Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, ha szeretőm van? És sokkal jobb vele, mint otthon ami van!

Figyelt kérdés

Meddig képes az ember ezt kezelni, koordinálni a kettős életet?


38 éves nős férfi



2013. márc. 27. 17:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
91%

12 éve vagytok házasok? És szerinted a feleséged nem érzi, hogy baj van? Vagy nem gyanít valamit? Hiszen jobban ismer már mindenkinél.

Lehetséges, hogy máris tudja, vagy gyanítja, hogy van valakid, de az ő is biztosan érzi, hogy más vagy.

Két dolog jutott eszembe:

az egyik, hogy annyira szeret, hogy inkább homokba dugja a fejét

a másik pedig, hogy nem érdelki, és akkor van nagyobb baj,mert vagy nem szeret már, vagy neki is van valakije.


Én az utóbbira tippelek!


nő/34

2013. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
37%

Én az utolsó válaszolóval nem értek egyet. A kérdező említette, hogy ez munkahelyi kapcsolat, bármikor össze lehet egyeztetni a szeretővel az ilyesmit... Itt azért nincs ilyen rúzsfolt az ingen, meg idegen parfüm, meg hasonló filmes klisék.

Meg, ha a felesége tudná, hogy a férje szeretőt tart, és ráadásul ő is félrejár, akkor folytatná ezt a kapcsolatot? Mi értelme lenne? A nők nem ilyenek.

2013. márc. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell hogy rúzsfoltos legyen az inge, meg bűzölögjön a parfümtől. Jól irtad. Amerikai klisé.


Te 12 év házasság után nem vennéd észre, ha "más" a párod?

Akkor ott tényleg nagy gond van..

2013. márc. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
Ennek az éremnek két oldala van. Bizonyára vannak ennek előzményei, hisz gondolom nem az egyik napról a másikra ment tönkre a házasságuk és lépett félre a kérdező.
2013. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Most, hogy már kiderült számomra munkahelyi kapcsolatról van szó. Ne aggódj az idő megoldja nem is olyan sokára. A gond valóban a végén lehet sok sírás lesz a vége.

Remélem majd, majd ha eljön az idő kellőképpen intelligensen lépsz le. A Kollegina tudja a családot és így is bele ment, hát nagy reményeket táplál. Ezeknek a kapcsolatoknak sajnos sok esetben még a munkakapcsolat is kárát látja. Elég idős vagyok sok sok ilyet láttam. Kicsit lassítsatok. Tartsatok szünetet. Bízd az időre . A másik még,- a munkahelyen lesznek pletykák . Evvel is meg kell küzdenetek. Nem irigyellek sem téged sem a hölgyet.

Amennyiben tovább bonyolódik akkor nagy lelki nyomor lesz belőle. Hidd el te a családod mellett döntesz majd. Ez az én "statisztikám" jobb minél hamarabb véget vetni még mielőtt tényleg sok sok könny hullana. Kíváncsi lennék majd hogyan alakul. Hát legyen rendben minden körülöttedDD

2013. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
76%

75. szerintem mond valamit. Én írtam azt korábban, hogy oda vagyok egy nős férfiért, akinél nem kezdeményezek, de ha ő közeledne, nem mondanék nemet. Szóval én is belemennék a viszonyba, de reménykednék abban, hogy majd elválik. Persze most úgy gondolom, hogybeérném a szeretői státusszal, de közben azt is érzem, hogy többre vágynék egy idő után (lehet, hogy sok idő után), ha jól éreznénk magunkat együtt és minden tőlem telhetőt megtennék, hogy állandó közös életünk legyen és na csak alkalmi.

Ha viszont együtt lennénk párszor és a férfi szakíta velem, mondván, hogy a családja fontosabb, tuti nem hagynám annyiban a dolgot.

2013. márc. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 Laci1972 válasza:
100%

Szar lehet lelkiismeret furdalással élni. Én nem tennék ilyet a feleségemmel, megbeszélném vele, hogy mi a problémám, és megkérdeznem neki mi a baja a kapcsolatunkkal.

Biztos ő is mondana egyet s mást. Ha nem lehet, vagy nem akarjátok helyrehozni, akkor el kell válni. És nem szarrá alázni a másikat. Nem érdemli meg, hogy megalázd. Valaha szerettétek egymást, ezt ne felejtsd el.

2013. márc. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:
100%

"Meg, ha a felesége tudná, hogy a férje szeretőt tart, és ráadásul ő is félrejár, akkor folytatná ezt a kapcsolatot? Mi értelme lenne? A nők nem ilyenek."


Dehogynem!! A nők pont ilyenek. Visszacsalják a férjüke,t hisz amit szabad Jupiternek.. Abszolút meg tudom érteni őket. Én is ezt tenném. Könnyebb így elfogadni :) Mert válni sok esetben nem egyszerű és nem is akarják. Fontosabbak az anyagiak és a gyermek érdekei. Ez a kettő már elég indok a indok a struccpolitikára. Persze ez nagyon egyénfüggő, ki mit és hogyan reagálna adott helyzetben. Szerintem szép számmal akadnak akik ilyenkor félreteszik a büszkeségüket elnézik a félrelépést mert tudják, van vesztenivalójuk.

2013. márc. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
76%

Ez így szép lassan, észrevétlenül átmegy nyitott kapcsolatba :)

Anélkül, hogy összebeszéltek volna. Mindenki másnál keresi a boldogságot de otthon eljátsszák, hogy minden rendben mert a családi idill látszatát továbbra is fenn kell tartani. Nincs balhé, mindenki a kis életét mintha mi sem történt volna. Egyik ismerősöm a szeretőjét is odaköltöztette a közös családi házba és képzeljétek úgy összebarátkozott a csaj a feleséggel, hogy még vásárolni is együtt járnak :)

2013. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Ez nagyon durva!

2013. ápr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!