Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, ha szeretőm van? És sokkal jobb vele, mint otthon ami van!

Figyelt kérdés

Meddig képes az ember ezt kezelni, koordinálni a kettős életet?


38 éves nős férfi



2013. márc. 27. 17:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
85%

Figyelj, itt a sok tényleg meglehetősen érdekes hangvételű válasz után, nyugalom.

Jól látod, erkölcsileg nehezen védhető az amit tettél/teszel, és lehet is rá mindenféle általad nem ismert nagybetűs szót mondani. Kísértés volt, az otthoni kapcsolatban valamelyest ellustultál, a kísértés nagyobb vonzerő volt, nézd már, amikor megfogadják a nők ezerszer, hogy nem esznek abból a csokis süteményből, a férfiak, hogy elég az esti sörből, tán csak nem esik meg, hogy a kísértés erősebbnek bizonyul az elhatározásoknál és a külső normáknál? A problémát tényleg az jelenti, hogy a feleséged, a gyerekeid, ha vannak, hogyan élnél meg, ha tudnának róla, hogy nekik fájdalmat okozol vagy okoznál, ha megtudnák, ha viszont kettős életet akarsz élni, annak hosszú távon nincs nagy jövője és rámegy az érzelmi életed.

Nincs egyértelmű jó tanács. Persze, ne csald meg a feleséged, ne csald meg a barátod, legyél örökké szerelmes. Ezeket a tanácsokat meg kell köszönni. A helyzet pokol és mennyország között soha nem fehér és soha nem fekete (nem, nem te vagy a hegyesszarvú sántító ördög, hidd el), az életed folyamatos vágyak, boldog otthon és csábító kísértések között éled le, a te feladatod, hogy megtaláld az egyensúlyt, egy olyat, amiben az állandó kapcsolat ereje nem vész el, de vagy van erőd, hogy nem lépsz bele tartalmatlan külső kapcsolatokba, vagy ha néha engedsz, akkor utána feldolgozod magadban, ezt neked kell megoldanod, és vagy számolj le magadban a múltaddal, és valóban válts (bár ennek mindig nagy a kockázata, nem hiszem, hogy ez jó megoldás lenne), vagy azt az erőt, amit innen illegálisan merítesz, a házasságodra próbáld fordítani és arra, hogy visszatalálj, és tedd meg, hoyg a külső kapcsolatot hamar lezárod. Nem hiszem, hogy teljesen elfojtva a vágyaidat egészségesen tudnál élni, de azt sem, hogy nem lehet a vágyakat, lassan, nagy odafigyeléssel az igazi otthonod felé visszafordítani.

Ne ítéld el magadat, az emberek egy igen nagy hányada tesz ilyet, de találj vissza megint, örülj, amit kaptál a másiktól, de ne feledd, hogy ez csak az első találkozások, megismerések varázsa, és dolgozz magadon, hogy legközelebb ne kelljen ilyen kérdéseket feltenned.

Vigyázz nagyon a törékeny otthonra, az igazi értékeket ott találod.

2013. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,ez nagyon megindító válasz volt.Köszönöm, hogy megértesz engem! És igazán letudtad írni amin most belülről végigmegyek! Köszönöm! Persze igen tudom, nem helyes amit tettem,teszek! De valami belül még is hajtott!

De az elmúlt közös 12 év erősebb kapocs!

2013. márc. 27. 22:34
 63/80 anonim ***** válasza:
88%

Ez ilyen. Szerintem erre a kérdésre te is tudod a választ, ez rajtad múlik. Bár, én nem tartanék szeretőt, mert vannak ilyen kattant nők, akik, ha szakítasz velük elmennek és kipakolnak a feleségednek, az meg tré... Ezt nem csinálni, hanem lezárni nehezebb, mert előbb -utóbb le kell. Gondolom azért csak jobb a család. Nem tom, gyerek van? Hány éve vagytok együtt?

Én nem hiszek a házasságban, nem szeretnék gyereket. Úgy gondolom, hogyha valamibe bekelezdesz, akkor azt végig kell csinálni, mert elkezdted, meg ott az idő, meg minden...

