Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 13 éve váltam el az exemtlől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éve váltam el az exemtlől, megcsalt a barátnőmmel a volt férjem és őt választotta, ujra férhez mentem, Pár hónapja a szeretőm lett. Visszajár mert nincs szenvedély. Nagy elégtétel nekem, de mi lessz ebből?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 20:55
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/225 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos hagyod magad megalázni a szerelem nevében.De az emlékek nem egyenlők a szerelemmel.Ha vele maradtál volna mostanra nyithattál volna egy háremet az exednek.Nem értem miért nem válsz el egyszerűen megmondod hogy már nem szereted(úgy).Mi károd származna belőle?A férjed felnőtt ember megtud állni a saját lábán ha meg nem akkor így járt.A gyerekét meg ugyanúgy láthatná.Ahogy az írásodból kivettem nem igen maradnál magányos.A viszonyt meg nem kellene megemlíteni.
2015. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/225 A kérdező kommentje:

Húha.... Kemény szavak... De ha kitartottam volna mellette csak egy ember miatt tört vilna össze a szívem, de most kettő miatt van! A volt barátnő miért van vele évek óta, mesélte az Exem (egy pár éve, nem mostanában) hogy megcsalta egy nővel és kiderült, a nő megkereste és mindent kitálalt az életetársának!! Én is montam neki a magamét akkor még nagy mellényel ,hogy én már bele nyugodtam abba hogy együtt vannak és amúgy is jól bánik a lányommal évek óta egy" rendes, sajnálatra méltó" nő...😀 Bagoly mondta verébnek...

Miért tudott a barátnő megbocsájtani, és én miért nem tudtam kitartóan lenni!

Nem kell más !!!!én nem akarok szerelmi bonyodalmakat még többet, meg nem is érdekel engem más...

2015. júl. 27. 13:25
 143/225 A kérdező kommentje:
Amúgy meg mindenki akit megcsaltak valaha tegye a szívére a kezét és őszintén kérdezze meg a magától hogy mindent megtett-e azért hogy ez ne történhessen meg... Sokszor mi magunk sem gondoljuk hogy hibásak lehetünk... Pedig szerintem igen!! Nem féltékenynek kell lenni ahhoz hogy a másik érezze egy életen át hogy ő fontos!! Ha csak a szexen múlna a megcsalás akkor mindegy hogy egy fiatal , szép, kedves , vagy egy öreg ráncos , ápolatlan, gusztustalan akárkivel történik!
2015. júl. 27. 15:27
 144/225 omba ***** válasza:
61%
Te mindent megtettél az exednek, azt írtad.
2015. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/225 A kérdező kommentje:

Amikor megszületett a lányom akkor anya lettem , és ugy gondolom elfelejtettem évekig feleség is lenni!!

A minden így utólag elég tág fogalom , de voltak azért hiányosságok részemről!!

Szeretnék kérdezni én is , ha lehet és nem veszed zokon!

Omba te miért csaltad meg a párod??

2015. júl. 27. 15:51
 146/225 anonim ***** válasza:
61%
Abban igazad van, hogy mind a két fél felelős egy kapcsolat megromlásáért. De akkor az a megoldás, hogy megcsalom a másikat? Nem az, hogy leülök és megbeszélem vele, hogy min változtassunk? Én is anya lettem nemrég. Tipikusan beleestem abba a hibába, hogy csak a kislányom áll mindenek felett. Láss csodát a férjem mégsem ment félre. Hatalmas türelemmel és odafigyeléssel van irántam és nem a szomszédasszonyt ba....tja. Én is próbálok változtatni. Leültünk megbeszéltük. A férjed valszeg mindig ilyen volt, csak te nem vetted észre. Azt nem értem még, hogy miért nem lehet a másiknak megmondani, hogy már nem szeretlek és vége? Miért kell megalázni a másikat? Csak gerinc kell hozzá. Sajnos az emberek inkább élnek hazug, boldogtalan házasságban az egzisztenciát féltve, mint boldogan. Te is így akarsz még élni 40 évet?
2015. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/225 anonim ***** válasza:
Csak keresed neki a kifogásokat mert elvakít a szerelem többször is megcsalt,volt barátnődet is megcsalja pedig ott nincs is gyerek.Ő egyszerűen ilyen képtelen a tökét már elnézést a gatyában tartani.Ha ő olyan fene "tökéletes" akkor miért csal meg mindenkit.Te tényleg képes lettél volna vele maradni annak ellenére hogy fűvel-fával lefekszik bár lehet jobb lett volna úgy legalább kiábrándultál volna belőle.Megjátsza a macsó úriembert,tökéletes apát közben egy önző,nárcisztikus,egoista.....remélem érted.De ha neked és a barátnőnek ez kell ám legyen, ő meg jót röhög rajtatok a ki tudja hányadik szeretőjével.(előre elnézést ha nyersen fogalmaztam)
2015. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/225 A kérdező kommentje:

19:31 veled a legjobb beszélgetni!!! Igaz amit írsz!! A szavaim adod vissza !! Így van !! Ez az igazság , ez kell nekem???

Köszönöm!!!

2015. júl. 27. 19:40
 149/225 anonim ***** válasza:
100%
Nem tesz semmit.A szíved harcol az eszed ellen az eszeddel tudod mit kéne csinálni de a szived egyenlőre ellenáll.Borzasztó nehéz és bosszantó lehet de gondolj a tétre az egyik a családod(ész) a másik ex(szív) te is tudod melyikkel vesztesz többet ez vezéreljen.Az exet pedig zárd le és gondolj rá egy szép emlékként.A házasságodból pedig hozd ki a maximumot.
2015. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/225 anonim ***** válasza:
100%
Az ember életében 2-3 nagy szerelem van jó esetben de csak egy közölük a nagy Ő.Itt a nagy Ő sajnos vagy nem sajnos az exed.De vmiért rengetegszer alakul úgy hogy mégsem vele éljük le az életünket ennek pedig oka van a pedig az hogy neki te nem te voltál a nagy Ő, biztos hogy szeretett de nem úgy ahogy te őt.Ha annyira szeretne nem tenne ki ennek.
2015. júl. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!