Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt.Mindketten 21 évesek vagyunk.

Barátom picit macis alkat de imádom.Nagyon kedves,figyelmes,talpraesett,intelligens.

1 hónapja megismertem egy férfit.Sportos test,kocka has stb...igazi macsó tipus.

Mégegyszer mondom nagyon szeretem a barátom de nem bírtam ellenállni.Lefeküdtem vele....

Rá egy hétre elmondtam a baratomnak,nem birtam tovább a szemébe nézni.

Szakitani akart,könyörögtem neki.Nem hagyott el de teljesen megváltozott.Sosem hív fel,ha én hívom akkor alig mond pár szót,nem kérdez,nem érdeklődik.Nagyon ritkán jön hozzám és szinte sosem marad éjszakára.

Amióta kiderült tegnap maradt nálam először éjszakára.

Délután megjött,mondott 2 szót aztán ennyi.Nem ölelt meg,nem adott puszit.Este kezdeményeztem nála de azt mondta nincs kedve most hozzá,fáradt stb..

Szinte mint egy idegen olyan vagyok neki.

Tudom,hogy én rontottam el és nagyon bánom.De mit tehetek,hogy megbocsájtson?

Félek,hogy szakit velem.

Mit tehetnék?

21/L


2016. márc. 24. 19:15
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a srácot. Így mi értelme van egy kapcsolatnak? Szakítanotok kéne.


Nem tudsz már semmit sem tenni. Egyszer hibáztál és mostantól ha látszólag még oké is lesz minden (egy idő után) akkor sem fog tudni benned soha többé megbízni. Nincs értelme a kapcsolatnak így.

2016. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
35%

5-ös vagyok. Igen, jobb lett volna, ha nem mondod el. Ha már megtetted. A legjobb az lett volna, ha nem csalod meg, de ha már megtetted, azt neked kellett volna magadban lerendezni, csendben vezekelni és a párodat imádni ezután, és életed végéig magadban hordozni ezt a titkot. Te a könnyebb utat választottad, rádobtad a történetet, gondoltad, ő megbocsájt és túl lehetsz rajta, el is felejtheted a sztorit. Tehát átpakoltad rá a saját magad által elkövetett dolog miatti szenvedésed, bűntudatod stb, hogy megszabadulhass a rossz érzéstől. Átadtad neki, és elvártad, hogy ő feloldozzon.

Ha szeretnéd, nem lettél volna képes olyan fájdalmat okozni neki, hogy ilyen szenvedést és csalódást okozz neki, hogy megcsald, de ha már megtetted, elmondd. Remélem,így bővebben érthető.

Tehát nem szereted, nem ez a szeretet. Ez azt jelenti, hogy szükséged van rá, hogy hiányozna neked, ha nem lenne, de azért, mert neked ez a kapcsolat jó. Számodra egyedül rólad szól ez a kapcsolat, és nem rólatok. De neki már nem jó, hogy is lehetne? Tehát ha szereted, elengeded és nem kínozod tovább. Ha szereted, akkor azt kívánod, hogy találjon magának valakit, aki nálad jobban szereti és nem csalja meg. Főleg, hogy ő menni akart. Elnyújtod a szenvedését. Ha képes lenne megbocsájtani, akkor próbálná magát túl tenni rajta úgy, hogy megpróbál pozitív élményeket gyűjteni veled. de mivel távolságot tart, így végül is ő már döntött, épp leszámolóban van veled, épp gyászolja a kapcsolatot, épp feldolgozza az egészet. Nem tudsz mit tenni. Szépen, békésen, méltósággal engedd el.

2016. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 Blade Bone ***** válasza:
100%
Na és most mit érzel? Ő az igazi? Vagy csak a biztonságra van szükséged?
2016. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:

Blade Bone#

Igen,nagyon szeretem.


Utolsó előtti#

Értem mit mondasz és egyrészt igazad is van.De nem birtam magamban tartani.

Ma nem találkoztunk,én hivtam párszor.Az előbb hivtam,hogy mit csinál stb.

Azt mondta,hogy holnap találkozni akar velem.Mondtam neki,hogy délutánig egyetemen vagyok,utána találkozhatunk.Erre azt mondta,hogy elég ha valamelyik szünetben átszaladok a szemközti kávézóba,elég lesz anyi idő is.

Nagyon rosszat sejtek,félek hogy most jutott el oda ,hogy szakit velem... :'(

De ezt én nem birom ki,mióta letettem a telefont csak sírok egyfolytában..

2016. márc. 24. 20:32
 15/45 anonim ***** válasza:
78%
Te is az vagy aki szereti ha kinyaljak a segget o meg megy és felrekefel. Te már nem leszel nő ;) mit akarsz hogy megbocsásson? Aztán jön még egy macsó és megint szetdobod neki magad? Nevetségesen undorito vagy! Macis alkaz még szereted aha persze aki szeret valakit az nem kefel össze vissza! Ennyi. Ha igazán szereted megmondod neki hogy legyen vége és találjon egy nőt nem egy ócska huscafatot mint te.
2016. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
85%

Hát igen anyukám, ezt már elcseszted.

Nehéz ilyenkor vállalni a következményeket, mi?

Valószínűleg szakítani akar, készülj fel!

Én sem bírnám a helyében elviselni, hogy felszarvaztak.

2016. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
37%

16-os , te biztosan egy pasi vagy, azért használsz ilyen szavakat. Talán téged is megcsaltak és ezt most itt kiadod. Vagy szimplán önértékelési problémáid vannak és emiatt utálod a nőket. Ha egy férfi társad írta volna ezt a kérdést, akkor őt is ilyen mélyen minősítenéd?

A kérdező rosszat tett, de nem veled. Neked ehhez a sztorihoz semmi közöd, nem téged bántott meg és nincs jogod senkivel ilyen hangnemben megnyilvánulni.

Bár ez a hozzászólásod téged minősít, nem a kérdezőt.

2016. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
85%

16-os ki kell ábrándítsalak, lány vagyok, van barátom és én ellenben a kérdezővel SOSEM csalnám meg! Hogy miért?

Egyszerű a képlet, mert szeretem.

Nem kellene nekem soha másik pasi, én érte vagyok oda, nem másért!

Ha nem lenne jó vele, akkor sem csalnám meg, előbb szakítok vele, utána mennék a dolgomra.

Látod ez a különbség köztem és a kérdező között!

2016. márc. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
51%

Nem vagyok kiábrándult. Én sem csaltam meg soha senkit, pedig talán kétszer annyi idős vagyok, mint te. A férjemmel 15 éve vagyok és mindig akad, aki ostromol, de soha nem inogtam meg egy pillanatra sem. De annyira nem vagyok elájulva a saját tisztességes és hűséges énemtől, hogy ha valaki nem olyan, mint én, akkor elítéljem és megalázzam.

Közted és köztem meg ez a különbség.

2016. márc. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem minek törölni a válaszokat.Szabad országban élünk és szólás szabadság van.Utólag ne siránkozz.Akkor kellett volna gondolkodnod amikor magadba raktad a macsót.Fogadjunk azóta nem keres.Kutyából nem lesz szalonna,kurvvából se szűz.Amít tettél azt nem tudod helyre hozni.Dugás helyett eszed lehetett volna...Megérdemled.Bezzeg én az árulásért börtönt kapnék vagy kivégzést.
2016. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!