Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 13 éve váltam el az exemtlől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éve váltam el az exemtlől, megcsalt a barátnőmmel a volt férjem és őt választotta, ujra férhez mentem, Pár hónapja a szeretőm lett. Visszajár mert nincs szenvedély. Nagy elégtétel nekem, de mi lessz ebből?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 20:55
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/225 anonim ***** válasza:
Utolsó megírta a tutit.
2015. júl. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/225 A kérdező kommentje:
Igen megírta a tutit de az az érdekes hogy a szex hiány az nem igaz!!! Mivel van szex itthon ,az hogy havonta előfordul hogy a férjem elalszik egyszer , hát az még belefér szerintem! Csak szeretném elérni azt hogy vegye kézbe a dolgokat, és amit mindíg írok, az írányitást vegye ő át néha... Én csak a mindennapi szenvedésem írom le...
2015. júl. 26. 22:50
 133/225 anonim ***** válasza:
Ha a férjed átvenné az IRÁNYÍTÁST akkor letudnál mondani az exedről?Gondolod akkor talán könnyebb lenne?Írtad már hogy többször próbáltál ezen változtatni de nem ment akkor most miért menne?Neki valószínűleg ilyen a természete.Neked egy Alfahím,domináns kell.Lehet hogy egyszer,kétszer megtenné amire kérnéd de ez alapvetően nem fog változni(szerintem).De az irányítás részét gondolom nem csak a szexre értetted.Amikor hozzá mentél tudtad hogy milyen,persze utólag könnyebb okosabbnak lenni.Két ellentétes személyiséghez mentél hozzá,alfahím és jó értelembe vett papucs.Szexuálpszihológusra gondoltál már ott az exről sem lenne muszáj beszélned hiszen csak a szexet próbálnátok feldobni.
2015. júl. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/225 anonim ***** válasza:
Sajnos ha a frjed nem változtat akkor ez folytatódni fog s akkor előbb-utóbb vki vagy vmi kifog bukni.
2015. júl. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/225 A kérdező kommentje:
Összeségében Nagyon jól telt a hétvégém, barátokkal, fürdéssel, grillezésel❤️ Imádom őket !!! Persze az ex befészkelte magát a gondolataimba,a kisördög nem alszik, gyerekek itthon! Ugylátszik megint jönnek a sivár munkával teli hétköznapok! A férjem sajnos be kell ismernem nem "fejlődőképes" el kell fogadnom a helyzetet, bele kell törödnöm hogy EZ VAN! Az Exem pedig nem keres már egy ideje, lehet talált valaki más magának.. Vagy csak nekem volt ez a viszony annyira de annyira nagy dolog! Lelkileg én sérültem, meghazudtoltam magam... Ezek után hogy fogok még leélni a férjemmel vagy 20 évet...?? Hazugságban...
2015. júl. 27. 08:12
 136/225 A kérdező kommentje:
Ha el is válnék valaha, nem az Exem miatt tenném... Szerintem a férjem hagyna el ha kiderülne ez a viszony, na akkor én lennék legnagyobb ku@va a világon a szemében, azért nem tudná megbocsájtani mert a egoja sérülne... Mit tettem... Elgyengültem..
2015. júl. 27. 08:21
 137/225 omba ***** válasza:

Eddig is hazugságban éltél a férjeddel, az exbe vagy szerelmes. Neki viszont csak három lyuk vagy, abból meg sok van.

Utólag okosnak lenni, olyan, mint előre hülyének, de jobb lett volna elfogadnod ezt, és maradtál volna a felesége - akkor te lenél házon belül - de akkor is csak az egyik volnál.

2015. júl. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/225 A kérdező kommentje:

Igen Omba így van!!!

De volt szerelem köztünk anno 20 éve.. Ez neki sem mulhatott el nyomtalanul , biztos hogy nem ugy gondol mint én a szerelemre, de az emlékeket ő sem tudja kitörőlni... A macsó egoista nárcista férfiaknak nincsennek érzései???Valóban vele kellett volna maradnom, már nagyon rég tudom ezt!! De ha előre tudod hogy elesel, akkor leülsz előtte!!

2015. júl. 27. 10:09
 139/225 omba ***** válasza:

keress egy higgadtabb szeretőt, a férjedet nem fogod átnevelni - olyan nincs.

Az ex meg csak játszik veled, nem tudom, miféle érzelmei vannak, de fix, hogy van pár másik játszóbabája.

2015. júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/225 anonim ***** válasza:
73%
Az előzőnek igaza van, biztos van még rajtad kívül más, de ha nincs akkor majd lesz. Vele kellett volna maradnod? Ezt most nem gondolhatod komolyan. A barátnőt meg be is költöztethetted volna hozzátok, hogy a férjednek ne kelljen átjárni a szomszédba, hogy megkef...je. Szegény nehonnegy elfáradjon. Tudom gonoszul hangzik, de bízok benne, hogy megint összetöri a szíved és rájössz mekkora egy lelketlen ember. Te egy álomvilágban élsz, ideje lenne már felébredned. Ez az ember téged nem szeret, csak arra kellesz neki, hogy az uncsi életét feldobhassa. Aztán majd már nem leszel érdekes és jön más.
2015. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!