Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt.Mindketten 21 évesek vagyunk.

Barátom picit macis alkat de imádom.Nagyon kedves,figyelmes,talpraesett,intelligens.

1 hónapja megismertem egy férfit.Sportos test,kocka has stb...igazi macsó tipus.

Mégegyszer mondom nagyon szeretem a barátom de nem bírtam ellenállni.Lefeküdtem vele....

Rá egy hétre elmondtam a baratomnak,nem birtam tovább a szemébe nézni.

Szakitani akart,könyörögtem neki.Nem hagyott el de teljesen megváltozott.Sosem hív fel,ha én hívom akkor alig mond pár szót,nem kérdez,nem érdeklődik.Nagyon ritkán jön hozzám és szinte sosem marad éjszakára.

Amióta kiderült tegnap maradt nálam először éjszakára.

Délután megjött,mondott 2 szót aztán ennyi.Nem ölelt meg,nem adott puszit.Este kezdeményeztem nála de azt mondta nincs kedve most hozzá,fáradt stb..

Szinte mint egy idegen olyan vagyok neki.

Tudom,hogy én rontottam el és nagyon bánom.De mit tehetek,hogy megbocsájtson?

Félek,hogy szakit velem.

Mit tehetnék?

21/L


2016. márc. 24. 19:15
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan úgy van ahogy többek köztük én is leírtam/tunk hogy ő úgy érzi te csak azt szereted ahogyan bánik veled nem pedig őt magát.Talán jobban átkéne gondold hogy valóban a barátodat szereted e vagy ahogyan bánt veled,hisz magad is írtad már nem úgy bánt veled ahogy szeretted volna hozzáteszem joggal. Itt már sajnos nincs mit tenni.Tanulj belőle!
2016. márc. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
30%
hat ez kemeny lecke volt. legalabb annyit tanulj belole hogy ha mar megcsalsz valakit akkor hallgass rola amig nem bizonyithato a dolog.
2016. márc. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
49%
Kerdezo.!Miujsag, h vagy.?
2016. márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
54%
Szóval a barátod szakított veled? Hát igen, ha valakit szeretünk, akkor NEM csaljuk meg. Az én volt férjem is mackós alkat volt, később meg már nagyon kövér, de nem ezért mentünk szét, pláne meg eszembe nem jutott volna, hogy megcsaljam... A mostani barátom meg... hát őt viszont IMÁDOM.
2016. aug. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
80%
Hát így vissza olvasva kérdező.Szerintem korrekt volt.Remélem azóta tanultál belőle és találtál boldog kapcsolatot
2023. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!