Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt.Mindketten 21 évesek vagyunk.

Barátom picit macis alkat de imádom.Nagyon kedves,figyelmes,talpraesett,intelligens.

1 hónapja megismertem egy férfit.Sportos test,kocka has stb...igazi macsó tipus.

Mégegyszer mondom nagyon szeretem a barátom de nem bírtam ellenállni.Lefeküdtem vele....

Rá egy hétre elmondtam a baratomnak,nem birtam tovább a szemébe nézni.

Szakitani akart,könyörögtem neki.Nem hagyott el de teljesen megváltozott.Sosem hív fel,ha én hívom akkor alig mond pár szót,nem kérdez,nem érdeklődik.Nagyon ritkán jön hozzám és szinte sosem marad éjszakára.

Amióta kiderült tegnap maradt nálam először éjszakára.

Délután megjött,mondott 2 szót aztán ennyi.Nem ölelt meg,nem adott puszit.Este kezdeményeztem nála de azt mondta nincs kedve most hozzá,fáradt stb..

Szinte mint egy idegen olyan vagyok neki.

Tudom,hogy én rontottam el és nagyon bánom.De mit tehetek,hogy megbocsájtson?

Félek,hogy szakit velem.

Mit tehetnék?

21/L


2016. márc. 24. 19:15
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
79%

19, mindenki arra büszke amire akar.

És nehogy már még megsajnáljuk a kérdezőt, még a végén ő lesz az áldozati bárány?

Ne legyünk képmutatóak...

Az élet erről szól, vállalni kell a tetteinkért a felelősséget, nem lehet mindig kibújni alóla!

2016. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
19%

Sztm meg a korektség,öszinteség fontossabb egy kapcsolatban mint a hüség. (nem azt mondom h fűvel fával megkell csalni a párunkat)`.

Ha őt ez enyire megviselte,ami érthető szakithatott volna veled. Légy türelmes és beszélgesetek ezekről a dolgokról sokat.

Ha nem enyhül akkor szakíts vele Te.

Jó hogy elmondtad,legalább válaltad.

N24

2016. márc. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
54%

22-es

Sztem téged már olvastalak párszor. Tetszik.

Jó vagy nálam egy fagyira.

2016. márc. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
84%

Aham, korrektség meg őszinteség fontosabb a hűségnél...

Hát ez hallatlan!

A hűség is egyfajta korrektség és őszinteség.

2016. márc. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
70%
Bocsi drágám, félrek.úrtam egy jót, de ugye azért megbocsájtasz?
2016. márc. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
28%

És miért is kell belekötni? Had döntsem már el hogy nekem mi a fontossabb. Én leírtam a véleményem ennyi.

Akkor még roszabul érezné magát,ha esetleg mástol tudná meg h megcsalta.

2016. márc. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
89%
Hát itt már nem tehetsz semmit 99% hogy holnap szakítani fog.De ha így is lesz akkor legalább ezt a tapasztalatot kamatoztathatod a köv. kapcsolatodban.Egy jól működő kapcsolatot nem szabad feladni egy pillanatnyi fellángolásért.Legközelebb az eszedre és ne a "testedre" hallgass.Azért szorítok!Nem tűnsz reménytelen esetnek.
2016. márc. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%
Figyelmes volt,kedves,imádott ez számodra mégsem volt elég.Jogosan hiszi azt hogy miért is kéne továbbra is így viselkednie ha neked ez sem elég.Már nem látja értelmét annak hogy így bánjod veled.Biztos hogy nem csak a figyelmessége hiányzik neked az ahogy bánt veled nem pedig ő maga?
2016. márc. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

igen, jobb lett vlna ha nem mondod el. az hogy elmondtad kizarolag a te lelkiismereteden konnyitett neki viszont fajdalmat okoztal teljesen feleslegesen mert visszacsinalni ugyse lehet.

Ha az ember megcsalja a parjat akkor elotte gondolja vegig hogy mit akar. ha csak kaland akkor legyen diszkret es fogja be a szajat a jovoben is. ha boritani akar akkor van ertelme oszintenek lenni. amig nem kapnak rajta hatarozott bizonyitekkal addig felesleges az oszintesegi roham ha egyutt akarsz maradni az illetove. Persze ezen sokan felhordulnek, de ha mindig bevallana mindenki a csalast akkor eleg keves ember lenne akinek nincs bevallani valoja. arrol nem is beszelve amit nem tudok az nem faj, ugyhogy nagyon nem orulnek a ferjemtol mondjuk egy ilyen tevedes utani oszintesegnek. en is hallgatnek szepen ha ilyet tennek.

2016. márc. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Na szakított veled?
2016. márc. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!