Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szóljak a nőnek, h. a pasija...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak a nőnek, h. a pasija velem készül őt megcsalni?

Figyelt kérdés

faramuci helyzet: pasi párkapcsolatban évek óta (nem házasság, nincs gyerek), de közben nekem küldi a jeleket, h. lehetne több is (egyedülálló vagyok), a nője nagyon szereti őt... női szolidaritásból jelezzem, h. kifelé kacsingat a pasi, vagy fogadjam el a közeledését?

egyrészt bejön nekem, másrészt hányok attól, hogy így viselkedik.



2016. júl. 24. 04:44
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
82%
Kicsi szívem, akkor ne ide írj ki kérdést. El kell fogadni, hogy a pasi csak megkúrni akár.
2016. júl. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
79%
De mit vársz??? Foglalt pasival készülsz dugni, majd megveregetjük a vállad? Az eszem megáll komolyan....
2016. júl. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:

nem készülök vele dugni, és állj le ezzel a provokatív stílussal.

ahogy írtam is, nem fedtem fel előtte az érzéseimet, mert tiszteletben tartom, h. párja van.

2016. júl. 24. 09:12
 24/44 A legböszmébb Feri ***** válasza:
88%

Kisanyám, nem bántásból, de tapasztalatlan vagy még.

Nem baj, azért van itt a Feri, hogy felhomályosítson.

Na szóval van két szabály:

- a nők szerelemért szexre is képesek

- a férfiak szexért bármikor képesek szerelmet hazudni

2016. júl. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Ferike ne magadból indulj ki, nagyon "kisfiú" vagy még, ha ezt az általánosítást, ami nem más, mint sztereotípia, a tények teljes körű ismerete nélkül (én csak kevés részletet osztottam meg), kiterjeszted mindenkire.
2016. júl. 24. 09:27
 26/44 anonim ***** válasza:
82%
nem tudom hany eves vagy de nekem 19evesen tobb eszem van mint neked sajnos. mivel mar belezugtal mondhat itt barki barmit felmented a pasit mindenki elott holott tudjuk hogy az lesz a vege hogy megdug es kesz. de mindenki a sajat hibaibol tanul kell ez neked hogy maskor ne tegyel fel ilyen buta kerdeseket :)
2016. júl. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
nem bírsz leállni, igaz? nem muszáj egyetlen kérdésemre x választ küldened, mert csak a sértegetés megy.
2016. júl. 24. 09:51
 28/44 anonim ***** válasza:
72%
ha lenne annyi eszed hogy megnezd a szazalekokat kiderulnemhogy nem egy ember serteget, hanem tobb ember van ugyan azon a velemenyen..
2016. júl. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
52%
#8-as válaszoló írta meg a tutit. Nem ismétlem meg.
2016. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
50%
Ami a #7-es volt, bocsesz...
2016. júl. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!