Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szóljak a nőnek, h. a pasija...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak a nőnek, h. a pasija velem készül őt megcsalni?

Figyelt kérdés

faramuci helyzet: pasi párkapcsolatban évek óta (nem házasság, nincs gyerek), de közben nekem küldi a jeleket, h. lehetne több is (egyedülálló vagyok), a nője nagyon szereti őt... női szolidaritásból jelezzem, h. kifelé kacsingat a pasi, vagy fogadjam el a közeledését?

egyrészt bejön nekem, másrészt hányok attól, hogy így viselkedik.



2016. júl. 24. 04:44
1 2 3 4 5
 11/44 H_Vivien ***** válasza:
79%

Igaz szerelemre? :D Ne röhögtess. Ha igaz szerelemre vágyna és igazi férfi lenne rossz kapcsolattal, ahogy mondja,

1. Már rég szakított volna a növel

2. Nyílt lapokkal játszana, nem csak "küldözgetné" a jeleket.

Annyira tipikus, de kezdj vele nyugodtan, majd Te is rájössz :)

2016. júl. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
87%

Mondd meg neki, hogy majd ha szakitott a baratnojevel, akkor jojjon vissza es beszelgessetek. Amig ez a helyzet nincs tisztazva, addig koztetek semmi sem lehet.

Sajnos tipikus pasiduma amit lenyom, hintaztatna, de kozben a noje is megvan. Hidd el, ha annyira nem lenne jo az a kapcsolat es tenyleg teged akarna, egy perc alatt lepne.

Engem hagytak mar ott masik noert. Nem kellett sok ido az exemnek pedig egyutt is eltunk.

Legalabb tisztazodik hogy tenyleg akar-e teged annyira vagy csak masodhegedus lennel a noje mellett, es lianoztatna. (Vagyis csak akkor kezdene veled kapcsolatot, ha mar biztos abban hogy az eddigibol kilephet rogton a masikba.) En ebbe nem mennek bele, de te tudod.

A baratnojenek meg nem valoszinu hogy szolnek. Te johetsz ki rosszul belole, sot altalaban ilyen esetekben a baratnok nem szoktak hinni az ilyen jeleknek. Nem megkoszonne, hanem valoszinu elkuldene melegebb eghajlatra.

A legkorrektebb ugy lehetsz, ha ezt a menetet a pasival jatszod le.

2016. júl. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 Noblesse Oblige ***** válasza:
82%

Istenem, annyira édes vagy, mint egy Mimosa pudica! Most ingerem támadt, elültetni téged 1 kg virágföldbe és búra alá tenni, hogy a széltől is óvjalak!

De sajna akkor soha nem fogsz fejlődni, és Rózsa nem lehetsz tövisek nélkül!

Szóval ez a veszélyes naivitás is jó valamire: belemész a rosszba és az elszenvedett sérülések után végre tapasztaltabb leszel és nem olyan könnyen "szerelembe" ejthető.


Ez a férfi teljesen fantáziátlan! Tiszta tankönyvi eset, semmi kreativitása nincs! Még fűzni is úgy fűz téged, ahogy a Nagy Félrekúrási Kódexben meg van írva! Az már az ő szerencséje és a te peched, hogy ennyire tapasztalatlan és naiv vagy. Mindenesetre ha neked tényleg csak ennyi a problémád, akkor bárhogy is döntesz, belemész/beleszeretsz, elutasítod, már jobban jössz ki belőle. Az erkölcsi normád a helyén van, tehát vagy összetörsz és levonnod a konklúziókat vagy továbbállsz, és megtanulod, hogy nem minden gyémánt ami fénylik.


A nőnek nem szólnék, mert bizonyíték híán csak egy rosszmájú nőszemély leszel, aki szét akarja dúlni a kapcsolatot. Főleg, ha a nő szereti és vakon megbízik a férfiba. Akkor esélytelen ebből jól kijönni. A legegyszerűbb ha a pasid elkerülöd, mint a leprást, vagy ne, de akkor szerezni fogsz pár lelki karcod, de erre az édes naivitásra sajnos a a fájdalmas élettapasztalat a legjobb gyógyszer!

2016. júl. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

hónapok agyal, h. mit kezdjen a nőjével, azt tudnotok kell, h. ilyen szempontból becsületes, és nem tartana szeretőt... felém azért sem konkrétabb, mert még nem szakított.. és szerintem attól fél, h. beég, ő nem tudja, h. mit érzek iránta, csak max. sejti, én meg ugye nem mutathatom ki, mit érzek, amíg barátnője van.

rohadt szar az egész helyzet.

2016. júl. 24. 08:20
 15/44 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem tartana szeretot akkor miert akarsz szolni a csajának, hogy veled akarja megcsalni?
2016. júl. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:

mert nemcsak fizikai megcsalás létezik (dugás), hanem lelki-érzelmi is.

úgy is meg lehet csalni valakit, hogy egy ujjal sem érsz a másikhoz.


persze nem szólnék a nőnek magamat ismerve, ahhoz túl félénk vagyok, csak már kétségbe vagyok esve.


el akarom felejteni az illetőt, de úgy nehéz, h. érzek valamit iránta.

2016. júl. 24. 08:31
 17/44 anonim ***** válasza:
70%

Ha te vagy az, aki a korábbi 2 kérdést is kiírta ezzel kapcsolatban, akkor nyugodjál le, soha senki nem fog neked más választ adni, mint a másik kettőnél, ahogy látod.

Fejezd már be ezt a naiv butaságot, és nőlj fel végre! Nem lehetsz ennyire ostoba, hogy már a 3. kérdés írod ki ugyanarról, minden alkalommal ugyanazt a választ kapod, privátban is zaklatod az embereket, és így is képtelen vagy felfogni. Ha ennyire nem megy, hogy értelmesen gondolkodj, tedd szét neki a lábad, aztán sírj.

2016. júl. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
nem tudom miről beszélsz, most írtam kérdeztem először, ez a hangnem pedig nagyon nem tetszik, vegyél vissza.
2016. júl. 24. 08:51
 19/44 anonim ***** válasza:
70%
Látom mondhat bárki bármit, te benyalod a dumáját. Becsületes férfi, aha. Azért akar téged meghúzni, még azért is küldözgeti a jeleket, mert olyan marha becsületes. Nem baj, menj csak bele ebbe, de utána nr sírj itt, hogy megcsalt.
2016. júl. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

nem igazán értem, h. egyesek mire föl irogatnak ilyen támadó és kioktató hangnemben.

a frusztrációtokat ne rajtam éljétek ki, és engedtessék már meg, h. kérdezzek, normális stílusban tettem, és csak építő, konstruktív válaszokat várok.

2016. júl. 24. 09:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!