2013. márc. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim válasza:
64%
Amíg nem alakul ki vmelyik fél részéről szerelem. Aztán már nem egyszerű, mert a szerelmes ember többet szeretne és ez csak súrlódásokhoz vezet. Mérlegelj, amíg lehetőséged van rá. Nem ítéllek el, bármennyi éves lehetsz - igen jöhet vki, aki újra megdobogtathatja a szíved, csak körülötte járnak a gondolataid, vele ébredsz és csukod be a szemed, megremeg a gyomrod a hangja hallatán, mintha megszűnne a józan ítélőképességed. Nagyon nehéz, főleg, ha mindkét oldalon család, gyerekek vannak. Én átéltem, kinyíltam és belehaltam. Vigyázz!!! Persze nem vagyunk egyformák, van akiknek megy érzelmek nélkül is huzamosabb időn keresztül. Én beleszerettem, de Ő a biztos langyosat választotta. Egy biztos: ha szeretsz és viszont szeretve vagy elérted életed értelmét.
2013. márc. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 A kérdező kommentje:
:-)
2013. márc. 28. 09:57
 66/80 A kérdező kommentje:
63-asnak, mi 12 éve vagyunk együtt és egy gyermek van!
2013. márc. 28. 09:58
 67/80 anonim ***** válasza:
22%
Érdekes kérdést dobtál fel és érdekesek a válaszok is.Többnyire a társadalmi normákhoz ragaszkodó elítélés a jellemző.Úgyhogy,nagyon okos nem lettél.Csak az értheti meg aki már volt hasonló szituban.Ez lelki vívódás,de bölcsen kis fájdalmakkal megoldható.Mégis csak a Te életedről van szó.Kétszer voltam ilyen helyzetben,hidd el ha okosan és bölcsen jársz el nem lesz sokk a környezetnek.A jelenleginek nem szabad sejtenie semmit.Nem szabad megsértened az önös vágyaiddal annál többet érdemel,így nem lesz lelkiismeret furdalásod sem.Míg a kettősséget csinálod ki tudod deríteni,hogy az új komolyan gondolja-e, felvázolva a leendő közös jövőt a Te múltadból hozott,várható nehézségekkel.Ha már most kétségek vannak, bele se kezd és soha semmit ne monj el a jelenleginek az újról,mert csalódást és fájdalmat okozol.Mielőtt a fejemet vennék: 1.leülni,megbeszélni a leendő exel a gondokat anélkül,hogy a másik szóba jönne.2:derítsd ki az új komolyságát.Kétszer nyomtam végig 10 évet.5 év után mindkettő szürke lett.Mindegyikből van gyerekem,foglalkozom velük,imádnak.Minkét családnak otthagytam házat(nem lakást),ingóságot,jólétet biztosítva a mai napig is.Mindkettőbe szerelmes voltam és boldog(1 darabig,míg nem éreztem,hogy elhanyagol).Most is szerelmes vagyok és boldog.Szard le a társadalmi iszapot és légy boldog!Sok sikert!
2013. márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 67-es a megértést és a korrekt választ! Tudom nem mentség hogy férfiak vagyunk tudom nem mentség hogy emberek vagyunk és hibázhatunk! De sajnos így alakult! És tudod a belső hangnak nagyon nehéz parancsolni! Ott a kísértés, az új és az nagyon vonzó tud lenni! Komolyan mondom, nem vagyok büszke erre, de így alakult! Nem vagyok egoista, de tényleg az én életem. És abból csak egy van! Azt jó lenne úgy élni,hogy tartalmas és boldog legyen!
2013. márc. 28. 16:43
 69/80 anonim válasza:
A szerető tudja, hogy van feleség ? Egyáltalán ezt Ő elfogadja, vagy már megígérted, hogy elválsz stb. bla bla nem hm? És otthon mért nem mondod meg, hogy uncsi? Hagyd a ott a szeretőt. Ne kösd le az életét mert nem tudsz neki biztositani neki semmit. Igaz? Sem tisztességet sem megbecsülést sem felvállalást. Megalázod Őt is meg a Nejedet is te meg remekül el vagy otthon főznek mosnak stb. Ott meg egy jó csajszit lefoglalsz és mint tudjuk a nők azt hiszik van esély . Hát dönts és légy egyenes . PERSZE EZ IGY KÉNYELMES MI,
2013. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 A kérdező kommentje:
3-4 hetes dologról van szó! És a másik tud a családról, hisz munkahelyi viszonyról van szó! Ez egy teljesen friss és új történet!
2013. márc. 28. 19:15
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!