Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, ha szeretőm van? És sokkal jobb vele, mint otthon ami van!

Figyelt kérdés

Meddig képes az ember ezt kezelni, koordinálni a kettős életet?


38 éves nős férfi



2013. márc. 27. 17:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
74%

41-es vagyok,már én is írtam de több választ,azokat feministának ítélted meg,pedig ugyanolyan stílusban írtam le,csak most azt is elmeséltem hogy miért elítélendő dolog,de ha értelmesnek érezted a válaszomat akkor gondolkodj el azon hogy itt tényleg nem csak a házasságodról van szó és nem is csak a szeretődről hanem az egész családodról,ha a feleségedet nem nézed nézd azt hogy még hány embernek okozok ezzel fájdalmat és menyien csalódnak benned

innentől kezdve rád van bízva a döntés

2013. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
80%

"sok eszét megjátszó unintelligens ember reagált itt a kérdésre!"


Ezt ők is kikérhetnék maguknak. Az embert egyébként sem a szavai, hanem a tettei minősítik. Mondani mindent lehet, sajnos. Nem feltétlenül kell őket elítélni csak mert más normák szerint élik az életüket mint te.

2013. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
81%

48., egy szóval sem mondtam, hogy egyetértek, de el sem ítélem a kérdezőt.

Mint írtam, nem mondanék nemet annak a nős embernek, ha kezdeményezne nálam, viszont azon nem tudnám túltenni magam, ha kiderülne, hogy egyik szülőm csalja a másikat.

A kérdező helyébe nem tudom beleképzelni magam, mert nem vagyok/voltam sokéves házasságban.

Ha engem megcsalna valaki úgy, hogy adok magamra, rend van otthon, főzök-mosok és az ágyban is egymás kedvére teszünk és annyi lenne az indok, hogy "megszokás", azon az életben nem tenném túl magam. Ha viszont nincs köztünk szex és sokszori megbeszélésre/próbálkozásra is elutasító vagyok, akkor talán valahol érthető a megcsalás, de biztos vagyok benne, hogy azt is keservesen élném meg.

Ebben a helyzetben nincs jó megoldás szerintem, viszont azt ne felejtsd el kérdező, hogy ez a nő, akivel kavarsz, most izgalmas, mert új. Ha viszont úgy alakulna, hogy később ő lenne a hivatalos párod, vele is az lenne a helyzet, mint a mostni nejeddel. Egy idő után tutira ellaposodna a kapcsolatotok...

(34.)

2013. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 50-es válaszoló! Ez egy korrekt,egyenes, normális, velős válasz!
2013. márc. 27. 20:13
 55/80 A kérdező kommentje:

Kedves 52-es! "Ezt ők is kikérhetnék maguknak. Az embert egyébként sem a szavai, hanem a tettei minősítik. Mondani mindent lehet, sajnos. Nem feltétlenül kell őket elítélni csak mert más normák szerint élik az életüket mint te."


Nem én ítélem el őket, hanem ők engem! Egyből tömeggyilkosnak kijáró utálat áradatot kaptam!

2013. márc. 27. 20:16
 56/80 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és beigazolódott az amire én gondoltam! A napszemüveg nélkül látók, és józan gondolkodásúak, akik értelmesen válaszoltak, meg adták nekem azt amin vacilláltam! Köszönöm!
2013. márc. 27. 20:20
 57/80 A kérdező kommentje:

Természetesen, értelmeseknek és a nem boszorkányégetőknek ment a zöld pipa,pozitív like! :-)



Én is csak egy ember vagyok!

2013. márc. 27. 20:24
 58/80 anonim ***** válasza:
73%

Ajánlom minden itt válaszolónak ezt a könyvet:

Allan Pease - Barbara Pease: Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő?

Nem mondom, hogy fú de jó könyv, de sok párkapcsolati, házastársi kérdésre választ ad. Érdemes belelapozni.

2013. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
És persze a kérdezőnek is :)
2013. márc. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 A kérdező kommentje:
Kedves 58-as, köszönöm és ígérem, beszerzem és elolvasom!
2013. márc. 27. 20:50
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!