezen dolgok előteremtője nem érdemel megbecsülést??)
2013. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 A kérdező kommentje:
A kérdésem, pont a kettősségről szólt volna! Nehezen viselem ezt a fajta döntésképtelenséget! Gyötör a bűntudat de lángol a másik felem a boldogságtól! Az egyik szemem sír míg a másik nevet! Kettős érzelmek dúlnak bennem! És mit mondtam nem szándékos partner kereséséről van szó! Nem örömlányozásról és kicsapongásról van szó! Egy elgyengült pillanatban érkezett egy jel egy lány formájában! Nem tudom, ezt jobban körbe írni!
2013. márc. 27. 18:12
 30/80 anonim ***** válasza:
51%
Azért bírom amikor tizen-, húsz éves fiatalok írnak az erkölcsről, meg hogy ők majd milyen hűségesek lesznek! Basszus, ha tapasztaltad milyen egy ellaposodott kapcsolatban élni és másra vágyni, akkor írjál majd véleményt! Lehet lepontozni!!!!
2013. márc. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!